Apdovanoti 2017 m. geriausieji

2018 vasario 02

news-art

Lietuvos bokso federacija apdovanojo geriausius 2017 metų Lietuvos boksininkus, trenerius, teisėjus ir varžybų organizatorius. Buvo išrinkti geriausiųjų penketai.

„2017 metai Lietuvos boksui buvo gan sėkmingi. Europos suaugusiųjų čempionate iškovotas bronzos medalis. Prizininku tapęs Evaldas Petrauskas iškovojo ir kelialapį į pasaulio čempionatą. Turime ir perspektyvaus jaunimo, kuris kone kasmet į Lietuvą parveža medalius iš Europos čempionatų. Pernai Europos jaunių vicečempionu tapo Aleksandras Trofimčiukas, prizininku Romanas Kudriavecas. Vis labiau populiarėja ir moterų boksas, mūsų merginos kovoja svarbiausiose tarptautinėse varžybose“, – Vilniuje susirinkusius sveikino Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Geriausių 2017 m. Lietuvos boksininkų penketukas:
Evaldas Petrauskas (Vilnius)
Aleksandras Trofimčukas (Visaginas)
Romanas Kudriavecas (Kaunas)
Vytautas Balsys (Šilutė-Kaunas)
Saimonas Banys (Pasvalys-Vilnius)

„Lietuvos bokso federacija didelį dėmesį skiria trenerių ir teisėjų tobulėjimui. Pirmą kartą Lietuvoje surengti trenerių kvalifikacijos kėlimo kursai, kuriuose dalyvavo net keturių šalių atstovai. Džiaugiamės, kad net 19 Lietuvos trenerių įgijo tarptautinę licenciją“, – sakė D. Šaluga.

Geriausių 2017 m. Lietuvos trenerių penketukas:
Vladimiras Bajevas (Vilnius)
Denisas Naidionovas (Visaginas)
Marius Palionis (Kaunas)
Vincas Murauskas (Šilutė)
Miroslavas Krepštulis (Vilnius)

„Lietuvos teisėjai neužleidžia pozicijų ir nuolat yra kviečiami į svarbiausias varžybas – olimpines žaidynes, pasaulio ir Europos čempionatus. Ne išimtis buvo ir 2017 metai, kai pasaulio suaugusiųjų čempionate debiutavo Gintaras Šniukšta, kuris sėkmingai perėmė estafetę ir dvejose olimpinėse žaidynėse ir net trijuose pasaulio čempionatuose teisėjavusio Kęstučio Bagdanavičiaus“, – teigė D. Šaluga.

Geriausių 2017 m. Lietuvos teisėjų penketukas:
Gintaras Šniukšta (Kėdainiai)
Anatolijus Kriukovas (Panevėžys)
Kęstutis Bagdanavičius (Kalvarija)
Vilmantas Bobinas (Kėdainiai)
Mindaugas Žilinskas (Kaunas)

„Apdovanojimuose pirmą kartą įtraukta nauja nominacija, skirta varžybų, turnyrų organizatoriams, kurių didžiulis darbas kartais būna nematomas, o jo įdėta tikrai labai daug. Lietuvoje vykstantys tarptautiniai bokso turnyrais yra pripažinti visame pasaulyje, o Europoje yra vieni didžiausių. Jau į trečią dešimtį įkopė Kaune organizuojamas Algirdo Šociko turnyras, kuriame nuolat dalyvauja tituluoti boksininkai – olimpiniai, pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojais ir prizininkai. Prestižiniu tapo 12-ą kartą surengtas pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako jaunimo turnyras Vilniuje. Šiais metais 20-ies metų jubiliejų švęs Europos čempiono Vitalijaus Karpačiausko turnyras Panevėžyje. Auga ir kituose miestuose – Pasvalyje ir Klaipėdoje vykstantys turnyrai, gražia tradicija tapo Lietuvoje organizuojami tarpvalstybiniai rinktinių susitikimai“, – sakė D. Šaluga.

Geriausių 2017 m. Lietuvos bokso renginių penketukas:
XII-asis Tarptautinis Dano Pozniako jaunimo bokso turnyras Vilniuje
Lietuvos bokso čempionatas Kėdainiuose
Tarptautinis bokso mačas Lietuva – Ukraina Marijampolėje
XIX-asis Tarptautinis V. Karpačiausko bokso turnyras Panevėžyje
XXI-asis Tarptautinis A. Šociko bokso turnyras Kaune

Už Metų iniciatyvas apdovanoti naujos bokso salės Vilniuje vaikų bokso klubo įkūrėjas treneris Miroslavas Krepštulis ir pirmą kartą Lietuvoje vykusio tarpvalstybinio moterų bokso susitikimo Lietuva – Baltarusija organizatorius, Lietuvos moterų rinktinės treneris Darius Katkevičius.

Alfredo Pliadžio nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paaiškėjo, kas 2024 m. vadovaus visų amžiaus grupių LBF rinktinėms

2024 vasario 13

news-1

Vasario 10 d. Panevėžyje prieš šalies jaunimo bokso čempionato finalus…

SKAITYTI

Pajėgiame bokso turnyre Bulgarijoje A. Kazakevičius iškovojo bronzą

2024 vasario 12

news-1

Baigėsi vasario 4–11 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykęs itin pajėgus…

SKAITYTI

Panevėžyje išaiškėjo 2024 m. Lietuvos jaunimo bokso rinktinė

2024 vasario 11

news-1

Vasario 7-10 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »