Po metų pertraukos į profesionalų ringą sugrįžęs E. Kavaliauskas iškovojo pergalę

2022 spalio 09

news-art

Po daugiau nei metų pertraukos į profesionalų ringą sugrįžęs profesionalus Lietuvos boksininkas Egidijus Kavaliauskas iškovojo užtikrintą pergalę.

Dešimt raundų trukusioje kovoje teisėjai E. Kavaliausko varžovo pranašumo neįžvelgė – lietuvis vienbalsiu nutarimu (98:90. 99:89, 100:88) palaužė amerikietį Mykalą Foxą.

Tai buvo jau 23-ioji E. Kavaliausko karjeros pergalė profesionalų ringe. Boksininkas taip pat yra patyręs du pralaimėjimus, o viena iš jo kovų baigėsi lygiosiomis.

Paskutinį kartą E. Kavaliauskas profesionalų ringe buvo pasirodęs 2021 m. rugpjūčio 14 d. Tąkart lietuvis nusileido amerikiečiui Vergilui Ortizui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

news-1

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…