Patvirtinta Lietuvos bokso rinktinės sudėtis Europos žaidynėms Krokuvoje

2023 gegužės 30

news-art

Gegužės 25 dieną Kaune vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame dalyvavo LBF Vykdomojo komiteto nariai Darius Šaluga, Vilmantas Bobinas, Rasa Balčiauskienė, Bronislavas Šimokaitis, Vidas Bružas, Egidijus Rutkauskas ir Donatas Mačianskas.

Posėdžio metu buvo patvirtinta Lietuvos bokso rinktinės sudėtis Europos žaidynėms, kurios birželio 21 – liepos 3 dienomis vyks Lenkijoje.

Lietuvos bokso rinktinę sudarys svorio kategorijoje iki 63,5 kg kovosiantis A. Lavrenovas, iki 71 kg – A. Trofimčuk, iki 80 kg –  R. Liorančas, iki 92 kg – S. Urbonavičius (rezervas – D. Voišnarovič), virš 92 kg – J. Jazevičius (rezervas – A. Baniulis), iki 60 kg – A. Starovoitova, iki 66 kg – A. Aučiūtė, iki 75 kg – G. Stonkutė (rezervas – I. Lešinskytė). Treneriai – V. Bružas, M. Palionis, D. Naidionov. Taip pat rezervu yra numatytas E. Stanionis.

Žaidynių metų boksininkai turės galimybę gauti kelialapius į 2024 metų Paryžiaus vasaros olimpines žaidynes. Jei to nepavyktų padaryti Zakopanėje, kitais metais laukia dar du papildomi pasauliniai atrankos turnyrai.

Toliau VK nariai diskutavo apie Europos jaunių bokso čempionatą Rumunijoje, dėl kurio pasirodė neoficiali informacija, kad jame nebus leista dalyvauti Rusijos ir Baltarusijos sportininkams, tačiau kol kas raštiškai tai patvirtinta nebuvo. LBF, klausdama apie šalių agresorių atletų situaciją, jau anksčiau kreipėsi į Rumunijos bokso federaciją ir Rumunijos sporto ministeriją, tačiau atsakymo kol kas nesulaukė.

Posėdyje VK nariai nusprendė, kad LBF oficialiai kreipsis į Rumunijos Tautinį olimpinį komitetą ir Lietuvos ambasadą Rumunijoje bei lauks sprendimo dėl šalių agresorių dalyvavimo Europos jaunių čempionate.

Susirinkimo metu buvo diskutuota dėl nacionalinių komandų trenerių samdymo, nes, kai kurių VK narių nuomone, šalies jaunių ir jaunimo bokso rinktinių treneriai nėra pakankamai objektyvūs ar motyvuoti. Nuspręsta kitam VK posėdžiui paruošti kelis pasiūlymus dėl rinktinių trenerių motyvavimo sistemos tobulinimo.

VK posėdžio metu buvo kalbama apie Lietuvos bokso šimtmečio renginį. Nutarta 2023 m. lapkričio 30 d. Kauno sporto halėje organizuoti renginį, kuriame bus pagerbti labiausiai nusipelnę Lietuvos bokso bendruomenės nariai. Nuspręsta, kad šių asmenų kandidatūras pasiūlys LBF nariai ir partneriai, o galutinį apdovanojamų asmenų sąrašą tvirtins LBF Vykdomasis komitetas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paaiškėjo, kas 2024 m. vadovaus visų amžiaus grupių LBF rinktinėms

2024 vasario 13

news-1

Vasario 10 d. Panevėžyje prieš šalies jaunimo bokso čempionato finalus…

SKAITYTI

Pajėgiame bokso turnyre Bulgarijoje A. Kazakevičius iškovojo bronzą

2024 vasario 12

news-1

Baigėsi vasario 4–11 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykęs itin pajėgus…

SKAITYTI

Panevėžyje išaiškėjo 2024 m. Lietuvos jaunimo bokso rinktinė

2024 vasario 11

news-1

Vasario 7-10 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »