Tarptautiniame bokso turnyre Bosnijoje ir Hercegovinoje dalyvaus aštuoni lietuviai

2022 rugsėjo 21

news-art

Rugsėjo 21-24 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks tarptautinis bokso turnyras bosnių gynėjui Mustafa Hajrulahovičiui Talijanui atminti, kuriame Lietuvos delegacijai atstovaus aštuoni šalies boksininkai.

Burtai lėmė, kad Vytautas Balsys (svorio kategorija iki 75 kg) trečiadienį (rugsėjo 21 d.) vyksiančiame aštuntfinalyje turės atlaikyti Jordanijos boksininko Alsadi Zeyado Anaso iššūkį.

Toje pačioje svorio kategorijoje klasifikuojamas Arvydas Dainys (iki 75 kg) ketvirtadienį (rugsėjo 22 d.) ketvirtfinalyje susitiks su Bosnijos ir Hercegovinos atstovu Gianniu Dedičiumi, o Aleksandras Trofimčukas (iki 75 kg) ketvirtadienio ketvirtfinalyje kovos su bosniu Leo Cvitanovičiumi.

Trečiadienį kovos dar du lietuviai – Robertas Liorančas (iki 80 kg) ketvirtfinalyje susitiks su rumunu Serbanu Florinu, o Aras Dūdėnas (iki 86 kg) ketvirtfinalyje kovos su Jordanijos boksininku Odai Alhindawi Adeliu.

Ketvirtfinalio barjerą ketvirtadienį perlipti bandys ir Darius Voišnarovičius (iki 92 kg), ringe susitiksiantis su vokiečiu Alexanderiu Okatoru.

Sėkmingų burtų dėka Jonas Jazevičius (virš 92 kg) pateko į sunkiausios svorio kategorijos pusfinalį ir jame penktadienį (rugsėjo 23 d.) susitiks su Juodkalnijos atstovo Dimitrija Miličiaus bei bosnio Jurajo Soldo poros nugalėtoju.

Toje pačioje svorio kategorijoje kovosiantis Algirdas Baniulis (virš 92 kg) ketvirtfinalyje ketvirtadienį bandys nugalėti austrą Bunyaminą Gundogarą.

Lietuvos boksininkų komandai Sarajeve vadovaus treneris Denisas Naidionovas. Į Bosniją ir Hercegoviną taip pat išvyko tarptautinės kategorijos teisėjas Rytis Vasiliauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius

2024 balandžio 15

news-1

Baigėsi Porečo mieste Kroatijoje balandžio 4–14 dienomis vykęs Europos jaunimo…

SKAITYTI

Įvyko kasmetinė LBF ataskaitos konferencija

2024 balandžio 12

news-1

Viešbutyje „Art City Inn“ Vilniuje penktadienį vyko Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI

Lietuvos jaunimo bokso rinktinė pradeda žygį Europos čempionate

2024 balandžio 04

news-1

Porečo mieste Kroatijoje prasideda balandžio 4–14 dienomis vyksiantis Europos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »