Olimpiečiai treniruojasi Rusijoje ir Italijoje

2016 liepos 18

news-art

Rio de Žaneiro olimpiadai besiruošiantys Lietuvos boksininkai Eimantas Stanionis ir Evaldas Petrauskas pradėjo paskutines treniruočių stovyklas prieš svarbiausią šių metų startą.

Europos čempionas E. Stanionis, kuriam olimpiados metu, rugpjūčio 17 dieną sukaks 22 metai, kartu su treneriu Vidu Bružu rengė dvylikos dienų stovyklą Anglijoje. Vos kelioms dienoms užsukę į Lietuvą, boksininkas su treneriu vėl išvyko į devynių dienų treniruočių stovyklą Rusijos mieste Sočyje.

„Lietuvoje trūksta sparingo partnerių, todėl turime vykti į bokso tradicijomis garsėjančias šalis, nes ten – daug aukšto lygio boksininkų. Šefilde vykusioje treniruočių stovykloje Eimantas turėjo šešias treniruočių pobūdžio sparingo kovas su Anglijos ir Bulgarijos rinktinių boksininkais, Sočyje numatytos keturios kovos su Rusijos ir Baltarusijos rinktinių atstovais. Mums labai svarbu varžybinė patirtis treniruočių kovose su skirtingo stiliaus boksininkais. Ši patirtis labai pravers olimpiadoje“, – sako treneris V. Bružas.

Pats boksininkas su nekantrumu laukia debiuto olimpinėse žaidynėse.Eimantas Stanionis

„Šis sezonas – labai įtemptas ir varginantis, bet liko vienintelis ir svarbiausias startas – olimpinės žaidynės. Todėl treniruotėse negailiu jėgų ir atiduodu viską, kad po to nereikėtų gailėtis, jog kažko pritrūko, kažko nepadariau. Kasdien vyksta po dvi treniruotes, rutiną paįvairina sparingo kovos. Po treniruočių stovyklos Sočyje, keletui dienų grįšime į Lietuvą ir bus mažinami treniruočių krūviai. Siekiame, kad optimali sportinė forma būtų pasiekta olimpiadoje“, – sako į Rio liepos 30 dieną išvyksiantis E. Stanionis.

Prie svorio kategorijos iki 69 kg favoritų priskiriamas E. Stanionis, prieš olimpiadą sulaukė ir didesnio antidopingo agentūros pareigūnų dėmesio.

„Iki tol mane buvo tikrinę tik po pergalių Europos čempionate ir olimpiniame atrankos turnyre. Dabar per dvi dienas tikrino net du kartus – išvykstant iš stovyklos Anglijoje prikėlė 6 valandą ryte ir vos po paros, vėl 6 valandą ryte, tikrino jau grįžus į Lietuvą. Nors tai trukdo išsimiegoti, bet privaloma prieš dopingą kovoti visomis priemonėmis, todėl puikiai suprantu antidopingo pareigūnų darbą ir jokių problemų dėl tikrinimų nekyla. Labai palaikau kovą su dopingu, nes olimpiadoje turi kovoti tik švarūs sportininkai, dopingą vartojantiems sporte – ne vieta“, – įsitikinęs Lietuvos boksininkas.

Evaldas Petrauskas

2012 m. Londono olimpiados prizininkas 24 metų E. Petrauskas (svorio kategorija iki 64 kg) nuo liepos 11 dienos treniruojasi Italijoje, iš kur liepos 28 dieną skris į Rio de Žaneirą.

Olimpiadoje, priklausomai nuo burtų, pirma E. Stanionio kova vyks rugpjūčio 7 arba 8 dieną, E. Petrauskas kovas olimpinėse žaidynėse pradės rugpjūčio 10 arba 11 dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius

2024 balandžio 15

news-1

Baigėsi Porečo mieste Kroatijoje balandžio 4–14 dienomis vykęs Europos jaunimo…

SKAITYTI

Įvyko kasmetinė LBF ataskaitos konferencija

2024 balandžio 12

news-1

Viešbutyje „Art City Inn“ Vilniuje penktadienį vyko Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI

Lietuvos jaunimo bokso rinktinė pradeda žygį Europos čempionate

2024 balandžio 04

news-1

Porečo mieste Kroatijoje prasideda balandžio 4–14 dienomis vyksiantis Europos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »