Algirdo Šociko turnyro finaluose kovos šeši lietuviai

2022 balandžio 02

news-art

Kaune vykstančiame tarptautiniame Algirdo Šociko turnyre liko lemiamos kovos dėl aukso medalių. 26 metus iš eilės vykstančiame turnyre iš viso bus išdalinta 13 medalių komplektų – vienuolikoje vyrų ir dvejose moterų svorio kategorijose.

Šeštadienį 18.00 val. „Žalgirio“ krepšinio akademijoje vyksiančiuose finaluose kovos šeši Lietuvos atstovai.

Finalus rodys DELFI TV

Pusfinalio barjerą įveikė jau devinto A. Šociko turnyro nugalėtojo titulo siekiantis Edgaras Skurdelis. Svorio kategorijos iki 60 kg pusfinalyje E. Skurdelis taškais 4:1 įveikė lenką Jaroslawą Iwanową. Finale E. Skurdelis pirštines surems su armėnu Žoržiku Marutyanu.

Labai atkakliai klostėsi supersunkiasvorių pusfinalio kovos. Svorio kategorijos virš 92 kg pusfinalyje Jonas Jazevičius taškais 4:1 įveikė lenką Oskarą Safaryaną. Finale J. Jazevičius susitiks su čeku Martinu Pincu. Pusfinalyje čekas po labai atkaklios kovos taškais 3:2 įveikė Lietuvos čempioną Algirdą Baniulį.

Šeimininkai savo atstovą finale turės ir svorio kategorijoje iki 67 kg. Dviejų lietuvių pusfinalio dvikovoje Nedas Gudomskas 5:0 nugalėjo Vytautą Grigalauską. Finale N. Gudomskas susitiks su lenku Damianu Durkaczu. Pusfinalyje lenkas 5:0 įveikė Lietuvos čempioną Laimoną Raibikį.

Svorio kategorijoje iki 86 kg lietuviams nepavyko įveikti pusfinalio barjero. Gelmius Adomkevičius taškais 1:4 pralaimėjo Micheliui Erpeldingui iš Liuksemburgo, o Augustas Garmus pirmame raunde turėjo pripažinti lenko Tomašo Niedzvieckio pranašumą.

Dar ketvirtadienį kelialapį į finalą iškovojo Tomas Olberkis. Svorio kategorijos iki 92 kg finale T. Olberkis pirštines surems su lenku Mateuszu Bereznickiu.

A. Šociko turnyre trečius metus vyksta ir moterų varžybos. Svorio kategorijos iki 75 kg finale Augustina Markelionytė susitiks su lenke Elžbieta Wojcik. Svorio kategorijos iki 81 kg finale Gabrielė Stonkutė pirštines surems su lenke Agata Kaczmarska.

G. Stonkutei tai bus pirmoji kova po skandalingo Europos jaunimo U22 čempionato pusfinalio, kuriame ringe dominavusiai lietuvei teisėjai skyrė pralaimėjimą.

„Pradžioje buvo tikrai sunku susitaikyti su skirtu pralaimėjimu, kai žinai, kad laimėjai kovą ir laimėjai ne truputį, o įtikinamai. Bet Gabrielė atsigavo psichologiškai ir kryptingai ruošėsi kitoms varžyboms. Dabar viskas yra gerai. Aišku, viduje yra nesmagu, kad būdamas stipresnis turi patirti pralaimėjimą tokiose svarbiose varžybose kaip Europos čempionatas. Neteisybė slegia kiekvieną sportininką. Bet Gabrielė yra stipri, ji kovotoja ir jos tai nesustabdys“, – sako G. Stonkutę treniruojantis Lietuvos rinktinės treneris Vidas Bružas.

A. Šociko turnyre šiais metais dalyvauja boksininkai iš devynių valstybių: Armėnijos, Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Škotijos ir Vokietijos.

Pusfinalių rezultatai ir finalų poros:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius

2024 balandžio 15

news-1

Baigėsi Porečo mieste Kroatijoje balandžio 4–14 dienomis vykęs Europos jaunimo…

SKAITYTI

Įvyko kasmetinė LBF ataskaitos konferencija

2024 balandžio 12

news-1

Viešbutyje „Art City Inn“ Vilniuje penktadienį vyko Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI

Lietuvos jaunimo bokso rinktinė pradeda žygį Europos čempionate

2024 balandžio 04

news-1

Porečo mieste Kroatijoje prasideda balandžio 4–14 dienomis vyksiantis Europos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »