Šimtas boksininkų A. Šociko turnyre stos į kovą dėl medalių: tarp jų – 13 lietuvių

2023 kovo 30

news-art

Kovo 30 – balandžio 1 d. Kauno sporto halėje vyks jau 27-tą kartą iš eilės organizuojamas tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame varžysis sportininkai iš septyniolikos šalių.

Dvylikoje vyrų ir vienoje moterų svorio kategorijose rungsis 100 boksininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vengrijos, Škotijos, Čekijos, Vokietijos, Suomijos, Lenkijos, Anglijos, Švedijos, Kazachstano, Velso, Belgijos, Armėnijos, Ukrainos ir Rumunijos. Maža to, net 4 vyrų svorio kategorijos bus dvigubos – turės A ir B pogrupius.

Iš viso A. Šociko vardo turnyre dalyvaus 13 lietuvių, o ketvirtadienį (kovo 30 d.) vykstančiuose ketvirtfinalių susitikimuose varžysis 11 tautiečių.

Anksčiausiai turnyre startuos Lukas Simonavičius (svorio kategorija iki 57 kg), kuris ketvirtfinalyje susitiks su estu Kirillu Serikovu.

Andrėjus Lavrenovas (iki 63,5 kg) ketvirtfinalyje kovos su škotu Luke‘u Bibby, o Erikas Laurikietis (iki 71 kg) stos į kovą su estu Pavelu Kamaninu.

Svorio kategorijos iki 75 kg ketvirtfinalyje Aleksandro Trofimčiuko lauks Kazachstano sportininko iššūkis – lietuvis susitiks su Ilyaru Ashirovu.

Arvydas Dainys (iki 80 kg) ketvirtfinalyje mes iššūkį ukrainiečiui Oleksandrui Khyzhniakui, o Gabrielius Savickas (iki 80 kg) rungsis su suomiu Nikita Nystedtu.

Aras Dūdėnas (iki 86 kg) bronzos medalį užsitikrinti bandys ketvirtfinalio kovoje prieš Kazachstano boksininką Bauyrzhaną Baigonshekovą.

Svorio kategorijos iki 92 kg ketvirtfinaliuose varžysis du Lietuvos atstovai. Simonas Urbonavičius grumsis su lenku Mateuszu Bereznickiu, o Darius Vaišnorovičius susitiks su latviu Franciu Rozentaliu.

Identišką sportininkų skaičių Lietuvos delegacija turės ir svorio kategorijos virš 92 kg ketvirtfinaliuose, kai Algirdas Baniulis kovos su vokiečiu Nelvie Tiafacku, o Jonas Jazevičius mes iššūkį belgui Idrisui Shonubi.

Burtų keliu į turnyro pusfinalį patekęs ir bronzos medalį jau užsitikrinęs Nedas Gudomskas (iki 67 kg) penktadienį (kovo 31 d.) susitiks su armėnu Hamletu Mashakaryanu.

Dėl aukso medalio kovos vienintelė Lietuvos rinktinės moteris Gabrielė Stonkutė (iki 80 kg). Pasaulio ir Europos čempionė šeštadienį (balandžio 1 d.) vyksiančiame finale susigrums su ukrainiete Raisa Piskun.

Lietuvos rinktinei tarptautiniame A. Šociko bokso turnyre vadovaus vyriausiasis treneris Vidas Bružas ir jam talkinantis Marius Palionis.

Kovo 30 d. (ketvirtadienį) 14 val. Kauno sporto halėje (Perkūno al. 5, Kaunas) įvyks iškilmingas varžybų atidarymas, o nuo 14:30 val. prasidės ketvirtfinalių kovos.

Kovo 31 d. (penktadienį) nuo 14 valandos boksininkai išbandys jėgas pusfinalių akistatose, o balandžio 1 d. (šeštadienį) bokso sporto mėgėjų lauks pajėgiausių turnyro sportininkų finalų susitikimai, kurie bus skirstomi į dvi dalis – nuo 15 ir nuo 18 valandos.

Įėjimas A. Šociko turnyro žiūrovams – nemokamas. Gyvai stebėti varžybų negalinčių žiūrovų patogumui, visos turnyro kovos bus tiesiogiai transliuojamos Lietuvos bokso federacijos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Ketvirtfinalį laimėjęs, bet antakį prasikirtęs J. Jazevičius Lenkijoje tenkinosi bronzos medaliu

2023 gegužės 27

news-1

Baigėsi gegužės 22-26 dienomis Lenkijoje vykęs tarptautinis Felikso Štamo bokso…

SKAITYTI

Iš turnyro Paryžiuje – su penkiais medaliais

2023 gegužės 17

news-1

Gegužės 11-13 dienomis tarptautiniame bokso turnyre „Les Ceintures“, vykusiame Prancūzijos…

SKAITYTI

Lietuvos jaunių bokso pirmenybėse paaiškėjo naujieji šalies čempionai

2023 gegužės 07

news-1

Baigėsi gegužės 3-6 dienomis Palangos sporto centro arenoje vykęs…

SKAITYTI
Translate »