Kauno bokso federacijos prezidentu perrinktas Rimantas Rutkauskas

2021 rugsėjo 02

news-art

Laikinojoje sostinėje įvyko Kauno bokso federacijos Tarybos posėdis. Jame išrinktas federacijos prezidentas ir Tarybos nariai. Vienbalsiai Kauno bokso federacijos prezidentu perrinktas Rimantas Rutkauskas.

„Dėkoju bendražygiams už pasitikėjimą. Kartu su komanda nuveikėme daug darbų populiarinant boksą Kaune, bet dar liko nemažiau darbų ką norisi padaryti. Kaunas ne veltui laikomas Lietuvos bokso sostine ir norime šį vardą išlaikyti. Džiaugiamės sklandžiu bendradarbiavimu su Lietuvos bokso federacija, su kitų miestų – Vilniaus, Marijampolės, Kėdainių, Panevėžio federacijomis. Tik dirbdami kartu galime pasiekti, kad boksas būtų tarp populiariausių sporto šakų Lietuvoje“, – sakė jau ketvirtai kadencijai išrinktas Kauno bokso federacijos prezidentas R. Rutkauskas.

Federacijos Tarybą papildė viceprezidentu išrinktas verslininkas Egidijus Buziliauskas. Viceprezidento pareigas ir toliau eis Nerijus Strazdas. Atsakingu sekretoriumi perrinktas Marius Palionis. Trenerių tarybos pirmininku išrinktas Lietuvos vyrų rinktinės vyriausiasis treneris Vidas Bružas, Teisėjų kolegijos pirmininku – Algirdas Majauskas.

Atsakingo už viešuosius ryšius pareigos patikėtos Vytautui Krajašui, Paramos fondo pirmininku išrinktas Egidijus Rutkauskas, Veteranų komisijos pirmininku – Algimantas Balnanosis, Sporto klubų atstovu – Marius Narkevičius. Revizoriais paskirti N. Strazdas ir A. Majauskas.

„Kartu su komanda įsipareigojome toliau vystyti Kaune vykdomus tarptautinius bokso turnyrus. Jau 25 metus vykdomas Algirdo Šociko turnyras tapo vienu didžiausiu Europoje ir ketvirtį amžiaus gyvuojančios tradicijos nenutraukė netgi pasaulinė pandemija. Per šį laikotarpį Kaune kovojo ryškiausios pasaulio bokso žvaigždės – olimpiniai čempionai ir prizininkai, pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojai ir prizininkai. Ryškiausia Kaune viešėjusi žvaigždė – pasaulio profesionalų bokso čempionas britas Anthony Joshua. Toliau rengsime Viliaus Buikos tarptautinį jaunių turnyrą ir ketiname atgaivinti tarptautinį Ričardo Tamulio jaunių turnyrą“, – apie Kauno bokso federacijos planus pasakojo R. Rutkauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

„Never Give Up“ LBF sportininkams siūlo nuolaidas bokso reikmenims

2023 rugsėjo 25

news-1

Lietuvos bokso federacijos (LBF) rėmėjas, Australijos bokso reikmenų gamintojas „STING“,…

SKAITYTI

Turnyre Lenkijoje – trys medalius iškovoję Lietuvos boksininkai

2023 rugsėjo 25

news-1

Baigėsi rugsėjo 18-23 dienomis vykęs Leszeko Drogoszo memorialinis turnyras Lenkijoje,…

SKAITYTI

Patvirtintos kandidatūros Lietuvos bokso šimtmečio apdovanojimams

2023 rugsėjo 15

news-1

Rugsėjo 14 dieną Kaune vyko ketvirtasis šiemet Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI
Translate »