Prasidėjo pasaulio moterų čempionatas

2016 gegužės 21

news-art

Kazachstano sostinėje Astanoje prasidėjo IX-asis pasaulio moterų čempionatas. Jame kovoja trys Lietuvos boksininkės – Austėja Aučiūtė, Rūta Sutkutė ir Iveta Lešinskytė.

Pirmoji į ringą kopė A. Aučiūtė (svorio kategorijos iki 64 kg, 25 dalyvės). Pirmoje kovoje, šilutiškė taškais 0:3 (36:40, 36:40, 36:40) pralaimėjo airei Kellie Harrington ir pasitraukė iš tolesnės kovos dėl medalių.

„Pritrūko patirties. Tokio lygio varžybose daug lemia psichologinis nusiteikimas, o jis ateina tik su patirtimi. Austėja – perspektyvi boksininkė ir kova pasaulio čempionate tikrai prisidės prie jos tobulėjimo“, – sakė Lietuvos moterų rinktinės treneris Darius Katkevičius. Lietuvos moteru rinktine

Sekmadienį kovas pasaulio čempionate pradės Rūta Sutkutė (svorio kategorijos iki 69 kg, 19 dalyvių). Burtai lėmė, kad R. Sutkutė praleido pirmą kovą, o aštuntfinlyje susitiks su suome Elina Gustaffson.

Sunkiausioje svorio kategorijoje virš 81 kg (12 dalyvių) Iveta Lešinskytė pirmadienį dėl vietos ketvirtfinalyje kovos su turke Sennur Demir.

Iš viso pasaulio čempionate dešimtyje svorio kategorijų kovoja 285 boksininkės iš 64 valstybių. Moterų boksas debiutuos artėjančiose Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

Tiesiogines pasaulio čempionato transliacijas galite stebėti internete: youtube.com/AIBABoxing

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Europos jaunimo čempionate kovos 7 lietuviai

2021 spalio 14

news-1

Spalio 15-23 d. Budvoje (Juodkalnija) vyks Europos jaunimo (gim. 2003-2004…

SKAITYTI

Pasaulio bokso čempionate – rekordinis dalyvių skaičius

2021 spalio 14

news-1

Tarptautinė bokso federacija (AIBA) pranešė, kad spalio 24 – lapkričio…

SKAITYTI

VK patvirtino naujas svorio kategorijas ir olimpinės rinktinės kandidatų sąrašą

2021 spalio 04

news-1

Spalio 1 dieną Kaune vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo…

SKAITYTI