E.Petrauskas per žingsnį nuo olimpinio kelialapio

2016 balandžio 13

news-art

Olimpiniame Europos zonos atrankos turnyre Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas pateko į pusfinalį. 2012 m. Londono olimpiados prizininkui liko vienas žingsnis iki kelialapio į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Turkijos mieste Samsune vykstančiame turnyre, svorio kategorijoje iki 64 kg antruoju skirstytas E. Petrauskas ketvirtfinalyje vieningu teisėjų sprendimu taškais 3:0 (29:28, 29:28, 29:28) įveikė vengrą Marką Kontreczą.

„Buvo labai sunki ir įtempta kova. Nuo pat kovos pradžios Evaldas stengėsi kovoti agresyviai, ėmėsi iniciatyvos ir pradžioje įgytą persvarą išlaikė iki kovos pabaigos. Varžovas buvo labiau gynybinio stiliaus, bet Evaldas stengėsi įvelti jį į atviresnę kovą ir jam tai pavyko. Jis vykdė trenerių nurodymus ir iškovojo pelnytą pergalę“, – sakė treneris Vladimiras Bajevas.

Penktadienį pusfinalyje E. Petrauskas susitiks su armėnu Hovhannesu Bachkovu. Varžovai jau buvo susitikę praėjusių metų Europos čempionato ketvirtfinalyje. Pergalę 3:0 iškovojo Europos čempionato prizininku tapęs E. Petrauskas.

Olimpinio atrankos turnyro ketvirtfinalyje H. Bachkovas gan netikėtai taškais 3:0 įveikė Europos vicečempioną anglą Patą McCormacką. Praėjusių metų Europos čempionate P. McCormackas pusfinalyje įveikė E. Petrauską.

2015 metų pasaulio čempionate 7-ą vietą užėmęs H. Bachkovas ne kartą lankėsi ir Lietuvoje. Daugkartinis Armėnijos čempionas praėjusiais metais Kaune vykusiame Algirdo Šociko vardo turnyre iškovojo bronzos medalį, 2010 metais Dano Pozniako vardo jaunimo turnyre Vilniuje jis tapo vicečempionu.

2010 metų Europos jaunimo čempionate Baku H. Bachkovas kovojo su Edgaru Skurdeliu ir turėjo pripažinti lietuvio pranašumą 5:7.

Kelialapį į olimpiadą E. Petrauskui garantuos pergalė pusfinalyje. Jeigu bus patirtas pralaimėjimas, lauks kova dėl trečios vietos ir paskutinio kelialapio šiame atrankos turnyre.

Kitame pusfinalyje kovos turnyro favoritas Azerbaidžanui atstovaujantis Lorenzo Sotomayoras ir turkas Batuhanas Gozgečas.

Europos zonos olimpiniame atrankos turnyre boksininkai išsidalins 30 olimpinių kelialapių, po tris geriausius boksininkus kiekvienoje svorio kategorijoje.

Šiandien vakarinėje dalyje dėl vietos pusfinalyje kovos ir Eimantas Stanionis. Europos čempionas ketvirtfinalyje susitiks su portugalu Paulo Felipe Bernardesu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI

LBF ir NGUsports kviečia dalyvauti jaunųjų talentų paieškos ir pripažinimo programoje „Never give up“

2024 gegužės 17

news-1

NGUsports komanda kartu su Lietuvos bokso federacija kviečia jaunuosius boksininkus…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai patirties sėmėsi tarptautiniuose mačuose Lenkijoje

2024 gegužės 13

news-1

Praėjusį šeštadienį (gegužės 10 d.) Dobčičo mieste Lenkijoje vyko tarptautinis…

SKAITYTI
Translate »