Tarptautiniame bokso turnyre Bosnijoje ir Hercegovinoje dalyvaus aštuoni lietuviai

2022 rugsėjo 21

news-art

Rugsėjo 21-24 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks tarptautinis bokso turnyras bosnių gynėjui Mustafa Hajrulahovičiui Talijanui atminti, kuriame Lietuvos delegacijai atstovaus aštuoni šalies boksininkai.

Burtai lėmė, kad Vytautas Balsys (svorio kategorija iki 75 kg) trečiadienį (rugsėjo 21 d.) vyksiančiame aštuntfinalyje turės atlaikyti Jordanijos boksininko Alsadi Zeyado Anaso iššūkį.

Toje pačioje svorio kategorijoje klasifikuojamas Arvydas Dainys (iki 75 kg) ketvirtadienį (rugsėjo 22 d.) ketvirtfinalyje susitiks su Bosnijos ir Hercegovinos atstovu Gianniu Dedičiumi, o Aleksandras Trofimčukas (iki 75 kg) ketvirtadienio ketvirtfinalyje kovos su bosniu Leo Cvitanovičiumi.

Trečiadienį kovos dar du lietuviai – Robertas Liorančas (iki 80 kg) ketvirtfinalyje susitiks su rumunu Serbanu Florinu, o Aras Dūdėnas (iki 86 kg) ketvirtfinalyje kovos su Jordanijos boksininku Odai Alhindawi Adeliu.

Ketvirtfinalio barjerą ketvirtadienį perlipti bandys ir Darius Voišnarovičius (iki 92 kg), ringe susitiksiantis su vokiečiu Alexanderiu Okatoru.

Sėkmingų burtų dėka Jonas Jazevičius (virš 92 kg) pateko į sunkiausios svorio kategorijos pusfinalį ir jame penktadienį (rugsėjo 23 d.) susitiks su Juodkalnijos atstovo Dimitrija Miličiaus bei bosnio Jurajo Soldo poros nugalėtoju.

Toje pačioje svorio kategorijoje kovosiantis Algirdas Baniulis (virš 92 kg) ketvirtfinalyje ketvirtadienį bandys nugalėti austrą Bunyaminą Gundogarą.

Lietuvos boksininkų komandai Sarajeve vadovaus treneris Denisas Naidionovas. Į Bosniją ir Hercegoviną taip pat išvyko tarptautinės kategorijos teisėjas Rytis Vasiliauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Apdovanojimų gausa: Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionate iškovojo keturis medalius

2022 spalio 04

news-1

Rugsėjo 27 – spalio 4 dienomis Montesilvano mieste Italijoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos jaunių bokso rinktinė pradeda pasirodymą Europos čempionate Italijoje

2022 rugsėjo 27

news-1

Rugsėjo 27 – spalio 4 dienomis Montesilvano mieste Italijoje vyks…

SKAITYTI

Tarptautiniame turnyre Sarajeve spindėję lietuviai iškovojo keturis medalius

2022 rugsėjo 25

news-1

Rugsėjo 21-24 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyko tarptautinis…

SKAITYTI