E.Petrauskas baigia sportininko karjerą

2019 gegužės 28

news-art

Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomasis komitetas (VK) sušaukė neeilinį posėdį. Jame svarstytas klausimas dėl gauto boksininko Evaldo Petrausko oficialaus pranešimo apie karjeros pabaigą.

„Informuoju, kad nuo 2019-05-17 d. baigiau sportininko karjerą ir nedalyvausiu olimpinėse žaidynėse, pasaulio ir Europos čempionatuose“, – skelbiama Lietuvos bokso federacijai ir Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui adresuotame 27 metų E. Petrausko laiške.

LBF VK posėdyje buvo išklausyti E. Petrausko atstovai, kurie nurodė tokio sprendimo priežastis ir pranešė, kad tai yra galutinis boksininko sprendimas. LBF informavo boksininko atstovus, kad federacija pasiryžusi ieškoti bendradarbiavimo galimybių, jeigu E. Petrauskas pakeistų savo apsisprendimą.

LBF dėkoja E. Petrauskui už indėlį plėtojant ir populiarinant boksą Lietuvoje ir už jos ribų. E. Petrauskas yra vienas tituluočiausių Lietuvos boksininkų ir tapo pirmuoju Lietuvos boksininku po nepriklausomybės atkūrimo, iškovojusiu medalį olimpinėse žaidynėse.

Bokso treniruotes 1999 metais Šilutėje pradėjęs lankyti E. Petrauskas skinti pergales tarptautinėse varžybose pradėjo jaunimo čempionatuose. 2009 m. E. Petrauskas tapo Europos jaunimo čempionu. Dar vieną aukso medalį lietuvis iškovojo pirmosiose jaunimo olimpinėse žaidynėse 2010 metais Singapūre. Tais pačiais metais E. Petrauskas laimėjo sidabrą pasaulio jaunimo čempionate.

Į suaugusiųjų boksą E. Petrauskas su trenksmu įsiveržė 2012 metais, kai Londono olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį. Dar du bronzos apdovanojimus boksininkas laimėjo 2015 ir 2017 metų Europos čempionatuose.

Boksininkas dalyvavo ir 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Kaune prasideda Lietuvos jaunimo bokso čempionatas

2023 vasario 08

news-1

Vasario 8-11 dienomis Kaune, Lietuvos sporto universiteto Centrinių rūmų sporto…

SKAITYTI

Vengrijoje – pasiruošimo stovyklą vainikuojantis Bockų turnyras

2023 vasario 07

news-1

Sausio pabaigoje – vasario pradžioje Tatoje vykusi geriausių šalies boksininkų…

SKAITYTI

LBF sportininkai nedalyvaus čempionatuose, kur varžysis šalys agresorės

2023 sausio 26

news-1

Sausio 25 dieną Kaune vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo…

SKAITYTI