VARŽYBŲ KALENDORIUS

Data

Pavadinimas

Vykdymo vieta (bazė)

Varžybas vykdanti organizacija

Sausis

01.07-17 MTS (M) POL LBF, SM, SC
01.17-29 MTS tarptautinis Bocskai ir kvalifikaciniam turnyrui į OŽ pasirengti (V) POL LBF
01.26-30 Tarptautinis Kolchin turnyras, U-22 (V, M) BLR (Orsha) LBF, SM, SC

Vasaris

02.07-13 Tarptautinis Bocskai turnyras (V, M) HUN (Debrecenas) LBF, SM, SC
02.08-20 BFP stovykla tarptautiniam jaunimo D. Pozniako turnyrui pasirengti (V) LTU (Kaunas) LBF, SM, SC
02.15-27 MTS Europos U-22 čempionatui pasirengti (V) BLR LBF
02.16 -22 Tarptautinis jaunių turnyras Adriatic Pearl (V) MNE (Budva) LBF, SM, SC
02.21-28 72-asis Tarptautinis bokso turnyras Strandja (V, M) BUL (Sofia) LBF
02. MTS (M) POL LBF, SM, SC

Kovas

03.01-09 MTS tarptautiniam jaunimo D. Pozniako turnyrui pasirengti (V) LTU (Kaunas) LBF, SM, SC
03.08-13 XVI-asis tarptautinis D. Pozniako jaunimo turnyras (V) LTU (Vilnius) VBA, LBF
03. MTS (M) CZE LBF, SM, SC
03.07-13 Tarptautinis Istanbul Bosphorus turnyras (V,M) TUR (Stambulas) LBF

03.

Europos bokso čempionatas U-22 (V, M) (19- 22 m.)

Nežinoma

LBF

03.08-14 Tarptautinis jaunių turnyras Emil Jechev atminti BUL (Botevgrad) LBF, SM, SC
03.15-20 SFP stovykla Pasaulio jaunimo bokso čempionatui pasirengti (V) Kaunas LBF, SM, SC
03.22-27 BFP stovykla Pasaulio jaunimo bokso čempionatui pasirengti (V) Kaunas LBF, SM, SC
03.22-04.01 MTS tarptautiniam Gee Bee ir kvalifikaciniam turnyrui į OŽ pasirengti (V) ENG (Šefildas) LBF
03.25-27 Lietuvos rajonų jaunių čempionatas (V, M) Kėdainiai LBF, SM, SC
03.25-27 Lietuvos didžiųjų miestų jaunių čempionatas (V, M) Marijampolė LBF, SM, SC
03. Tarptautinis bokso turnyras V. Garbuliui atminti Marijampolė LBF, SM, SC
03.29-04.07 MTS Pasaulio jaunimo bokso čempionatui pasirengti (V) Kaunas LBF, SM, SC

Balandis

04.08-11 Tarptautinis Gee Bee turnyras (V, M) FIN (Helsinkis) LBF
04. MTS (jaunimas, M)

04.10-24

Pasaulio jaunimo bokso čempionatas (2002- 2003) (V, M)

POL (Kielce)

LBF, SM, SC

04.13-17

Lietuvos jaunių čempionatas (V, M)

Marijampolė

LBF, SM, SC

04.22-26

Kvalifikacinis turnyras į OŽ (V, M) (Europos šalių)

ENG (Londonas)

LBF

04.29-05.08 MTS tarptautiniam jaunių Bornemissza turnyrui pasirengti (V)
04.26-05.07 MTS A. Šociko ir kvalifikaciniam turnyrui į OŽ pasirengti (V) Kaunas LBF
04.29-05 01 Lietuvos rajonų suaugusiųjų čempionatas (V, M) Pasvalys LBF, SM, SC
04.29-05 01 Lietuvos didžiųjų miestų suaugusiųjų čempionatas (V, M) Kaunas LBF, SM, SC

Gegužė

05.09-15 Tarpt jaunių bokso turnyras Bornemissza (V, M) HUN (Eger) LBF, BK, SM
05.11-15 Lietuvos jaunimo bokso čempionatas (2003- 2004) (V, M) Panevėžys LBF, BK, SM
05.27-29 LTU-POL Jaunimo mačas Kaunas LBF, BK, SM
05.12-16 XXV-asis tarptautinis A. Šociko bokso turnyras (V, M) Kaunas KBF, LBF
05.24 - 06.04 MTS kvalifikaciniui turnyrui į OŽ pasirengti FRA LBF
05. MTS (M) CZE LBF, SM, SC
05.04-09 Tarptautinis turnyras Usti nad Laben (V, M) CZE LBF, SM, SC

Birželis

06.

