Lietuviai pralaimėjo „GeeBee“ čempionams

2018 kovo 12

news-art

Suomijos sostinėje Helsinkyje jau 37 kartą vyko prestižinis „GeeBee“ bokso turnyras. Jame kovojo beveik šimtas boksininkų ir boksininkių iš 15 valstybių: Suomijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Kazachstano, Vokietijos, Anglijos, Prancūzijos, Olandijos, Švedijos, Vengrijos, Dominikos ir Šri Lankos.

„GeeBee“ turnyre dalyvavo ir trys Lietuvos boksininkai.

Bronzos medalį laimėjo Edgaras Skurdelis. Burtų dėka E. Skurdelis iškart pateko į svorio kategorijos iki 60 kg (7 dalyviai) pusfinalį ir pateko tarp prizininkų. Tačiau pusfinalyje lietuvis taškais 0:5 pralaimėjo olandui Enricui Le Cruzui, kuris šventė pergalę ir finale ir tapo turnyro čempionu.

Svorio kategorijoje iki 69 kg (11 dalyvių) kovojęs Evaldas Petrauskas ketvirtfinalyje taškais 1:4 turėjo pripažinti kazacho Abylaychano Zhusupovo pranašumą ir pasitraukė iš kovos dėl medalių. Lietuvį nugalėjęs A. Zhusupovas tapo turnyro nugalėtoju.

Svorio kategorijoje iki 81 kg (10 dalyvių) Paulius Zujevas 0:5 pralaimėjo Olandijai atstovaujančiam Artiomui Kasparianui.

EUBC nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

news-1

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

SKAITYTI

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

news-1

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…