Europos jaunimo čempionate lietuviai laimėjo du medalius

2021 spalio 21

news-art

Lietuvos boksininkai iš Europos jaunimo čempionato grįš su dviem bronzos medaliais. Bronzos apdovanojimus iškovojo Narūnas Grebnevas ir Kamilė Aglinskaitė.

Svorio kategorijoje iki 86 kg pirmoje Europos čempionato kovoje Narūnas Grebnevas jau antrame raunde įrodė savo pranašumą prieš moldavą Victorą Skutelničių. Ketvirtfinalyje N. Grebnevas po atkaklios kovos įveikė Azerbaidžano atstovą Fatali Ismailovą. Pirmame raunde pranašesnis buvo varžovas, tačiau antrame raunde lietuvis perėmė iniciatyvą ir užtikrintai laimėjo antrą ir trečią raundus. Pergalę, garantavusią kelialapį į pusfinalį N. Grebnevas iškovojo taškais 4:1.  Europos čempionato pusfinalyje N. Grebnevas taškais 0:5 pralaimėjo čekui Davidui Polakui ir nepateko į finalą.

Pusfinalio barjero nepavyko įveikti ir Kamilei Aglinskaitei. Svorio kategorijos virš 81 kg pusfinalyje K. Aglinskaitė trečiame raunde turėjo pripažinti rusė Tatjanos Bogdanovos pranašumą.

Iš viso Europos čempionate kovojo septyni Lietuvos boksininkai.

Pirmąją varžybų dieną į ringą kopė Arvydas Dainys. Svorio kategorijos iki 75 kg pirmoje kovoje A. Dainys taškais 4:1 nugalėjo slovėną Dejaną Leburičių. Aštuntfinalio kovoje lietuvis 0:5 pralaimėjo rusui Akimui Pavliukovui ir nepateko į Europos čempionato ketvirtfinalį.

Svorio kategorijoje iki 71 kg Arnas Kazakevičius pirmoje kovoje vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo kroatą Petarą Kresimirą Kneževičių. Aštuntfinalyje A. Kazakevičius susitiko su ukrainiečiu Viačeslavu Bryhadenko. Po labai atkaklios kovos pergalė taškais 3:2 atiteko A. Kazakevičiaus varžovui. Serbijos ir Suomijos teisėjai pergalę 30:27 skyrė lietuviui, tačiau baltarusis, moldavas ir vokietis įžvelgė ukrainiečio pranašumą 29:28.

Nojus Ivanauskas svorio kategorijos virš 92 kg aštuntfinalyje taškais 0:5 pralaimėjo vengrui Bogdalikui Benčei. Simonas Zelenekas svorio kategorijos iki 63,5 kg aštuntfinalyje 0:5 nusileido bulgarui Krasimirui Džurovui. Saulė Kardokaitė svorio kategorijos iki 63 kg ketvirtfinalyje susitiko su švede Seropian Lučin ir jau pirmame raunde pralaimėjo aiškia persvara.

Spalio 15-23 d. Budvoje (Juodkalnija) vykstančiame Europos jaunimo čempionate kovas pradėjo 339 dalyviai – 113 merginų ir 226 vaikinai iš 38 valstybių. Iš viso Europos pirmenybėse bus išdalinta net 25 medalių komplektai – 12-oje merginų ir 13-oje vaikinų svorio kategorijų.

Europos čempionate teisėjauja ir lietuvis Gintaras Šniukšta.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Trys medaliai jaunių Europos čempionate, bet kaip sekėsi lietuvių varžovams?

2024 liepos 05

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame Europos…

SKAITYTI

Europos jaunių čempionate – trys Lietuvos boksininkų medaliai

2024 liepos 01

news-1

Baigėsi birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs…

SKAITYTI

Gausi Lietuvos jaunių rinktinė pradeda kovas Europos čempionate

2024 birželio 23

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks Europos…

SKAITYTI
Translate »