Lietuvos bokso rinktinė olimpinei atrankai ruošis pajėgiame turnyre Bulgarijoje

2024 vasario 04

news-art

Vasario 4–11 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vyks tarptautinis bokso turnyras „Strandja Memorial Cup 2024“, kuriame dalyvaus net devyni Lietuvos pagrindinės ir rezervinės rinktinės sportininkai.

Pirmieji į kovą stos Lietuvos sunkiasvoriai. Jonas Jazevičius (virš 92 kg) vasario 6 d. (antradienį) aštuntfinalyje susitiks su indu Sagaru Sagaru. Tą pačią dieną į ringą lips ir Algirdas Baniulis (virš 92 kg), kovosiantis prieš Mongolijos boksininką Khalį Byeknurą.

Vasario 6 d. turnyrą pradės ir Andriejus Lavrenovas (iki 63,5 kg) – mažiausiai tarp vyrų sveriantis Lietuvos rinktinės boksininkas aštuntfinalyje pirštines surems su bulgaru Radoslavu Rosenovu.

Robertas Liorančas (iki 80 kg) vasario 7 d. (trečiadienį) aštuntfinalyje savo jėgas išmėgins prieš Irano boksininką Meysamą Gheshlaghį. Tuo metu Darius Voišnarovičius (iki 92 kg) vasario 7 d. aštuntfinalyje susitiks su indu Naveenu Kumaru.

Abi Lietuvos rinktinės merginos turnyre startuos vasario 8 d. (ketvirtadienį) – Ana Starovoitova (iki 60 kg) ketvirtfinalyje kovos su bulgarės Aslahanės Mehmedovos ir Alžyro atstovės Hadjilos Khelifės poros nugalėtoja, o Gabrielė Stonkutė (iki 75 kg) ketvirtfinalyje susirems su graike Vasiliki Stavridou.

Burtų keliu į ketvirtfinalį patekęs Arnas Kazakevičius (iki 86 kg) vasario 8 d. stos į kovą prieš Kirgizijos sportininką Murasbekovą Bekbolą Erzhanovichių, o vėliausiai turnyrą pradėsiantis lietuvis Aleksandras Trofimčiuk (iki 75 kg) vasario 9 d. (penktadienį) ketvirtfinalyje susitiks su bulgaru Williamu Cholovu.

Lietuvos rinktinei vadovaus treneris Marius Palionis, o boksininkų fizine sveikata rūpinsis nacionalinės komandos kineziterapeutas Aleksandras Belovas. Turnyre taip pat dirbs teisėjas iš Lietuvos Audrius Gudomskas.

„Šis turnyras labai pajėgus, todėl tai yra labai geras pasirengimas kovo mėnesio pradžioje vyksiančiai Paryžiaus olimpinių žaidynių atrankai. Komanda pasiilgusi pergalių ir nusiteikusi kovingai“, – kalbėjo rinktinės treneris M. Palionis.

Turnyre dalyvaus 261 sportininkas – 178 vyrai ir 83 moterys. Boksininkai atstovaus 28 šalims – Airijai, Alžyrui, Armėnijai, Austrijai, Bulgarijai, Kinijai, Prancūzijai, Graikijai, Gvatemalai, Indijai, Iranui, Kazachstanui, Kosovui, Kirgizijai, Lietuvai, Lenkijai, Moldovai, Mongolijai, Marokui, Nigerijai, Rumunijai, Serbijai, Sakartvelui, Slovakijai, Tadžikistanui, Tailandui, Turkijai, Ukrainai ir Uzbekistanui.

Po „Strandja Memorial Cup 2024“ Lietuvos rinktinė pasirengimą olimpinių žaidynių atrankai tęs dvi savaites truksiančioje mokomojoje treniruočių stovykloje Juodkalnijoje. Iškart po to nacionalinė šalies komanda vyks į Italiją, kur ir kovos dėl kelialapių į olimpines žaidynes.

Lietuvos rinktinę Italijoje sudarys septyni sportininkai – A. Starovoitova, G. Stonkutė, A. Lavrenovas, A. Trofimčiukas, R. Liorančas, D. Voišnarovičius ir J. Jazevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »