Pusfinalyje vėl kovos su McCormacku

2017 birželio 22

news-art

Į Europos čempionato pusfinalį patekęs ir medalį jau užsitikrinęs Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas, dėl kelialapio į finalą vėl kovos su anglu McCormacku. Praėjusio 2015 m. Europos čempionato pusfinalyje E. Petrauskas pralaimėjo Patui McCormackui, dabar lietuvio varžovas bus jo brolis dvynys Lukas.

25 metų 164 cm ūgio E. Petrauskas yra trimis metais vyresnis už pusfinalio varžovą, tačiau net 14 cm žemesnis. Iki šiol ringe E. Petrauskas ir L. McCormackas nėra susitikę. Luke McCormack

L. McCormackas šiais metais jau iškovojo reikšmingų pergalių – tapo Europos jaunimo iki 22 metų čempionu ir Anglijos čempionu. Pirmą kartą Anglijoje suaugusiųjų čempionatą jis laimėjo 2015 m. būdamas vos 20 metų ir ši pergalė įėjo į šios šalies istoriją, nes tik antrą kartą Anglijos bokso istorijoje tą pačią dieną čempionais tapo brolių dvynių pora. Lukas triumfavo svorio kategorijoje iki 60 kg, Patas laimėjo iki 64 kg.

Pastaruoju metu abu broliai perėjo į sunkesnes svorio kategorijos. Lukas perėjo į 64 kg svorio kategoriją, o Rio olimpiadoje dalyvavęs Patas dabar kovoja svorio kategorijoje iki 69 kg ir pirmoje Europos čempionato kovoje įveikė čempionatų debiutantą lietuvį Saimoną Banį ir, kaip ir brolis, nukeliavo iki Europos čempionato pusfinalio.

Luke (kairėje) ir Pat (dešinėje) McCormackai

Abu broliai McCormackai atstovauja „British Lionshearts“ klubui Tarptautinės bokso federacijos (AIBA) įkurtoje profesionalioje WSB lygoje. Lukas lygoje debiutavo 2015 metais ir per penkias kovas iškovojo tris pergales.

Šių metų Europos čempionate L. McCormackas iškovojo tris pergales. Pirmame rate anglas taškais 3:2 įveikė varžybų šeimininką ukrainietį Mgerą Oganisianą, antrame vieningu teisėjų sprendimu 5:0 pranoko ispaną Johaną Orozco, o ketvirtfinalyje po labai atkaklios kovos 3:2 įveikė airį Seaną McCombį, kuris pirmame rate pateikė sensaciją ir nuvainikavo 2015 m. Europos ir pasaulio čempioną bei 2016 m. Rio de Žaneiro olimpiados prizininką rusą Vitalijų Dunaytsevą.

Kitame svorio kategorijos iki 64 kg pusfinalyje kovos lenkas Mateušas Polskis ir armėnas Hovhannesas Bachkovas.

Europos čempionato pusfinaliai penktadienį prasidės 14:30 val. Lietuvos laiku.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Rekordiniame A. Šociko turnyre – Europos boksininkų elitas ir svečiai iš Persijos įlankos

2023 kovo 23

news-1

Kovo 30 – balandžio 1 d. Kauno sporto halėje vyks…

SKAITYTI

Tarptautiniame fronte – ne pėsčios: Lietuvos boksininkės turnyre Rygoje pelnė 12 medalių

2023 kovo 13

news-1

Baigėsi kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vykęs tarptautinis moterų bokso…

SKAITYTI

Lietuvos moterų bokso rinktinė dalyvaus tarptautiniame turnyre Rygoje

2023 kovo 10

news-1

Kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vyksta tarptautinis moterų bokso turnyras…

SKAITYTI