A. Baniulis užsitikrino medalį

2019 spalio 23

2019 10 22. WUHAN 2019. Boksas © Alfredas Pliadis.

Pasaulio kariškių sporto žaidynėse Kinijoje dar vieną pergalę iškovojo Lietuvos boksininkas Algirdas Baniulis. Į svorio kategorijos virš 91 kg pusfinalį iškopęs lietuvis pateko tarp žaidynių prizininkų ir užsitikrino mažiausiai bronzos medalį.

Ketvirtfinalyje A. Baniulis po atkaklios kovos taškais 4:0 nugalėjo vokietį Alexanderį Muellerį vom Bergę. Keturi teisėjai pergalę skyrė A. Baniuliui, vienas teisėjas skyrė lygiąsias.

Pirmoje kovoje A. Baniulis taškais 3:2 įveikė Nyderlandų atstovą Thomą Oomeną.

Pasaulio kariškių žaidynių pusfinalyje Lietuvos boksininkas penktadienį kausis su rusu Artiomu Suslenkovu.

Bokso varžybų nugalėtojai paaiškės šeštadienį. Uhano mieste vykstančiose bokso varžybose dalyvauja 334 boksininkės ir boksininkai iš 60 valstybių. Bokso varžybose teisėjauja ir lietuvis Rytis Vasiliauskas.

Iki šiol pasaulio kariškių žaidynėse, kurios nuo 1995 metų vyksta kas ketverius metus, Lietuvos boksininkams pavyko iškovoti du medalius. 2003 m. Italijoje vykusiose žaidynėse vicečempionu tapo Jaroslavas Jakšto (svorio kategorija iki 91 kg), o bronzos medalį iškovojo Donatas Bondorovas (iki 69 kg).

Alfredo Pliadžio nuotraukos

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius