Apdovanojimai „Už nuopelnus Lietuvos boksui“

2020 November 21

news-art

Kaune vykusiame Lietuvos čempionate apdovanojimai įteikti prie bokso vystymo ir populiarinimo daug prisidėjusiems treneriams ir varžybų organizatoriams.

Lietuvos bokso federacijos (LBF) prezidentas Darius Šaluga ir generalinis sekretorius Donatas Mačianskas apdovanojimus „Už nuopelnus Lietuvos boksui“ įteikė jubiliejus švenčiantiems Bronislovui Šimokaičiui, Algirdui Bagdanavičiui ir Gintautui Statkevičiui.

60 metų jubiliejų švenčiantis B. Šimokaitis – ilgametis Kėdainių sporto centro bokso treneris, išugdęs Europos jaunių ir jaunimo čempionato prizininkus, daugkartinius Lietuvos čempionus. B. Šimokaitis 2012 – 2016 metais buvo išrinktas LBF Revizoriumi, o nuo 2016 metų yra LBF Vykdomojo komiteto narys kai sporto klubų atstovas.

60 metų jubiliejaus proga apdovanotas A. Bagdonavičius – ilgametis Kalvarijos sporto centro bokso treneris ir vienas Kalvarijos bokso klubo steigėjų, jo auklėtiniai laimėjo medalius ne tik Lietuvos čempionatuose, bet ir Europos jaunių pirmenybėse.

50 metų jubiliejaus proga medalis įteiktas Marijampolės bokso federacijos prezidentui G. Statkevičiui. LBF viceprezidentas mėgėjų boksui ir LBF Vykdomojo komiteto narys aktyviai prisideda prie bokso vystymosi ir populiarinimo, yra daugelio tarptautinių varžybų organizatorius, rėmėjas ir visuomenininkas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


KITOS NAUJIENOS

(Lietuvių) LBF steigs dar vieną sporto centrą: sieks bendradarbiavimo su VDU Vilniaus mieste

2026 May 29

news-1

Sorry, this entry is only available in Lietuvių.

SKAITYTI

(Lietuvių) Įspūdingame Lietuvos ir Lenkijos bokso mače – V. Abramovo pergalė

2026 May 25

news-1

Sorry, this entry is only available in Lietuvių.

SKAITYTI

(Lietuvių) Jubiliejiniame A. Šociko turnyre – beveik dvi dešimtys lietuvių medalių ir „World Boxing” įkūrėjo vizitas

2026 May 17

news-1

Sorry, this entry is only available in Lietuvių.

SKAITYTI
Translate »