Lietuvos ir Lenkijos sunkiasvorių dvikovos Panevėžyje

2016 lapkričio 02

news-art

Panevėžio „Cido“ arenoje lapkričio 3-5 dienomis vyksiančiame tarptautiniame Vitalijaus Karpačiausko bokso turnyre kovos daugiau negu 100 boksininkų ir boksininkių.

Jau 18-ą kartą vyksiančio tarptautinio turnyro puošmena taps geriausių Lietuvos sunkiasvorių dvikovos su kaimyninės Lenkijos atstovais.

Turnyro finalus ir lietuvių dvikovas su lenkais šeštadienį stebėkite DELFI TV.

„Boksas grįžo į didžiausias šalies arenas. V. Karpačiausko turnyras jau ne pirmus metus vyksta „Cido“ arenoje, Dano Pozniako turnyro finalininkai kovojo „Siemens“ arenoje, Algirdo Šociko turnyrą planuojame rengti „Žalgirio“ arenoje. Žiūrovai gausiai renkasi į bokso varžybas, todėl norime, kad turnyruose geriausi šalies boksininkai kovotų su tituluotais varžovais ir žiūrovų lauktų intriguojančios kovos“, – sako Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Lietuvos čempionas sunkiausioje virš 91 kg svorio kategorijoje, Europos ir pasaulio čempionatų dalyvis Mantas Valavičius pirštines surems su Lenkijos čempionu Pavelu Werbickiu, kuris jau antrus metus kovoja Tarptautinės bokso asociacijos (AIBA) įkurtoje WSB (World Series of Boxing) profesionalų lygoje.

Abu varžovai yra iškovoję medalius svarbiausiose jaunimo varžybose. 25 metų M. Valavičius 2009 m. laimėjo Europos jaunimo čempionato bronzą, dvejais metais už lietuvį jaunesnis lenkas 2012 m. tapo pasaulio jaunimo vicečempionu.pl4_6771

Svorio kategorijos iki 91 kg triskart Lietuvos čempionas, Europos ir pasaulio čempionatų dalyvis 27 metų Tadas Tamašauskas kovos su Lenkijos čempionato prizininku 23-ejų Andžejum Szkuta.

Svorio kategorijos iki 81 kg Lietuvos čempiono 23 metų Pauliaus Zujevo varžovu bus metais vyresnis Lenkijos čempionato prizininkas Kšystofas Borawskis.

„Laukia įdomios dvikovos, kuriose nugalėtojus atspėti – labai sunku. Lietuvos čempionai yra geros sportinės formos, nes M. Valavičius ir T. Tamašauskas dalyvavo spalio pradžioje Tailande vykusiame pasaulio studentų čempionate, kur M. Valavičius iškovojo bronzos medalį, P. Zujevas neseniai grįžo iš tarptautinio turnyro Suomijoje. Iš varžovų tituluočiausias – P. Werbickis, kuris turi patirties ir profesionalų ringe“, – teigia Lietuvos bokso rinktinės treneris Vidas Bružas.

Iš viso V. Karpačiausko turnyre kovos dešimties valstybių boksininkai: Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos, Airijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Armėnijos.

„Cido“ arenoje ketvirtadienį 16:00 val. prasidės preliminarios kovos, penktadienį 16:00 val. vyks pusfinaliai, o šeštadienį 15:00 val. finalai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Tarptautiniame fronte – ne pėsčios: Lietuvos boksininkės turnyre Rygoje pelnė 12 medalių

2023 kovo 13

news-1

Baigėsi kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vykęs tarptautinis moterų bokso…

SKAITYTI

Lietuvos moterų bokso rinktinė dalyvaus tarptautiniame turnyre Rygoje

2023 kovo 10

news-1

Kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vyksta tarptautinis moterų bokso turnyras…

SKAITYTI

Lietuviai D. Pozniako bokso turnyre iškovojo visų spalvų medalius

2023 kovo 04

news-1

Baigėsi kovo 2-4 d. Vilniuje vykęs, jau 18 metus iš…

SKAITYTI