Vyko LBF Vykdomojo komiteto posėdis

2022 lapkričio 30

news-art

Lapkričio 28 dieną nuotoliniu būdu vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame dalyvavo LBF Vykdomojo komiteto nariai Darius Šaluga, Vilmantas Bobinas, Rasa Balčiauskienė, Bronislavas Šimokaitis, Vidas Bružas, Anatolijus Kriukovas, Egidijus Rutkauskas ir Donatas Mačianskas.

VK posėdžio metu buvo patvirtintos nacionalinių čempionatų vietos ir datos. Pagal nutarimą jaunučių šalies pirmenybės 2023 m. birželio mėnesį vyks Panevėžyje, jaunių – 2023 m. gegužės 2–6 d. Palangoje, jaunimo – 2023 m. vasario 7–11 d. Kaune, o suaugusiųjų – 2023 m. lapkričio 14–18 d. Kėdainiuose.

Po 2022 metų sezono, pasibaigus Lietuvos bokso čempionatui, VK patvirtino boksininkų, nuo lapkričio mėnesio gausiančių maistpinigius, sąrašą. Maistpinigiai bus mokami Gabrielei Stonkutei, Kamilei Aglinskaitei, Gabrielei Sinickaitei, Beatai Savickaitei, Eimantui Stanioniui, Aleksandrui Trofimčiukui, Jonui Jazevičiui, Simonui Urbonavičiui, Algirdui Baniuliui, Dariui Voišnarovičiui, Robertui Liorančui, Arvydui Dainiui, Arui Dūdėnui ir Arnui Kazakevičiui. Remiantis Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo išaiškinimu, nacionalinės federacijos privalo išskaityti gyventojų pajamų mokesčius nuo išmokėtų maistpinigių sumos iš sportininkų ir trenerių jei maistpinigiai išmokami ne aukšto sportinio meistriškumo stovyklų metu ir ne sporto renginių metu.

Vadovaudamasi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) nuostatomis, LBF su anksčiau minėtais sportininkais pasirašys LBF parengtas ir ankstesniame VK posėdyje patvirtintas sportinės veiklos sutartis.

Susitikime buvo išrinkti Lietuvos bokso metų geriausieji jaunių, jaunimo, suaugusiųjų amžiaus grupėse. Taip pat nuspręsta dėl „Metų proveržio“, „Geriausio trenerio“, „Geriausio teisėjo“ ir „Metų bokso renginio“ nominacijų laimėtojų. Metų geriausiųjų rinkimų rezultatais planuojama pasidalyti gruodžio 6-ąją.

LBF, remdamasi ŠMSM rekomendacija, nutarė įforminti bokso sporto šaką propaguojančių savivaldybių biudžetinių įstaigų ir LBF bendradarbiavimą pasirašant partnerystės sutartis. Už sutarties projekto parengimą atsakinga LBF viceprezidentė Rasa Balčiauskienė.

Taip pat buvo peržiūrimas LBF narių sąrašas. Bandomajam laikotarpiui pasibaigus, nutarta patvirtinti VšĮ Šiaulių bokso akademiją visateisiu LBF nariu. Pritarta ir Radviliškio rajono sporto klubo „Smūgis“ pavadinimo keitimui į Šiaulių bokso klubą „Smūgis“. VK narių sprendimu buvo patenkintas VšĮ vadovo Mariaus Narkevičiaus prašymas pašalinti VšĮ „Ringo karalių“ iš LBF narių sąrašo.

Posėdžio metu buvo patvirtinta darbo grupė, kuri bus atsakinga už Lietuvos bokso šimtmečio organizavimą. Darbo grupę sudarys LBF VK nariai D. Šalūga, V. Bobinas, E. Rutkauskas ir D. Mačianskas bei LBF viešųjų ryšių atstovas Domas Kamandulis.

Susitikimo pabaigoje B. Šimokaitis dar kartą informavo LBF VK, kad dabartinis ŠMSM kategorijų treneriams suteikimo aprašas yra nelogiškas ir pasisiūlė kartu su LBF administracija paruošti su LBF trenerių bendruomene suderintus siūlymus, kuriuos LBF pateiks ŠMSM svarstymui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

„Never Give Up“ LBF sportininkams siūlo nuolaidas bokso reikmenims

2023 rugsėjo 25

news-1

Lietuvos bokso federacijos (LBF) rėmėjas, Australijos bokso reikmenų gamintojas „STING“,…

SKAITYTI

Turnyre Lenkijoje – trys medalius iškovoję Lietuvos boksininkai

2023 rugsėjo 25

news-1

Baigėsi rugsėjo 18-23 dienomis vykęs Leszeko Drogoszo memorialinis turnyras Lenkijoje,…

SKAITYTI

Patvirtintos kandidatūros Lietuvos bokso šimtmečio apdovanojimams

2023 rugsėjo 15

news-1

Rugsėjo 14 dieną Kaune vyko ketvirtasis šiemet Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI
Translate »