Pasaulinis kvalifikacinis turnyras į OŽ (V, M)

FRA (Paryžius)

LBF

06. 01-05 Lietuvos jaunučių bokso čempionatas (V, M) Kaunas LBF, SM, SC
06.03-05 Gintarinių pirštinių turnyras (V, M) Klaipėda SC, BK
06.03-13 MTS tarptautiniam jaunių Botviniko vardo turnyrui pasirengti
06.14-19 Tarptautinis jaunių Botviniko vardo turnyras (V) BLR (Minsk) LBF, SM, SC
06.13-18 BFP jaunimo stovykla (V) Druskininkai, Merkinė LBF, SM, SC
06.21-07.01 MTS OŽ pasirengti (V) KAZ LBF
06.22-30 MTS jauniai (V) Pasvalys LBF, SM, SC
06.28-07.09 MTS tarptautiniam jaunimo Brandenbusg cup turnyrui pasirengti (V) Kaunas LBF, SM, SC
MTS (M)
06.28 -07.03 Tarptautinis Feliks Stamm turnyras (V, M) POL (Varsawa) LBF, SM, SC
06. Lietuvos rajonų jaunučių čempionatas (V, M) Palanga LBF, SM, SC
06. Lietuvos didžiųjų miestų jaunučių čempionatas (V, M) Klaipėda/ Panevėžys LBF, SM, SC

Liepa

07.01-02 Tarptautinis jaunių mačas LTU-LAT (V) Pasvalys

07.

Europos jaunių čempionatas (V, M)

07.13-17 Tarptautinis jaunimo Branderburg cup bokso turnyras GER (Frank prie Oderi) LBF, SM, SK
07.12-22 MTS OŽ pasirengti (V) JPN LBF

07.23-08.08

Olimpinės žaidynės

JPN (Tokijas)

LTOK

07.26-08.06 MTS Pasaulio bokso čempionatui pasirengti (V) IRL LBF
07. MTS (jaunučiai, M)

Rugpjūtis

08.02-08 MTS tarptautiniam jaunimo Brolių Kličko turnyrui pasiruošti (V) Kaunas LBF,BK,SM
08.10-15 Tarptautinis jaunimo Brolių Kličko bokso turnyras (V) UKR (Berdičev) LBF, SM, SK
08.22-27 BFP stovykla R. Tamulio turnyrui pasirengti (jaunimas) Merkinė LBF, SM, SC
08.13-14 Tarpvalstybinis susitikimas LTU – DEN (V) Kaunas LBF, KBF
08.16-31 MTS Pasaulio bokso čempionatui pasirengti (V) AZE LBF
08. Europos moksleivių čempionatas (V, M) IRL LBF, BK, SM
08. MTS (M)

Rugsėjis

09.

Pasaulio bokso čempionatas (V)

SRB (Belgradas)

LBF

09. Tarptautinis V. Buikos turnyras Kaunas LBF, BK, SM
09.06-14 MTS R. Tamulio turnyrui pasirengti (jaunimas, V) Kaunas LBF, SM, SC
09.15-18 Tarptautinis R. Tamulio jaunimo bokso turnyras (V) Kaunas
09 17-19 Tarptautinis Jaunųjų vilčių bokso turnyras Marijampolė LBF, SM, SC
09.27-10.09 MTS Europos jaunimo bokso čempionatui pasirengti (V) SVK LBF, SM, SC
09. Tarptautinis turnyras Gliwica (M) Pol LBF, SM, SC

Spalis

10.11-23

Europos jaunimo čempionatas (V, M)

Nežinoma

LBF, SM, SC

10. MTS (M)

Lapkritis

11.04-06 Visų amžiaus grupių XXI-asis tarptautinis V. Karpačiausko turnyras (V/M) Panevėžys PBF
11. MTS (M)

11.

Pasaulio moterų bokso čempionatas

Nežinoma

LBF

11.16-20

Lietuvos bokso čempionatas (V, M)

Vilnius

LBF, VBF

11.22-28 Tarptautinis Leszek Drogosz turnyras (V, M) POL (Kielce) LBF, SM, SC
11.25-28 Tarptautinis Riga Open bokso turnyras (V, M) LAT (Ryga) LBF, SM, SC

Gruodis

12. Tarptautinis jaunių turnyras (V, M) Kaunas LBF, BK, SM
12. Tarptautinis jaunių turnyras (V, M) Jonava LBF, BK, SM
12. Tarptautinis Kėdainių turnyras (V, M) Kėdainiai LBF, BK, SM