Algirdo Šociko turnyro finaluose kovos šeši lietuviai

2022 balandžio 02

news-art

Kaune vykstančiame tarptautiniame Algirdo Šociko turnyre liko lemiamos kovos dėl aukso medalių. 26 metus iš eilės vykstančiame turnyre iš viso bus išdalinta 13 medalių komplektų – vienuolikoje vyrų ir dvejose moterų svorio kategorijose.

Šeštadienį 18.00 val. „Žalgirio“ krepšinio akademijoje vyksiančiuose finaluose kovos šeši Lietuvos atstovai.

Finalus rodys DELFI TV

Pusfinalio barjerą įveikė jau devinto A. Šociko turnyro nugalėtojo titulo siekiantis Edgaras Skurdelis. Svorio kategorijos iki 60 kg pusfinalyje E. Skurdelis taškais 4:1 įveikė lenką Jaroslawą Iwanową. Finale E. Skurdelis pirštines surems su armėnu Žoržiku Marutyanu.

Labai atkakliai klostėsi supersunkiasvorių pusfinalio kovos. Svorio kategorijos virš 92 kg pusfinalyje Jonas Jazevičius taškais 4:1 įveikė lenką Oskarą Safaryaną. Finale J. Jazevičius susitiks su čeku Martinu Pincu. Pusfinalyje čekas po labai atkaklios kovos taškais 3:2 įveikė Lietuvos čempioną Algirdą Baniulį.

Šeimininkai savo atstovą finale turės ir svorio kategorijoje iki 67 kg. Dviejų lietuvių pusfinalio dvikovoje Nedas Gudomskas 5:0 nugalėjo Vytautą Grigalauską. Finale N. Gudomskas susitiks su lenku Damianu Durkaczu. Pusfinalyje lenkas 5:0 įveikė Lietuvos čempioną Laimoną Raibikį.

Svorio kategorijoje iki 86 kg lietuviams nepavyko įveikti pusfinalio barjero. Gelmius Adomkevičius taškais 1:4 pralaimėjo Micheliui Erpeldingui iš Liuksemburgo, o Augustas Garmus pirmame raunde turėjo pripažinti lenko Tomašo Niedzvieckio pranašumą.

Dar ketvirtadienį kelialapį į finalą iškovojo Tomas Olberkis. Svorio kategorijos iki 92 kg finale T. Olberkis pirštines surems su lenku Mateuszu Bereznickiu.

A. Šociko turnyre trečius metus vyksta ir moterų varžybos. Svorio kategorijos iki 75 kg finale Augustina Markelionytė susitiks su lenke Elžbieta Wojcik. Svorio kategorijos iki 81 kg finale Gabrielė Stonkutė pirštines surems su lenke Agata Kaczmarska.

G. Stonkutei tai bus pirmoji kova po skandalingo Europos jaunimo U22 čempionato pusfinalio, kuriame ringe dominavusiai lietuvei teisėjai skyrė pralaimėjimą.

„Pradžioje buvo tikrai sunku susitaikyti su skirtu pralaimėjimu, kai žinai, kad laimėjai kovą ir laimėjai ne truputį, o įtikinamai. Bet Gabrielė atsigavo psichologiškai ir kryptingai ruošėsi kitoms varžyboms. Dabar viskas yra gerai. Aišku, viduje yra nesmagu, kad būdamas stipresnis turi patirti pralaimėjimą tokiose svarbiose varžybose kaip Europos čempionatas. Neteisybė slegia kiekvieną sportininką. Bet Gabrielė yra stipri, ji kovotoja ir jos tai nesustabdys“, – sako G. Stonkutę treniruojantis Lietuvos rinktinės treneris Vidas Bružas.

A. Šociko turnyre šiais metais dalyvauja boksininkai iš devynių valstybių: Armėnijos, Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Škotijos ir Vokietijos.

Pusfinalių rezultatai ir finalų poros:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Tarptautiniame fronte – ne pėsčios: Lietuvos boksininkės turnyre Rygoje pelnė 12 medalių

2023 kovo 13

news-1

Baigėsi kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vykęs tarptautinis moterų bokso…

SKAITYTI

Lietuvos moterų bokso rinktinė dalyvaus tarptautiniame turnyre Rygoje

2023 kovo 10

news-1

Kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vyksta tarptautinis moterų bokso turnyras…

SKAITYTI

Lietuviai D. Pozniako bokso turnyre iškovojo visų spalvų medalius

2023 kovo 04

news-1

Baigėsi kovo 2-4 d. Vilniuje vykęs, jau 18 metus iš…

SKAITYTI