Lietuvos čempionato medalius išsidalijo jaunučiai

2018 balandžio 04

Tauragėje vyko Lietuvos jaunučių vaikinų ir merginų bokso čempionatas. Vaikinų varžybose kovos vyko 22-ose svorio kategorijose, merginos kovojo 6-iose svorio kategorijose.

Merginų varžybose triumfavo marijampolietės. Suvalkijos sostinės atstovės iškovojo 6 medalius: 3 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos. Svorio kategorijoje iki 57 kg marijampolietės užėmė visą prizininkių pakylą – čempione tapo Milena Brazaitytė, vicečempione Odeta Žiemytė, prizininke Skaistė Bajoraitė.

Antrą vietą komandinėje įskaitoje užėmė vilnietės, jos laimėjo 4 medalius: 2 aukso ir 2 bronzos. Šeimininkių tauragiškių sąskaitoje – 3 medaliai, po vieną visų prabos. Po vieną apdovanojimą laimėjo Vilniaus rajono, Kauno ir Pasvalio atstovės.

Vaikinai išsidalijo net 22-u medalių komplektus. Aukso medalius iškovojo net 10-ies miestų ir rajonų atstovai.

Daugiausia aukso medalių – 4-is laimėjo vilniečiai, po 3-is – kauniečiai, marijampoliečiai ir jonaviškiai, po 2-u – Panevėžio, Kėdainių ir Kauno rajono atstovai, po vieną – Pasvalio, Kretingos ir Palangos boksininkai.

Lietuvos jaunučių čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Po žinios apie A. Starovoitovos sprendimą LBF socialinis tinklas sulaukė atakos

2024 balandžio 26

Balandžio 24 d. Lietuvos bokso federacija savo socialinio tinklo „Facebook“…

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…