Europos moksleivių čempionate bronzą iškovojo R.Pilatas

2021 rugpjūčio 22

news-art

Baigėsi rugpjūčio 12-20 d. Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs Europos moksleivių čempionatas. Senojo žemyno pirmenybėse dalyvavo 2007-2008 m. gimę boksininkai. Iš viso kovas pradėjo 271 dalyviai – 75 merginos ir 196 vaikinai iš 25 valstybių. Jie išsidalijo 29 medalių komplektus – 13 merginų ir 16 vaikinų svorio kategorijose.

Lietuvai bronzos medalį iškovojo Radolavas Pilatas. Svorio kategorijos iki 46 kg ketvirtfinalyje R. Pilatas nugalėjo turką Abdulkadirą Čoskuną, o pusfinalyje turėjo pripažinti Europos vicečempionu tapusio ruso Džanarslano Temirbijevo pranašumą.

Lietuvos moksleivių rinktinė pakartojo prieš dvejus metus užfiksuotą pasiekimą. 2019 metų Europos moksleivių čempionate Tbilisyje, bronzos apdovanojimą pelnė Silvija Karaveckaitė.

Komandinėje Europos čempionato įskaitoje Lietuvos rinktinė su vienu bronzos medaliu užėmė 18 vietą. Daugiausia medalių iškovojo Rusijos boksininkai ir boksininkės, jų sąskaitoje net 28 apdovanojimai: 19 aukso, 5 sidabro ir 4 bronzos. Antrą vietą užėmė Ukrainos rinktinė su 23 medaliais: 7 aukso, 9 sidabro ir 7 bronzos. Trečioje vietoje 10 medalių iškovojusi Armėnijos rinktinė: 2 aukso, 3 sidabro ir 5 bronzos. Be šių trijų rinktinių atstovų, aukso medalį pavyko iškovoti tik Čekijos boksininkei.

Lietuvos rinktinę Europos čempionate lydėjo treneriai Vincas Murauskas, Stasys Balčiauskas ir Jurijus Kušlevičius. Europos pirmenybėse teisėjavo Vytas Gurskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

news-1

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…