VARŽYBŲ KALENDORIUS

Data

Pavadinimas

Vykdymo vieta (bazė)

Varžybas vykdanti organizacija

Sausis

01.07-14 MTS (M) POL LBF, SM, SC
01.17-29 MTS tarptautinis Bocskai ir kvalifikaciniam turnyrui į OŽ pasirengti (V) POL LBF

Vasaris

02.07-13 Tarptautinis Bocskai turnyras (V, M) HUN (Debrecenas) LBF, SM, SC
02.08-15 BFP stovykla tarptautiniam jaunimo D. Pozniako turnyrui pasirengti (V) LTU (Kaunas) LBF, SM, SC
02.12-20 Suaugusiųjų ir jaunimo MTS (M) POL LBF, SM, SC
02.15-20 Jaunimo MTS ir TS (V) POL LBF

Kovas

03.01-09 MTS tarptautiniam jaunimo D. Pozniako turnyrui pasirengti (V) LTU (Kaunas) LBF, SM, SC
03.01-09 MTS tarptautiniam jaunimo D. Pozniako turnyrui pasirengti (M) LTU (Pasvalys) LBF, SM, SC
03.09-13 XVI-asis tarptautinis D. Pozniako jaunimo turnyras (V, M) LTU (Vilnius) VBA, LBF
03.16-20 Tarptautinis Istanbul Bosphorus turnyras (V) TUR (Stambulas) LBF, BK
03.22-04.09 Jaunimo stovykla Pasaulio jaunimo bokso čempionatui pasirengti (V) Kaunas LBF
03.22-04.09 Jaunimo stovykla Pasaulio jaunimo bokso čempionatui pasirengti (M) Pasvalys LBF
03.24-27 Lietuvos rajonų jaunių čempionatas (V, M) Kėdainiai LBF, SM, SC
03.24-27 Lietuvos didžiųjų miestų jaunių čempionatas (V, M) Kaunas LBF, SM, SC

Balandis

04.10-24 Pasaulio jaunimo bokso čempionatas (2002- 2003) (V, M) POL (Kielce) LBF, SM, SC
04.13-17 Lietuvos jaunių čempionatas (V, M) Kaunas LBF, SM, SC
04.29-05.08 MTS tarptautiniam jaunių Bornemissza turnyrui pasirengti (V) - -
04.28-05.01 Lietuvos rajonų suaugusiųjų čempionatas (V, M) Pasvalys LBF, SM, SC
04.28-05.01 Lietuvos didžiųjų miestų suaugusiųjų čempionatas (V, M) Kaunas LBF, SM, SC

Gegužė

05.03-11 MTS A. Šociko ir kvalifikaciniam turnyrui į OŽ pasirengti (V) Kaunas LBF
05.09-15 Tarptautinis jaunių bokso turnyras Bornemissza (V, M) HUN (Eger) LBF, BK, SM
05.12-16 XXV-asis tarptautinis A. Šociko bokso turnyras (V, M) Kaunas KBF, LBF
05.18-22 Lietuvos jaunimo bokso čempionatas (2003- 2004) (V, M) Panevėžys LBF, BK, SM
05.24 - 06.04 MTS kvalifikaciniui turnyrui į OŽ pasirengti FRA LBF
05.27-29 LTU-POL Jaunimo mačas Kaunas LBF, BK, SM
05. MTS (M) CZE LBF, SM, SC

Birželis

06 Tarptautinis bokso turnyras V. Garbuliui atminti Marijampolė LBF, SM, SC
06.01-05 Lietuvos jaunučių bokso čempionatas (V, M) Kaunas LBF, SM, SC
06.03-05 Gintarinių pirštinių turnyras (V, M) Klaipėda SC, BK
06.03-13 MTS tarptautiniam jaunių Botviniko vardo turnyrui pasirengti - -
06.04-08 Kvalifikacinis turnyras į OŽ (V, M) FRA (Paryžius) LBF
06.04-14 MTS Europos U-22 čempionatui pasirengti (V, M) (19-22 m.) POL LBF, SM, SC
06.13-17 Lietuvos rajonų jaunučių čempionatas (V, M) Palanga LBF, SM, SC
06.13-18 BFP jaunimo stovykla (V) Druskininkai, Merkinė LBF, SM, SC
06.14-17 Lietuvos didžiųjų miestų jaunučių čempionatas (V, M) Panevėžys LBF, SM, SC
06.14-19 Tarptautinis jaunių Botviniko vardo turnyras (V) BLR (Minsk) LBF, SM, SC
06.15-25 Europos bokso čempionatas U-22 (V, M) (19-22 m.) ITA LBF
06.17-19 Tarptautinis V. Buikos turnyras Kaunas LBF, BK, SM
06.21-07.01 MTS OŽ pasirengti (V) KAZ LBF
06.22-30 MTS jauniai (V) Pasvalys LBF, SM, SC
06.28-07.09 MTS tarptautiniam jaunimo Brandenburg cup turnyrui pasirengti (V) Kaunas LBF, SM, SC
- MTS (M) - -
06.28 -07.03 Tarptautinis Feliks Stamm turnyras (V, M) POL (Varšuva) LBF, SM, SC

