E.Skurdeliui nepavyko laimėti olimpinio kelialapio

2016 birželio 17

news-art

Prasidėjo pasaulinis bokso atrankos turnyras į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Azerbaidžano sostinėje Baku birželio 16-25 dienomis dėl 39 olimpinių kelialapių kovoja net 469 boksininkai iš 105 valstybių.

Kovos dėl olimpinių kelialapių vykta dešimtyje svorio kategorijų. Lengviausioje – iki 49 kg svorio kategorijoje kelialapius iškovos finalininkai, sunkiausiose – iki 91 kg ir virš 91 kg svorio kategorijose kelialapiai atiteks tik atrankos turnyro nugalėtojams, kitose septyniose svorio kategorijose vietas olimpiadoje užsitikrins pirmas penkias vietas užėmę boksininkai.

Olimpinis atrankos turnyras nesėkmingai susiklostė vieninteliam Lietuvos atstovui Edgarui Skurdeliui. Burtai lėmė, kad jau pirmoje svorio kategorijos iki 60 kg kovoje, 23 metų lietuvis susitiko su šešeriais metais vyresniu 2008 m. Pekino ir 2012 m. Londono olimpiados dalyviu, 2011 m. pasaulio čempionato prizininku, 2011 m. Azijos čempionu ir dukart (2007 ir 2013 m.) šio žemyno prizininku tadžiku Anvaru Yunusovu.

A4S_7480Po atkaklios kovos E. Skurdelis turėjo pripažinti varžovo pranašumą taškais 0:3 (28:29, 28:29, 28:29).

„Jau pirmoje kovoje teko patyręs varžovas, bet tokiuose turnyruose ir negali tikėtis lengvų kovų. Buvau gerai pasirengęs olimpinei atrankai ir nesidairiau su kuo teks kovoti. Pirmą raundą užtikrintai laimėjau ir teisėjai persvarą skyrė man. Antrame raunde pataikiau galingą smūgį ir persvarą dar padidinau, bet teisėjai nusprendė, kad antrame raunde stipresnis buvo varžovas, nors man antras raundas buvo netgi geresnis negu pirmas. Trečiame raunde iniciatyvą perėmė varžovas, bet sumuojant visus raundus, buvau įsitikinęs, kad laimėjau. Deja, teisėjai nusprendė kitaip“, – sakė E. Skurdelis.

Olimpinius kelialapius Europos zonos atrankos turnyre jau anksčiau iškovojo du Lietuvos boksininkai – Londono olimpiados prizininkas Evaldas Petrauskas ir Europos čempionas Eimantas Stanionis.

Pasauliniame atrankos turnyre teisėjauja lietuvis Kęstutis Bagdanavičius, kuris yra tarp pretendentų teisėjauti ir Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

(Archyvo nuotraukos)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius

2024 balandžio 15

news-1

Baigėsi Porečo mieste Kroatijoje balandžio 4–14 dienomis vykęs Europos jaunimo…

SKAITYTI

Įvyko kasmetinė LBF ataskaitos konferencija

2024 balandžio 12

news-1

Viešbutyje „Art City Inn“ Vilniuje penktadienį vyko Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI

Lietuvos jaunimo bokso rinktinė pradeda žygį Europos čempionate

2024 balandžio 04

news-1

Porečo mieste Kroatijoje prasideda balandžio 4–14 dienomis vyksiantis Europos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »