Sunkiasvorių nokautai lėmė Lietuvos rinktinės pergalę prieš Daniją

2021 rugsėjo 13

news-art

Bokso ringas po atviru dangumi, atkaklios Lietuvos ir Danijos rinktinių boksininkų kovos ir sunkiasvorių nokautai – tokį reginį išvydo į Marijampolės „Sūduvos“ stadioną susirinkę daugiau negu tūkstantis žiūrovų. Tarpvalstybiniame Lietuvos ir Danijos rinktinių susitikime iš viso vyko 8 kovos.

Lietuvos ir Danijos rinktinių susitikimo vaizdo įrašas

Susitikimą pergale pradėjo Modestas Žmuidina. Svorio kategorijoje iki 64 kg kovoje lietuvis taškais 2:1 įveikė Frederiką Jenseną. Po susitikimo M. Žmuidina buvo išrinktas geriausiu turnyro boksininku.

Kitose kovose svečiai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Svorio kategorijoje iki 75 kg kova buvo sustabdyta antrame raunde dėl prakirsto Deivido Ratovičiaus antakio ir pergalė atiteko Nickiui Molleriui Nielsenui. Iki 67 kg Laimoną Raibikį taškais 2:1 įveikė Allanas Malla. Danijos boksininkai persvarą dar padidino svorio kategorijos iki 71 kg kovoje, kur Sebastianas Terteryanas 2:1 pranoko Saimoną Banį.

Vėliau sekė įspūdinga ringo šeimininkų pergalių serija. Svorio kategorijoje iki 80 kg Robertas Liorančas 2:1 nugalėjo Amre Allmaną ir sušvelnino Lietuvos rinktinės atsilikimą 2:3.

Dvikovos rezultatą išlygino vienas rinktinės lyderių Tadas Tamašauskas. Svorio kategorijoje iki 86 kg T. Tamašauskas dukart pasiuntė Danielį Nkole į nokdauną ir laimėjo kovą aiškia persvara jau antrame raunde. Pagal panašų scenarijų klostėsi ir svorio kategorijos virš 92 kg kova. Jonas Jazevičius dukart siuntė Mykolą Piddubną į nokdauną ir laimėjo aiškia persvara antrame raunde bei išvedė Lietuvos rinktinę į priekį 4:3.

Lietuvos boksininkų pergalę 5:3 įtvirtino Edgaras Skurdelis. Svorio kategorijos iki 60 kg kovoje E. Skurdelis užtikrintai vieningu teisėjų sprendimu 3:0 nugalėjo Dannį Jenseną ir atsirevanšavo varžovui už pralaimėjimą svečiuose. 2020 metais Danijoje vykęs pirmasis Lietuvos ir Danijos rinktinių tarpvalstybinis susitikimas baigėsi lygiosiomis 5:5.

„Pirmiausia, norime padėkoti organizatoriams už puikų renginį ir sirgaliams už aktyvų Lietuvos boksininkų palaikymą. Tarpvalstybiniai susitikimai yra labai įdomūs žiūrovams ir tai jau įrodė Lietuvoje anksčiau vykusios ir didelio susidomėjimo sulaukusios dvikovos su Ukrainos, Lenkijos ir Suomijos rinktinėmis. Puiki atmosfera padėjo Lietuvos rinktinei iškovoti pergalę, kurios labai norėjome po lygiosiomis Danijoje pasibaigusio susitikimo, – sakė Lietuvos vyrų rinktinės treneris Vidas Bružas. – Pradėjome naują olimpinį ciklą ir pasirengimą spalio mėnesio pabaigoje prasidėsiančiam pasaulio čempionatui. Todėl boksininkams svarbu pasitikrinti jėgas su pajėgiais varžovais, įvertinti savo pasirengimo lygį, o pergalės labai reikalingos boksininkams psichologiškai“.

Prieš Lietuvos ir Danijos tarpvalstybinį susitikimą „Sūduvos“ stadione vyko dvi apšildančios kovos. Moterų kovoje Saulę Kardokaitė taškais nugalėjo Beatą Galdikaitę. Supersunkiasvorių dvikovoje Adolfas Algimantas Jankevičius įveikė Andžėjų Markevičių.

Evaldo Šemioto nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Kaune iškilmingai paminėtas Lietuvos bokso šimtmetis

2023 gruodžio 01

news-1

Vakar Kauno sporto halėje įvyko iškilmingas Lietuvos bokso šimtmečio minėjimo…

SKAITYTI

Bokso turnyre Suomijoje dalyvavo penki lietuviai

2023 lapkričio 28

news-1

Lapkričio 24-27 dienomis Tamperėje (Suomija) vykusiame „Tammer” bokso turnyre dalyvavo…

SKAITYTI

Kėdainiuose paaiškėjo naujieji Lietuvos bokso čempionai

2023 lapkričio 18

news-1

Kėdainių arenoje baigėsi lapkričio 15–18 dienomis vykęs Lietuvos suaugusiųjų bokso…

SKAITYTI
Translate »