Pralaimėta pirma olimpinė kova

2016 rugpjūčio 11

news-art

Londono olimpiados prizininkui Evaldui Petrauskui nepavyko pakartoti 2012 metų sėkmės. Rio olimpiadoje E. Petrauskas svorio kategorijos iki 64 kg pirmoje kovoje taškais 1:2 (28:29, 28:29, 29:28) pralaimėjo Indijos boksininkui Manoj Kumarui ir pasitraukė iš kovos dėl olimpinio medalio.

E. Petrausko ir M. Kumaro dvikovos vaizdo įrašas:
Kovos vaizdo įrašas

DELFI informacija:

Svorio kategorijos iki 64 kg šešioliktfinalis sėkmingiau prasidėjo 29-erių indui, bet trečiame raunde penkeriais metais jaunesnis E. Petrauskas užklupo jį stipriu smūgiu. Nors varžovas akimirkai susverdėjo, teisėjas skaičiuoti nokdauno nepradėjo. O raundui pasibaigus į viršų pakėlė M. Kumaro ranką.

„Judėjau „nugara“, kontratakavau, puoliau – dariau viską, ko reikėjo. Nežinau, kodėl pralaimėjau – toks teisėjų sprendimas. Jų klauskite, kodėl. Nieko apie teisėjus kalbėti negaliu“, – dar apimtas kovos įkarščio, kalbėjo E. Petrauskas.

Lietuvis neslėpė, kad jam tokia ankstyva žaidynių atomazga – smūgis žemiau juostos.

„Kaip galiu nesigraužti… Tiek laiko įdėta, tiek pastangų. Dėl žaidynių net traumų neišsigydžiau. Ir še tau, pati pirma kova „nuėjo“… Žiauriai apmaudu“, – atsiduso boksininkas.

E. Petrauską įveikusio M. Kumaro kitame etape laukia praėjusių planetos pirmenybių vicečempionas iš Uzbekijos Fazliddinas Gaibnazarovas.

– Prieš olimpiadą jautėtės vienu favoritų, galinčiu eiti iki prizininkų pakylos? – DELFI paklausė E. Petrausko

– Aš visada tokiu jaučiuosi. Su visais galiu boksuotis kaip lygus su lygiu. Kaip ir ši kova – patys matėte, kokia lygi buvo. Tiesiog porą sykių teisėjas turėjo varžovui skaičiuoti nokdauną. Ir antrame, ir trečiame raunde. Anksčiau, kai buvo kitoks teisėjavimas, po tokių smūgių tikrai būtų skaičiavę. Dabar turi varžovą konkrečiai sodinti ant subinės, kad būtų nokdaunas.

– Indas pateikė staigmenų?

– Kaip ir visi mano varžovai – dirbo laikydamas distanciją, stengėsi neprileisti manęs arčiau. Nebuvo tie jo smūgiai labai stiprūs, nesudrebino manęs. Bet turbūt jų buvo daugiau nei mano, kad teisėjai priėmė tokį sprendimą.

– Kai tapote gerai žinomas priešininkams, boksuotis pasidarė sunkiau?

– Taip, visi žino mano stilių. Boksuotis – daug sunkiau. O be to, ne vieną kartą esu kovojęs su indais. Turbūt pasako savo draugams, ką prieš mane reikia daryti.

Iškritus E. Petrauskui, kovą dėl medalių „Riocentro“ ringe tęs vienintelis likęs Lietuvos boksininkas Eimantas Stanionis.

Svorio kategorijos iki 69 kg šešioliktfinalyje jis palaužė kiną Wei Liu 3:0, o aštuntfinalyje ketvirtadienį nuo 19 val. Lietuvos laiku galynėsis su uzbeku Šachramu Gijasovu.

E. Stanonio dvikovą tiesiogiai rodys „Lietuvos ryto” televizija.

LTeam nuotraukos:

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI

LBF ir NGUsports kviečia dalyvauti jaunųjų talentų paieškos ir pripažinimo programoje „Never give up“

2024 gegužės 17

news-1

NGUsports komanda kartu su Lietuvos bokso federacija kviečia jaunuosius boksininkus…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai patirties sėmėsi tarptautiniuose mačuose Lenkijoje

2024 gegužės 13

news-1

Praėjusį šeštadienį (gegužės 10 d.) Dobčičo mieste Lenkijoje vyko tarptautinis…

SKAITYTI
Translate »