Vingio parke – išskirtinis renginys

2016 rugpjūčio 08

news-art

Lietuvos bokso federacija kviečia Vilniaus gyventojus bei miesto svečius į išskirtinę ir visiems atvirą bokso trenirtuotę, skirtą palaikyti Lietuvos boksininkus Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Renginys vyks rugpjūčio 10 d. (trečiadienį) nuo 19.00 val. Vingio parke, pievoje priešais estradą.

„Sportuodami drauge palaikykime mūsų boksininkus Eimantą Stanionį ir Evaldą Petrauską, kurie šiais metais atstovauja Lietuvai Rio de Žaneiro olimpiadoje. Taip pat norime ir visuomenei viešomis treniruotėmis parodyti, kad boksas yra ne tik smūgiavimas, tačiau ir puikus kompleksinis žmogaus fizinių gebėjimų lavinimo būdas, apimantis ištvermę, jėgą, greitumą, koordinacinio aparato vikrumą ir daugelį kitų teigiamų savybių. Verta pridurti, kad bokso treniruotės – tai puikus pakaitalas kardio treniruotėms – bėgimui, dviračio mynimui, plaukiojimui, stiprinantis kraujotaką ir širdies raumenį. Tai puikus būdas atsikratyti nereikalingų kilogramų kenčiantiems nuo antsvorio. Boksas ne tik sustiprins jus fiziškai, bet ir padės įgauti pasitikėjimo savimi“, – pasakoja Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Parodomoji treniruote Siemens arenoje

Lietuvos bokso federacija jau daugiau negu metus skatina ir remia viešas bokso treniruočių iniciatyvas, siekdama gražaus tikslo – boksą padaryti atviru sportu plačiajai visuomenei, o ne tik siauram sportininkų, trenerių bei šios sporto šakos teisėjų ratui. Šiuo metu viešos bokso treniruotės yra organizuojamos ne tik  Vilniuje, tačiau ir Kaune, Palangoje.

„Norime suteikti galimybę kiekvienam norinčiam prisiliesti prie šios, didžiulę ir gražią istoriją turinčios olimpinės sporto šakos, kurią dar 1923 metais į Lietuvą atvežė Steponas Darius, kuris pats buvo šio sporto entuziastas ir organizavo pirmą bokso čempionatą Lietuvoje ir Lietuvos bokso federacija iki šių dienų šios tradicijos nėra nutraukusi, išskyrus 1944 metus, kuomet dėl Antrojo pasaulinio karo čempionatas neįvyko“, – priduria D. Šaluga.

Treniruote Vingio parke2.jpg

Įsitikinti, kad boksas yra tikrai verta dėmesio sporto šaka bus galima visiems Vingio parke trečiadienį vyksiančioje viešoje bokso treniruotėje. Visų lauks kvalifikuoti „City Boxing and Fitness Club“ treneriai Aleksandras Baranovas, Vitalijus Vasiljevas ir Lietuvos rinktinės narys Tadas Tamašauskas, kurie dalinsis savo ilgamete sportine patirtimi. Treneriai vadovaudamiesi savuoju moto – „boksas visiems“, sudarė specialią treniruotės programą, skirtą net ir bokso niekada nebandžiusiems žmonėms.

Treniruote Vingio parke

Ir tai nebus vienintelė treniruotė. Visą rugpjūčio mėnesį atviros bokso treniruotės vyks Vingio parke kiekvieną savaitės trečiadienį nuo 19.00 val. iki 20.30 val. su „City Boxing and Fitness Club“ treneriais.

Prie iniciatyvos taip pat prisideda ir viešoji įstaiga „Sveikas miestas“.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

„Never Give Up“ LBF sportininkams siūlo nuolaidas bokso reikmenims

2023 rugsėjo 25

news-1

Lietuvos bokso federacijos (LBF) rėmėjas, Australijos bokso reikmenų gamintojas „STING“,…

SKAITYTI

Turnyre Lenkijoje – trys medalius iškovoję Lietuvos boksininkai

2023 rugsėjo 25

news-1

Baigėsi rugsėjo 18-23 dienomis vykęs Leszeko Drogoszo memorialinis turnyras Lenkijoje,…

SKAITYTI

Patvirtintos kandidatūros Lietuvos bokso šimtmečio apdovanojimams

2023 rugsėjo 15

news-1

Rugsėjo 14 dieną Kaune vyko ketvirtasis šiemet Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI
Translate »