Europos jaunimo čempionate kovos 7 lietuviai

2021 spalio 14

news-art

Spalio 15-23 d. Budvoje (Juodkalnija) vyks Europos jaunimo (gim. 2003-2004 m.) čempionatas. Europos pirmenybėse kovos 339 dalyviai – 113 merginos ir 226 vaikinai iš 38 valstybių. Senojo žemyno pirmenybėse bus išdalinta net 25 medalių komplektai. Varžybos vyks pagal naujas svorio kategorijas – merginos kovos 12-oje, vaikinai 13-oje svorio kategorijų.

Lietuvos rinktinei, kurią Europos čempionate lydi treneriai Vidas Bičiulaitis ir Miroslavas Krepštulis, atstovaus 2 boksininkės ir 5 boksininkai. Po burtų traukimo ceremonijos paaiškėjo lietuvių varžovai.

Europos jaunimo čempionato medalį jau užsitikrino Kamilė Aglinskaitė. Svorio kategorijoje virš 81 kg dalyvaus keturios boksininkės ir visos pateko tarp prizininkių. Pusfinalyje K. Aglinskaitė susitiks su Rusijos atstove Tatjana Bogdanova.

Burtai buvo palankūs Saulei Kardokaitei. Ji pateko į svorio kategorijos iki 63 kg (12 dalyvių) ketvirtfinalį ir pirmoje kovoje kitą antradienį susitiks su serbės Anastasijos Nikolovski ir švedės Seropian Lučin poros nugalėtoja.

Jau pirmą varžybų dieną – penktadienį kovas pradės Lietuvos vaikinai. Arvydas Dainys svorio kategorijoje iki 75 kg (22 dalyviai) pirštines surems su slovėnu Dejanu Leburičiumi.

Arnas Kazakevičius iki 71 kg (27 dalyviai) šeštadienį pirmo rato kovoje varžysis su kroatu Petaru Kresimiru Kneževičiumi.

Narūnas Grebnevas iki 86 kg (14 dalyvių) šeštadienį aštuntfinalyje pirštines surems su moldavu Victoru Skutelničiumi.

Nojus Ivanauskas virš 92 kg (12 dalyvių) sekmadienį kovos su vengru Bogdaliku Benče.

Simonas Zelenekas burtų dėka pateko į svorio kategorijos iki 63,5 kg (19 dalyvių) aštuntfinalį ir pirmadienį vyksiančiame susitikime kovos su bulgaru Krasimiru Džurovu.

Europos jaunimo čempionate teisėjaus Gintaras Šniukšta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Europos jaunimo čempionate lietuviai laimėjo du medalius

2021 spalio 21

news-1

Lietuvos boksininkai iš Europos jaunimo čempionato grįš su dviem bronzos…

SKAITYTI

Lietuvis užsitikrino Europos jaunimo čempionato medalį

2021 spalio 21

news-1

Budvoje (Juodkalnija) vykstančiame Europos jaunimo čempionate dar vieną medalį užsitikrino…

SKAITYTI

Pasaulio bokso čempionate – rekordinis dalyvių skaičius

2021 spalio 14

news-1

Tarptautinė bokso federacija (AIBA) pranešė, kad spalio 24 – lapkričio…

SKAITYTI