Liepa

07.01-02 Tarptautinis jaunių mačas LTU-LAT (V) Pasvalys -
07 Europos jaunių čempionatas (V, M) - -
07.12-22 MTS OŽ pasirengti (V) JPN LBF
07.13-17 Tarptautinis jaunimo Branderburg cup bokso turnyras GER (Frank prie Oderi) LBF, SM, SK
07.23-08.06 Olimpinės žaidynės JPN (Tokijas) LTOK
07.26-08.06 MTS Pasaulio bokso čempionatui pasirengti (V) IRL LBF
07. MTS (jaunučiai, M) - -

Rugpjūtis

08.02-08 MTS tarptautiniam jaunimo Brolių Kličko turnyrui pasiruošti (V) Kaunas LBF, BK, SM
08.10-15 Tarptautinis jaunimo Brolių Kličko bokso turnyras (V) UKR (Berdičev) LBF, SM, SK
08.13-14 Tarpvalstybinis susitikimas LTU – DEN (V) Kaunas LBF, KBF
08.16-31 MTS Pasaulio bokso čempionatui pasirengti (V) AZE LBF
08.22-27 BFP stovykla R. Tamulio turnyrui pasirengti (jaunimas) Merkinė LBF, SM, SC
08. Europos moksleivių čempionatas (V, M) IRL LBF, BK, SM
08. MTS (M) - -

Rugsėjis

09.01-10 MTS Pasaulio bokso čempionatui pasiruošti (V) Kaunas LBF
09.06-14 MTS R. Tamulio turnyrui pasirengti (jaunimas, V) Kaunas LBF, SM, SC
09.15-18 Tarptautinis R. Tamulio jaunimo bokso turnyras (V) Kaunas -
09.16-26 Pasaulio ginkluotųjų pajėgų čempionatas (V) RUS (Maskva) LBF, SM, SC
09 17-19 Tarptautinis Jaunųjų vilčių bokso turnyras Marijampolė LBF, SM, SC
09.20-10.01 MTS Pasaulio bokso čempionatui pasiruošti (V) POL LBF
09.27-10.09 MTS Europos jaunimo bokso čempionatui pasirengti (V) SVK LBF, SM, SC
09. Tarptautinis turnyras Gliwica (M) POL LBF, SM, SC

Spalis

10.10-22 MTS Pasaulio bokso čempionatui pasirengti (V) ENG LBF
10.11-23 Europos jaunimo čempionatas (V, M) - LBF, SM, SC
10. MTS (M) - -
10.26-11.06 Pasaulio bokso čempionatas (V) SRB (Belgradas) LBF

Lapkritis

11.04-06 Visų amžiaus grupių XXI-asis tarptautinis V. Karpačiausko turnyras (V/M) Panevėžys PBF
11. MTS (M) - -
11. Pasaulio moterų bokso čempionatas - -
11.16-20 Lietuvos bokso čempionatas (V, M) Vilnius LBF, VBF
11.22-28 Tarptautinis Leszek Drogosz turnyras (V, M) POL (Kielce) LBF, SM, SC
11.25-28 Tarptautinis Riga Open bokso turnyras (V, M) LAT (Ryga) LBF, SM, SC

Gruodis

12. Tarptautinis jaunių turnyras (V, M) Kaunas LBF, BK, SM
12. Tarptautinis jaunių turnyras (V, M) Jonava LBF, BK, SM
12. Tarptautinis Kėdainių turnyras (V, M) Kėdainiai LBF, BK, SM