Bokso turnyro Azerbaidžane finale – ir du lietuviai

2014 kovo 08

news-art

Parengė Saulius Bagdonas 17:25 2014/03/08

Azerbaidžano sostinėje Baku tęsiasi 7-asis tarptautinis bokso turnyras „Great Silk Way “, kuriame du Lietuvos rinktinės nariai pateko į finalą.Svorio kategorijoje iki 75 kilogramų, Tomas Pivorunas rezultatu 2:1, pranoko azerbaidžanietį Parvizą Huseinovą, o Tadas Tamašauskas (91 kg.) analogišku rezultatu pelnė pergalę prieš taip pat Azerbaidžano bokso mokyklos auklėtinį Omarą Omarovą.

Sekmadienį finale abu lietuviai ir vėl kausis prieš varžybų šeimininkus. T. Pivorunas susigrums su Kamranu Sahsuvarliu, tuo tarpu T. Tamašauskas pirštines surems su Heydaru Heydarovu.

Kiek anksčiau pirmas kovas pralaimėjo ir iš varžybų pasitraukė Edgaras Skurdelis (60 kg.), Vitalijus Volkovas ir Vladimiras Milevskis (abu 81 kg.).

„Esu labai patenkintas vaikinais, kurie atidavė visas jėgas, kad pelnytų šias sunkias pergales prieš varžybų šeimininkus. Rytoj mūsų vėl laukia kovos prieš Azerbaidžano kovotojus. Dėsime visas pastangas, kad į Lietuvą parvežtume aukso medalius .“, – kalbėjo rinktinės treneris Vladimiras Bajevas.

Šiemet turnyre startavo 113 kovotojų iš Ukrainos, Rusijos, Gruzijos, Kirkizijos, Turkmenistano, Irano, Kataro ir Lietuvos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Pasaulio jaunimo čempionate kovos 4 lietuvės ir 4 lietuviai

2021 balandžio 10

news-1

Balandžio 12-23 dienomis Lenkijos Kielcų mieste vyks pasaulio jaunimo bokso…

SKAITYTI

LBF Vykdomojo komiteto posėdis

2021 balandžio 03

news-1

Kaune įvyko pirmasis 2021 metais Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo…

SKAITYTI

Atnaujinta Lietuvos bokso federacijos oficiali svetainė

2021 kovo 24

news-1

Nuo šiol visus bokso gerbėjus naujienos apie Lietuvos boksą pasieks…

SKAITYTI