E.Skurdeliui nepavyko laimėti olimpinio kelialapio

2016 birželio 17

news-art

Prasidėjo pasaulinis bokso atrankos turnyras į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Azerbaidžano sostinėje Baku birželio 16-25 dienomis dėl 39 olimpinių kelialapių kovoja net 469 boksininkai iš 105 valstybių.

Kovos dėl olimpinių kelialapių vykta dešimtyje svorio kategorijų. Lengviausioje – iki 49 kg svorio kategorijoje kelialapius iškovos finalininkai, sunkiausiose – iki 91 kg ir virš 91 kg svorio kategorijose kelialapiai atiteks tik atrankos turnyro nugalėtojams, kitose septyniose svorio kategorijose vietas olimpiadoje užsitikrins pirmas penkias vietas užėmę boksininkai.

Olimpinis atrankos turnyras nesėkmingai susiklostė vieninteliam Lietuvos atstovui Edgarui Skurdeliui. Burtai lėmė, kad jau pirmoje svorio kategorijos iki 60 kg kovoje, 23 metų lietuvis susitiko su šešeriais metais vyresniu 2008 m. Pekino ir 2012 m. Londono olimpiados dalyviu, 2011 m. pasaulio čempionato prizininku, 2011 m. Azijos čempionu ir dukart (2007 ir 2013 m.) šio žemyno prizininku tadžiku Anvaru Yunusovu.

A4S_7480Po atkaklios kovos E. Skurdelis turėjo pripažinti varžovo pranašumą taškais 0:3 (28:29, 28:29, 28:29).

„Jau pirmoje kovoje teko patyręs varžovas, bet tokiuose turnyruose ir negali tikėtis lengvų kovų. Buvau gerai pasirengęs olimpinei atrankai ir nesidairiau su kuo teks kovoti. Pirmą raundą užtikrintai laimėjau ir teisėjai persvarą skyrė man. Antrame raunde pataikiau galingą smūgį ir persvarą dar padidinau, bet teisėjai nusprendė, kad antrame raunde stipresnis buvo varžovas, nors man antras raundas buvo netgi geresnis negu pirmas. Trečiame raunde iniciatyvą perėmė varžovas, bet sumuojant visus raundus, buvau įsitikinęs, kad laimėjau. Deja, teisėjai nusprendė kitaip“, – sakė E. Skurdelis.

Olimpinius kelialapius Europos zonos atrankos turnyre jau anksčiau iškovojo du Lietuvos boksininkai – Londono olimpiados prizininkas Evaldas Petrauskas ir Europos čempionas Eimantas Stanionis.

Pasauliniame atrankos turnyre teisėjauja lietuvis Kęstutis Bagdanavičius, kuris yra tarp pretendentų teisėjauti ir Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

(Archyvo nuotraukos)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Trys medaliai jaunių Europos čempionate, bet kaip sekėsi lietuvių varžovams?

2024 liepos 05

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame Europos…

SKAITYTI

Europos jaunių čempionate – trys Lietuvos boksininkų medaliai

2024 liepos 01

news-1

Baigėsi birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs…

SKAITYTI

Gausi Lietuvos jaunių rinktinė pradeda kovas Europos čempionate

2024 birželio 23

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks Europos…

SKAITYTI
Translate »