Lietuvio sidabras turnyre Ukrainoje

2019 balandžio 22

Balandžio 16-20 d. Ukrainoje vyko tarptautinis turnyras, skirtas Nikolajaus Magerio atminimui. Į 14-ą kartą surengtą „A klasės“ turnyrą Chersono mieste susirinko net keturių žemynų atstovai – Europos, Azijos, Australijos ir Afrikos.

Turnyre kovojo 63 boksininkai iš 10 valstybių: Alžyro, Armėnijos, Australijos, Izraelio, Lietuvos, Moldovos, Senegalo, Vengrijos, Uzbekistano ir Ukrainos.

Lietuvai atstovavo Aleksandras Baranovas, kurio dalyvavimą turnyre Ukrainoje apmokėjo Vilniaus bokso akademija.

Super sunkaus virš 91 kg svorio kategorijoje (6 dalyviai) A. Baranovas pusfinalyje iškovojo užtikrintą pergalę, kai vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo varžybų šeimininką ukrainietį Michailą Luchkiną. Finale A. Baranovas pirmame raunde turėjo pripažinti profesionalų ringe kovojančio ukrainiečio Tsotne Rogavos pranašumą. Finale pralaimėjęs A. Baranovas iškovojo sidabro medalį.

Tai lėmė Lietuvos komandai šeštą vietą komandinėje įskaitoje. Daugiausia medalių iškovojo šeimininkai ukrainiečiai – 6 aukso, 3 sidabro ir 11 bronzos. Antrą vietą užėmė armėnai – 1 aukso, 3 sidabro ir 2 bronzos apdovanojimai. Po vieną aukso medalį iškovojo Alžyro ir Moldovos boksininkai.

Pusfinalio kovų vaizdo įrašas (lietuvio kova nuo 4:35:00):

Finalo kovų vaizdo įrašas (lietuvio kova nuo 4:30:00):

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius