Įvyko kasmetinė LBF ataskaitos konferencija

2024 balandžio 12

news-art

Viešbutyje „Art City Inn“ Vilniuje penktadienį vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) eilinė – ataskaitos konferencija, kurioje buvo apžvelgti praėjusieji metai ir patvirtintas 2024 m. LBF biudžetas. LBF eilinėje – ataskaitos konferencijoje dalyvavo 25 iš 40 narių.

LBF veiklos ataskaitą už 2023 metus pateikė LBF prezidentas Darius Šaluga. LBF generalinis sekretorius Donatas Mačianskas pristatė 2023 m. LBF audituotą metinių finansinių ataskaitų rinkinį, kuriame buvo detaliai apžvelgta 2023 m. biudžeto ataskaita, išaiškintos pajamos ir sąnaudos, jų (pa)naudojimas.

D. Šaluga aptarė bendrą LBF situaciją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje dėl bokso sporto šakos išlikimo olimpinėje šeimoje ir politinių aktualijų. Kadangi situacija dar nėra tiksliai apibrėžta, šiuo metu yra gana sudėtinga tiksliai numatyti tikslus ir uždavinius, todėl laukiami sprendimai iš Lietuvos vyriausybės ir tarptautinių sporto organizacijų.

LBF prezidentas kalbėjo apie organizacijos ateitį Tarptautinėje bokso asociacijoje (IBA) ir asociacijoje „World Boxing“. D. Šalugos teigimu, IBA iškeitus į kitą tarptautinę organizaciją neteksime valstybės finansavimo ir galimybės varžytis tarptautinėse varžybose, o pačios  „World Boxing“ ateitis taipogi nėra aiški. Dėl to neskubama priimti sprendimo pasitraukti iš IBA.

Prezidentas pabrėžė, kad IBA pašalinta iš Tautinio olimpinio komiteto (TOK) narių sąrašo, bet boksas, kaip sporto šaka, iš olimpinės chartijos dar nėra išbrauktas, todėl vis dar neaiškus bokso sporto šakos likimas tolimesnėse olimpinėse žaidynėse.

LBF Trenerių tarybos pirmininkas Vidas Bružas pristatė 2023 m. Trenerių tarybos ataskaitą, kurioje detaliai apžvelgta 2023 m. Lietuvos nacionalinių rinktinių (jaunučiai, jauniai, jaunimas, moterys, vyrai) ataskaita, bokso rinktinių dalyvavimo mokomosiose treniruočių stovyklose ir turnyruose ataskaita, išaiškinti pasiekti rezultatai. Pristatyti įvairių amžiaus grupių ir lyčių boksininkų pasiekimai per pastaruosius ketverius metus įvairiose nacionalinėse ir tarptautinėse varžybose (Europos, pasaulio čempionatai, kiti tarptautiniai turnyrai).

Taip pat paminėta, kiek ir kokiose mokomosiose treniruočių stovyklose dalyvavo Lietuvos boksininkai. Apibendrinti pasiekti rezultatai bei paminėtos silpnosios ir stipriosios pusės. Pateiktas situacijos vertinimas. Taip pat V. Bružas numatė prognozes ir tikslus 2024-2025 m. Už sprendimą patvirtinti 2023 m. Trenerių tarybos ataskaitą balsavo visi 25 nariai.

LBF Teisėjų kolegijos pirmininkas Anatolijus Kriukovas pristatė 2023 m. Teisėjų kolegijos ataskaitą, kurioje detaliai apžvelgtas LBF teisėjų darbas 2023 m. tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose, teisėjų darbo specifika ir su juo susijusios detalės. Taip pat aptartas dalyvavimas teisėjų seminaruose ir kvalifikacijos kėlimo kursuose. Teisėjų darbas, A. Kriukovo nuomone, vertinamas gerai.

Pateiktas pasiūlymas – įsivertinti, kokie teisėjai galėtų ir turėtų teisėjauti nacionaliniuose, rajonų ir Didžiųjų miestų čempionatuose tam, kad išliktų tinkama teisėjavimo kokybė. Už sprendimą patvirtinti 2023 m. Teisėjų kolegijos ataskaitą balsavo visi 25 nariai.

D. Mačianskas pristatė 2024 m. LBF biudžeto projektą, kuriame detaliai apžvelgtas 2024 m. LBF biudžetas (pajamos ir sąnaudos), jo planavimas ir panaudojimas, principai ir detalės. Už sprendimą patvirtinti 2024 m. LBF biudžeto projektą, kurio suma 546,5 tūkst. eurų, balsavo visi 25 nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

LBF ir NGUsports kviečia dalyvauti jaunųjų talentų paieškos ir pripažinimo programoje „Never give up“

2024 gegužės 17

news-1

NGUsports komanda kartu su Lietuvos bokso federacija kviečia jaunuosius boksininkus…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai patirties sėmėsi tarptautiniuose mačuose Lenkijoje

2024 gegužės 13

news-1

Praėjusį šeštadienį (gegužės 10 d.) Dobčičo mieste Lenkijoje vyko tarptautinis…

SKAITYTI

Paaiškėjo naujieji Lietuvos jaunučių bokso čempionai

2024 gegužės 13

news-1

Baigėsi gegužės 8–10 dienomis Palangos sporto centro arenoje vykęs Lietuvos…

SKAITYTI
Translate »