E.Petrauskas pralaimėjo pirmą kovą

2017 August 25

news-art

Hamburge (Vokietija) vykstančiame pasaulio čempionate pirmą varžybų dieną į ringą kopė vienintelis čempionate dalyvaujantis Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas. Svorio kategorijos iki 64 kg kovoje E. Petrauskas susitiko su Kanados atstovu Arturu Bijarslanovu.

Pergalę vieningu teisėjų sprendimu taškais 5:0 (30:24, 30:27, 30:27, 30:27, 29:28) iškovojo lietuvio varžovas. Į pasaulio čempionato aštuntfinalį patekęs A. Bijarslanovas pirštines surems su septintuoju skirstytu Elvisu Rodriguezu iš Dominikos Respublikos.

25 metų E. Petrauskui tai buvo ketvirtas pasaulio čempionatas. Geriausiai lietuviui sekėsi 2013 m. Almatoje (Kazachstanas) vykusiame čempionate, kur E. Petrauskas iškovojo dvi pergales ir užėmė 7 vietą. 2011 ir 2015 m. čempionatuose E. Petrauskas pralaimėjo pirmąsias kovas.

Pasaulio čempionate teisėjauja lietuvis Gintaras Šniukšta.

Pasaulio čempionai Hamburge paaiškės rugsėjo 2 dieną.

E. Petrausko ir A. Bijarslanovo kovos vaido įrašą galite pamatyti ČIA

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


KITOS NAUJIENOS

(Lietuvių) Šią savaitę Kaune – boksininkų elitas iš viso pasaulio: A. Šociko turnyre dalyvaus svečiai iš Australijos ir Naujosios Zelandijos

2025 April 22

news-1

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.

SKAITYTI

(Lietuvių) Jaunių čempionai aiškūs: Marijampolėje baigėsi gausiausios metų šalies pirmenybės

2025 April 15

news-1

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.

SKAITYTI

(Lietuvių) Pajėgiame „GeeBee“ turnyre Suomijoje – trys lietuvių medaliai

2025 April 14

news-1

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.

SKAITYTI
Translate »