Patvirtinta Lietuvos bokso federacijos konferencijos data

2021 gegužės 22

news-art

Gegužės 20 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Jame dalyvavo septyni iš aštuonių VK nariai: Darius Šaluga, Vilmantas Bobinas, Andrius Danilaitis, Vidas Bružas, Bronislavas Šimokaitis, Anatolijus Kriukovas ir Donatas Mačianskas.

Svarbiausias posėdžio klausimas – Lietuvos bokso federacijos eilinės-ataskaitos konferencijos vieta ir laikas. Nuspręsta LBF Konferenciją šaukti šių metų birželio 12 dieną 11.00 val. Lietuvos sporto universiteto 215 auditorijoje (Sporto g. 6, Kaunas).

LBF VK patvirtino Strateginio veiklos plano projektą, į kurį įtraukta ir papildoma strateginės veiklos kryptis – profesionalus boksas. Taip pat patvirtintas 2021 m. LBF biudžeto projektas. Šie projektai bus teikiami Konferencijai tvirtinti.

Konferencijos tvirtinimui siūloma ir naujų bokso klubų priėmimo į LBF tvarka. Naujiems klubams reikalingos trijų LBF priklausančių klubų rekomendacijos, stojamasis įnašas ir taikomas vienerių metų bandomasis laikotarpis. Po metų bandomojo laikotarpio, LBF VK priima sprendimą dėl naujo klubo pilnaverčio legitimumo. Iki tol klubas LBF Konferencijoje dalyvauja be balso teisės, bet gali dalyvauti LBF organizuojamuose čempionatuose.

Daug diskusijų sukėlė klausimai dėl teisėjavimo LBF organizuojamose varžybose, naujų teisėjų įtraukimo bei teisėjų kvalifikacijos kėlimo kursų ir jų delegavimo į pagrindinius čempionatus. Teisėjų kolegijos pirmininkas A. Kriukovas informavo, kad Lietuvoje šiuo metu yra 15-20 aktyviai veikiančių bokso teisėjų, o varžybų grafikas yra labai įtemptas ir ne visi teisėjai turi galimybę teisėjauti tam tikrose varžybose dėl objektyvių priežasčių. Todėl LBF negali atsisakyti ir mažesnę patirtį turinčių teisėjų pagalbos. Nutarta, kad Teisėjų kolegija turi užtikrinti teisėjų paskirstymą nacionalinių čempionatų metu taip, kad mažesnę patirtį turintys teisėjai nei vienos kovos metu nesudarytų kritinės daugumos, priimant galutinį sprendimą. Taip pat nuspręsta teisėjų kvalifikacijos kėlimo seminarus vykdyti kasmet, ne mažiau negu po kartą.

VK posėdyje svarstyta dėl nacionalinių čempionatų pusfinalių ir finalų dalyvių maitinimo. Nutarta, kad ir toliau bus organizuojamas centralizuotas pusfinalių ir finalų dalyvių maitinimas. Atmesta galimybė pervesti dalyviams maistpinigius dėl kelių priežasčių, tokių kaip: nežinoma kas papuls į čempionatų pusfinalius ir maistpinigių negalima pervesti iš anksto, nepilnamečiai boksininkai neturi asmeninių banko sąskaitų, todėl reikalingi tėvų ar globėjų prašymai pervesti maistpinigius į jų sąskaitas, sąskaitų neturi arba turi sąskaitas tik užsienio bankuose ir dalis pilnamečių boksininkų.

Išspręstas ir klausimas dėl boksininkų atstovavimo Lietuvos nacionaliniuose čempionatuose. Norint išvengti dviprasmybių, kai protokoluose vieni nurodydavo boksininko atstovaujamą miestą, kiti – boksininką rengiančią organizaciją (klubą arba biudžetinę savivaldybių įstaigą), patirtinta vieninga sistema. Varžybų protokoluose turi būti nurodytas tik miestas (ne daugiau negu vienas), bet ne boksininką rengianti organizacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Rekordiniame A. Šociko turnyre – Europos boksininkų elitas ir svečiai iš Persijos įlankos

2023 kovo 23

news-1

Kovo 30 – balandžio 1 d. Kauno sporto halėje vyks…

SKAITYTI

Tarptautiniame fronte – ne pėsčios: Lietuvos boksininkės turnyre Rygoje pelnė 12 medalių

2023 kovo 13

news-1

Baigėsi kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vykęs tarptautinis moterų bokso…

SKAITYTI

Lietuvos moterų bokso rinktinė dalyvaus tarptautiniame turnyre Rygoje

2023 kovo 10

news-1

Kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vyksta tarptautinis moterų bokso turnyras…

SKAITYTI