Prasideda Lietuvos suaugusiųjų čempionatas

2020 lapkričio 18

news-art

Pasaulį kaustanti antroji koronaviruso pandemijos banga nesustabdė Lietuvos boksininkų. Lapkričio 18-21 dienomis Kaune vyks Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionatas. Lietuvos bokso pirmenybės organizuojamos jau 94 kartą. Nuo 1925 metų rengiamos pirmenybės neįvyko tik kartą – 1939 metais.

Lietuvos sporto universiteto sporto salėje vyksiančiame Lietuvos čempionate į ringą kops 70-imt dalyvių: 51 boksininkai ir 19 boksininkių. Vyrai kovos 8-iose,  moterys – 6 -iose svorio kategorijose.

„Aišku, kaip ir kiekviena sporto organizacija, susidūrėme su daug sunkumų, organizuojant sporto varžybas pandemijos metu. Privalome atsižvelgti į visus reikalavimus ir rekomendacijas. Varžybos vyks be žiūrovų, bet jiems suteiksime galimybę stebėti Lietuvos čempionatą internete visas keturias varžybų dienas. Surengti Lietuvos čempionatą buvo labai svarbu ne tik dėl vienos seniausių Lietuvoje sporto šakos tradicijų tęstinumo, bet ir formuojant šalies rinktinę, kuri kitais metais kovos dėl kelialapių į Tokijo olimpines žaidynes“, – sakė Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Lietuvos čempionate numatyta net … kovų. Po Lietuvos čempionato paaiškės preliminari rinktinės sudėtis, kuri kovos dėl kelialapių į Tokijo olimpines žaidynes. Olimpiniai atrankos turnyrai numatyti kitų metų pavasarį Londone ir Paryžiuje.

„Laukiame daug intriguojančių kovų, nes bus kovojama ne tik dėl Lietuvos čempiono vardo, bet ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje. Jaunimas lipa ant kulnų patyrusiems boksininkams ir tiek vieniems, tiek kitiems, reiks įrodyti, kad jie verti atstovauti Lietuvai svarbiausiose tarptautinėse varžybose. Planuojame, kad dėl olimpinių kelialapių atrankos turnyruose kovos 7 ar 8 vyrai ir 2 moterys. Lietuvos čempionatas taps pirmuoju laipteliu olimpiniu kelialapio link“, – teigia Lietuvos bokso rinktinės treneris Vidas Bružas.

Lietuvos bokso čempionato kovas galite stebėti Facebook paskyroje „Lietuvos bokso federacija“.

Pirmą varžybų dieną vyks 11 kovų.

Lietuvos bokso čempionato tvarkaraštis:
Lapkričio 18 d. (trečiadienis) 15.00 val. preliminarios kovos
Lapkričio 19 d. (ketvirtadienis) 15.00 val. preliminarios kovos
Lapkričio 20 d. (penktadienis) 15.00 val. pusfinaliai
Lapkričio 21 d. (šeštadienis) 12.00 val. finalai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Rekordiniame A. Šociko turnyre – Europos boksininkų elitas ir svečiai iš Persijos įlankos

2023 kovo 23

news-1

Kovo 30 – balandžio 1 d. Kauno sporto halėje vyks…

SKAITYTI

Tarptautiniame fronte – ne pėsčios: Lietuvos boksininkės turnyre Rygoje pelnė 12 medalių

2023 kovo 13

news-1

Baigėsi kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vykęs tarptautinis moterų bokso…

SKAITYTI

Lietuvos moterų bokso rinktinė dalyvaus tarptautiniame turnyre Rygoje

2023 kovo 10

news-1

Kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vyksta tarptautinis moterų bokso turnyras…

SKAITYTI