Atšauktos visos tarptautinės varžybos

2020 balandžio 06

news-art

Europos bokso konfederacija (EUBC) paskelbė, kad dėl koronaviruso pandemijos visos tarptautinės bokso varžybos Europoje stabdomos iki rugpjūčio mėnesio. Tokį sprendimą EUBC Vykdomasis komitetas priėmė atsižvelgęs į nacionalinių federacijų išreikštas pozicijas.

Imtis griežtų priemonių paskatino ir Tokijo olimpinių žaidynių atrankos turnyras Londone, kurį organizavo Tarptautinis olimpinis komitetas. Kovo 14 dieną prasidėjęs Europos zonos atrankos turnyras truko vos tris dienas, vietoje vienuolikos numatytų ir dėl grėsmės sportininkų bei žiūrovų sveikatai buvo sustabdytas. Po šio turnyro net kelios rinktinės pranešė, kad jų boksininkai ir treneriai Londone užsikrėtė koronavirusu.

„EUBC apklausė nacionalines Europos valstybių bokso federacijas. Visos federacijos svarbiausiu prioritetu laiko sportininkų ir trenerių sveikatą, todėl visi pasisakė už sprendimą nerengti tarptautinių bokso varžybų bent iki rugpjūčio mėnesio. Buvo svarstoma keletas scenarijų, tarp jų ir atšaukti visus 2020 metais turėjusius vykti Europos čempionatus bei tarptautinius turnyrus. EUBC įdėmiai stebi situaciją visose Europos valstybėse ir tolesni sprendimai dėl varžybų bus priimami atsižvelgiant į koronaviruso pandemijos mastą“, – teigia Lietuvos bokso federacijos (LBF) prezidentas Darius Šaluga.

Dėl pandemijos numatytomis datomis nevyks Europos jaunimo čempionatas Juodkalnijoje, jaunių čempionatas Sakartvele ir moksleivių pirmenybės Šiaurės Airijoje. Kol kas neaiškus Europos U22 čempionato likimas. Jis turėtų prasidėti rugsėjo pabaigoje Italijoje, kuri yra viena labiausiai koronaviruso paveiktų šalių pasaulyje.

Dėl koronaviruso pandemijos atšaukiamos ir Lietuvoje turėjusios vykti bokso varžybos.

„Atšaukėme balandžio mėnesį turėjusį vykti Lietuvos jaunių čempionatą. Nuo situacijos Lietuvoje priklausys ir kitų varžybų likimai. Tikimės, kad pandemija pasitrauks ir galėsime išaiškinti čempionus Lietuvos suaugusiųjų čempionate, kuris numatytas lapkričio mėnesį. Daugiausia klaustukų dėl tarptautinio Algirdo Šociko turnyro, kuris turėjo vykti Kaune balandžio 22-26 dienomis. Numatytomis dienomis turnyras tikrai nevyks. Stengsimės jį nukelti į rudenį, bet neatmetame galimybės, kad šiais metais jis gali ir neįvykti“, – sako LBF generalinis sekretorius Donatas Mačianskas.

Jau anksčiau paskelbta, kad šiais metais nebus organizuojama ir atranka į 2021 metais vyksiančias Tokijo olimpines žaidynes. Pasaulinis atrankos turnyras Paryžiuje turėjo vykti gegužės 11-25 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »