Prasideda Lietuvos suaugusiųjų čempionatas

2020 lapkričio 18

news-art

Pasaulį kaustanti antroji koronaviruso pandemijos banga nesustabdė Lietuvos boksininkų. Lapkričio 18-21 dienomis Kaune vyks Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionatas. Lietuvos bokso pirmenybės organizuojamos jau 94 kartą. Nuo 1925 metų rengiamos pirmenybės neįvyko tik kartą – 1939 metais.

Lietuvos sporto universiteto sporto salėje vyksiančiame Lietuvos čempionate į ringą kops 70-imt dalyvių: 51 boksininkai ir 19 boksininkių. Vyrai kovos 8-iose,  moterys – 6 -iose svorio kategorijose.

„Aišku, kaip ir kiekviena sporto organizacija, susidūrėme su daug sunkumų, organizuojant sporto varžybas pandemijos metu. Privalome atsižvelgti į visus reikalavimus ir rekomendacijas. Varžybos vyks be žiūrovų, bet jiems suteiksime galimybę stebėti Lietuvos čempionatą internete visas keturias varžybų dienas. Surengti Lietuvos čempionatą buvo labai svarbu ne tik dėl vienos seniausių Lietuvoje sporto šakos tradicijų tęstinumo, bet ir formuojant šalies rinktinę, kuri kitais metais kovos dėl kelialapių į Tokijo olimpines žaidynes“, – sakė Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Lietuvos čempionate numatyta net … kovų. Po Lietuvos čempionato paaiškės preliminari rinktinės sudėtis, kuri kovos dėl kelialapių į Tokijo olimpines žaidynes. Olimpiniai atrankos turnyrai numatyti kitų metų pavasarį Londone ir Paryžiuje.

„Laukiame daug intriguojančių kovų, nes bus kovojama ne tik dėl Lietuvos čempiono vardo, bet ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje. Jaunimas lipa ant kulnų patyrusiems boksininkams ir tiek vieniems, tiek kitiems, reiks įrodyti, kad jie verti atstovauti Lietuvai svarbiausiose tarptautinėse varžybose. Planuojame, kad dėl olimpinių kelialapių atrankos turnyruose kovos 7 ar 8 vyrai ir 2 moterys. Lietuvos čempionatas taps pirmuoju laipteliu olimpiniu kelialapio link“, – teigia Lietuvos bokso rinktinės treneris Vidas Bružas.

Lietuvos bokso čempionato kovas galite stebėti Facebook paskyroje „Lietuvos bokso federacija“.

Pirmą varžybų dieną vyks 11 kovų.

Lietuvos bokso čempionato tvarkaraštis:
Lapkričio 18 d. (trečiadienis) 15.00 val. preliminarios kovos
Lapkričio 19 d. (ketvirtadienis) 15.00 val. preliminarios kovos
Lapkričio 20 d. (penktadienis) 15.00 val. pusfinaliai
Lapkričio 21 d. (šeštadienis) 12.00 val. finalai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paaiškėjo, kas 2024 m. vadovaus visų amžiaus grupių LBF rinktinėms

2024 vasario 13

news-1

Vasario 10 d. Panevėžyje prieš šalies jaunimo bokso čempionato finalus…

SKAITYTI

Pajėgiame bokso turnyre Bulgarijoje A. Kazakevičius iškovojo bronzą

2024 vasario 12

news-1

Baigėsi vasario 4–11 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykęs itin pajėgus…

SKAITYTI

Panevėžyje išaiškėjo 2024 m. Lietuvos jaunimo bokso rinktinė

2024 vasario 11

news-1

Vasario 7-10 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »