Kovas Rio pradeda Evaldas Petrauskas

2016 rugpjūčio 10

news-art

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį kovas Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse pradės 2012 metų Londono olimpiados prizininkas Evaldas Petrauskas. Pirmame rate 24 metų Lietuvos boksininkas susitiks su 29 metų indu Manoj Kumaru. Šįkart 163 cm ūgio E. Petrauskui neteks kovoti su daug aukštesniu varžovu, indas – vos keleriais centimetrais aukštesnis už lietuvį.

E. Petrausko kova vyks naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Lietuvos laiku 00:30 val. Dvikovą rodys „Lietuvos ryto“ televizija.

„Su M. Kumaru iki šiol nėra tekę susitikti ringe. Varžovą matėme kovojantį pasaulio čempionate, žiūrėjom ir analizavom jo dvikovų vaizdo įrašus. Varžovas yra penkeriais metais vyresnis ir labiau patyręs, bet Evaldas yra pasiekęs gerą sportinę formą ir nusiteikęs labai kovingai. Esam pasiruošę ir su nekantrumu laukiam pirmos kovos olimpiadoje“, – prieš kovą sakė treneris Vladimiras Bajevas.

Petrauskas ir Bajevas

Abiems boksininkams tai antroji olimpiada. Londone geriau sekėsi E. Petrauskui, kuris svorio kategorijoje iki 60 kg iškovojo tris pergales ir suklupęs tik pusfinalyje laimėjo bronzos medalį. M. Kumaras svorio kategorijoje iki 64 kg iškovojo vieną pergalę ir suklupo antrame rate.

Praėjusių metų Europos čempionato prizininkas E. Petrauskas kelialapį į Rio iškovojo olimpiniame Europos zonos atrankos turnyre patekęs į finalą. Tuo tarpu lietuvio varžovui M. Kumarui vietą olimpiadoje pavyko užsitikrinti tik paskutiniame atrankos turnyre – šių metų birželio mėnesį Baku vykusiame pasauliniame atrankos turnyre indas užėmė 3 vietą.

Per savo karjerą indas dalyvavo keturiuose pasaulio čempionatuose, tačiau medalį yra iškovojęs tik Azijos čempionate.

2015 metų Azijos čempionate M. Kumaras užėmė 6 vietą ir pateko į pasaulio čempionatą, tačiau čia pralaimėjo jau pirmą kovą. Sėkmingesni M. Kumarui buvo 2013 metai – Azijos čempionate jis laimėjo bronzos medalį, pasaulio čempionate jis iškovojo dvi pergales, tačiau ketvirtfinalyje indą sustabdė trijų pasaulio čempionatų prizininkas kubietis Yasnieras Toledo. 2011 metų pasaulio čempionate M. Kumaras užėmė 7 vietą – iškovojo tris pergales ir suklupo ketvirtfinalyje. 2009 metų pasaulio čempionate indas pralaimėjo jau pirmą kovą.

Ryškiausia M. Kumaro pergalė – 2010 metais laimėtos Geros valios žaidynės gimtojoje Indijoje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Gabrielei Stonkutei nepavyko iškovoti olimpinio kelialapio

2021 birželio 04

news-1

Paryžiuje prasidėjo Tokijo olimpinių žaidynių bokso varžybų atrankos turnyras. Europos…

SKAITYTI

Olimpiniame atrankos turnyre G.Stonkutės laukia tituluotos varžovės

2021 birželio 02

news-1

Birželio 4-8 dienomis Paryžiuje vyks paskutinis Tokijo olimpinių žaidynių bokso…

SKAITYTI

Lietuvos jaunimo čempionate dominavo kauniečiai ir pasvalietės

2021 gegužės 24

news-1

Panevėžio „Aukštaitijos“ sporto komplekse keturias dienas vyko kovos dėl Lietuvos…

SKAITYTI