E.Petrauskas per žingsnį nuo olimpinio kelialapio

2016 balandžio 13

news-art

Olimpiniame Europos zonos atrankos turnyre Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas pateko į pusfinalį. 2012 m. Londono olimpiados prizininkui liko vienas žingsnis iki kelialapio į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Turkijos mieste Samsune vykstančiame turnyre, svorio kategorijoje iki 64 kg antruoju skirstytas E. Petrauskas ketvirtfinalyje vieningu teisėjų sprendimu taškais 3:0 (29:28, 29:28, 29:28) įveikė vengrą Marką Kontreczą.

„Buvo labai sunki ir įtempta kova. Nuo pat kovos pradžios Evaldas stengėsi kovoti agresyviai, ėmėsi iniciatyvos ir pradžioje įgytą persvarą išlaikė iki kovos pabaigos. Varžovas buvo labiau gynybinio stiliaus, bet Evaldas stengėsi įvelti jį į atviresnę kovą ir jam tai pavyko. Jis vykdė trenerių nurodymus ir iškovojo pelnytą pergalę“, – sakė treneris Vladimiras Bajevas.

Penktadienį pusfinalyje E. Petrauskas susitiks su armėnu Hovhannesu Bachkovu. Varžovai jau buvo susitikę praėjusių metų Europos čempionato ketvirtfinalyje. Pergalę 3:0 iškovojo Europos čempionato prizininku tapęs E. Petrauskas.

Olimpinio atrankos turnyro ketvirtfinalyje H. Bachkovas gan netikėtai taškais 3:0 įveikė Europos vicečempioną anglą Patą McCormacką. Praėjusių metų Europos čempionate P. McCormackas pusfinalyje įveikė E. Petrauską.

2015 metų pasaulio čempionate 7-ą vietą užėmęs H. Bachkovas ne kartą lankėsi ir Lietuvoje. Daugkartinis Armėnijos čempionas praėjusiais metais Kaune vykusiame Algirdo Šociko vardo turnyre iškovojo bronzos medalį, 2010 metais Dano Pozniako vardo jaunimo turnyre Vilniuje jis tapo vicečempionu.

2010 metų Europos jaunimo čempionate Baku H. Bachkovas kovojo su Edgaru Skurdeliu ir turėjo pripažinti lietuvio pranašumą 5:7.

Kelialapį į olimpiadą E. Petrauskui garantuos pergalė pusfinalyje. Jeigu bus patirtas pralaimėjimas, lauks kova dėl trečios vietos ir paskutinio kelialapio šiame atrankos turnyre.

Kitame pusfinalyje kovos turnyro favoritas Azerbaidžanui atstovaujantis Lorenzo Sotomayoras ir turkas Batuhanas Gozgečas.

Europos zonos olimpiniame atrankos turnyre boksininkai išsidalins 30 olimpinių kelialapių, po tris geriausius boksininkus kiekvienoje svorio kategorijoje.

Šiandien vakarinėje dalyje dėl vietos pusfinalyje kovos ir Eimantas Stanionis. Europos čempionas ketvirtfinalyje susitiks su portugalu Paulo Felipe Bernardesu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Skandalingas teisėjo sprendimas atėmė iš E. Skurdelio pergalę

2022 gegužės 25

news-1

Armėnijos sostinėje Jerevane vykstančiame Europos vyrų bokso čempionate trečiadienį į…

SKAITYTI

Europos čempionatą lietuviai pradėjo pralaimėjimais

2022 gegužės 24

news-1

Armėnijos sostinėje Jerevane prasidėjo Europos vyrų bokso čempionatas. Gegužės 23-30…

SKAITYTI

Europos čempionate kovos trys Lietuvos boksininkai

2022 gegužės 23

news-1

Pirmadienį Armėnijos sostinėje Jerevane prasideda Europos vyrų bokso čempionatas. Nuo…

SKAITYTI