V.Balsys tapo Europos vicečempionu

2016 birželio 14

Lietuvos boksininkas Vytautas Balsys Europos jaunimo čempionate iškovojo sidabro medalį. Svorio kategorijos iki 75 kg finale V. Balsys taškais 0:3 pralaimėjo varžybų šeimininkui rusui Maksimui Jemeljanovui.

„Kova buvo apylygė, tačiau antro ir trečio raundo pabaigoje varžovas buvo aktyvesnis. Rusą aktyviai palaikė visa arena, tai jam pridėjo papildomų jėgų ir padėjo psichologiškai, o psichologija jaunimo varžybose – labai svarbu“, – sakė Lietuvos jaunimo rinktinės treneris Miroslavas Krepštulis.

Rusijos mieste Anapoje vykusiame Europos jaunimo (iki 18 metų) čempionate V. Balsys iškovojo tris pergales. Vinco Murausko treniruojamas šilutiškis pirmoje kovoje 3:0 įveikė latvį Aleksejų Aboltinį, ketvirtfinalyje 2:1 pranoko baltarusį Jegorą Skamarokhą, o pusfinalyje 2:1 nugalėjo anglą Beną Reesą.

Europos čempionato bronzos medalį iškovojo lietuvis Artūras Zinkovskis (svorio kategorijos iki 52 kg).

„Prieš čempionatą planavome iškovoti vieną medalį, o laimėjome du. Rezultatai pranoko lūkesčius. Vaikinai maloniai nustebino“, – džiaugėsi M. Krepštulis.

Iš viso Europos jaunimo čempionate kovas pradėjo septyni Lietuvos boksininkai.

Vytauto Balsio finalo kova nuo 1:52:20

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius