Boksininkės iniciatyva daugėja sportuojančių kurorte

2016 liepos 16

news-art

Liepos pradžioje Palangoje startavo projektas „Žmonės sportuoja“. Tai antrą sezoną vykstanti iniciatyva, kuri siūlo įvairias nemokamas grupines lauko treniruotes Palangoje.

„Žmonės sportuoja“ projekto autorė – Vilija Gečaitė. 2015 m. Lietuvos moterų bokso čempionato prizininke tapusi V. Gečaitė įsitikinusi, jog Lietuva turi nemažai atkaklių bei Lietuvą garsinančių sportininkų ir tikisi plėsti sportininkų bei sportuojančių gretas Palangoje.Vilija Gecaite

„Kai kuriuos sportininkus pažįstu asmeniškai, o kai kurie tiesiog įkvepia savo užsispyrimu, drąsa bei atsidavimu. Dėl šios priežasties ir kilo idėja rengti tokį projektą, kaip „Žmonės sportuoja“ – projektą, kuriame žmonės įkvėptų vieni kitus. Manau, kad sportas – geriausia metodika tobulėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. O tobulėjimas puikiai gali vykti vasarą atostogaujant Palangoje kai tokia nuostabi gamta“, – sako V. Gečaitė.

Šiuo metu projekte dalyvauja net 18 trenerių, tarp kurių buvęs profesionalus boksininkas, „Bokso Visata“ treneris Mindaugas Kulikauskas. Jam padeda šių metų Lietuvos bokso čempionato finalininkė ir būsima moterų bokso trenerė Laura Jonauskaitė.

Pasak projekto autorės, tikslas – ne tik kurti ryšį tarp sportininkų ir pradedančiųjų, bet kartu atkreipti visuomenės dėmesį ir į šiandieninę sporto situaciją Palangoje. Lietuvos kurorte treniruojasi nemažai sportininkų, kurie garsiną Lietuvos vardą ir už jos ribų, tačiau miesto infrastruktūros nepakanka, kad sportininkai kokybiškai tobulėtų, o kartu pritrauktų gyventojus ir miesto svečius sportuoti.

Treneris Mindaugas Kulikauskas

„Siekiant ne tik sportinių rezultatų, bet kartu ir visuomenės sveikatinimo, teisingas dėmėsys privalo būti skiriamas vietiniams sportininkams bei treneriams. Džiugina tai, jog kai kurios institucijos jau supranta tokių projektų reikšmę bei noriai prisideda. Vienas iš pavyzdžių – Lietuvos bokso federacija, kuri prie projekto įgyvendinimo prisideda jau nuo praėjusių metų“, – sako Vilija.

Nuo praėjusių metų treniruočių tvarkaraštis tapo daug intensyvesnis. Prie idėjos prisideda vis daugiau sporto entuziastų, kurie savo užsiėmimais tvarkaraštį paįvairina kiekvieną savaitę. Vyksta bokso, jogos, trx, kalanetikos, body FLEX, šiaurietiškojo ėjimo, šokių, zumbos, thai bo aerobika, korekcinių mankštų, bėgimo, kikbokso, bushido, braziliško Jiu-Jitsu bei funkcinės treniruotės. Taip pat irklenčių, riedlenčių bei riedučių pamokos. Treniruotės yra nemokamos ir skirtos visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar patirties.

„Sportuodami žmonės turi ne tik gerinti savijautą, kūno linijas, bet kartu ir atrasti save, jausti iššūkius ir tobūlėti. Tad šiais metais siūloma neriboti savęs, neriboti aplinkos ir leisti sau ir kitiems išbandyti sau įdomų sportą nemokamai Palangoje, kur gamta puikiai tinkama sportui. Sportas yra visiems, reikia tik atrasti sau tinkamą“, – kuo daugiau sportuojančių žmonių Palangoje tikisi sulaukti V. Gečaitė.

Kiekvieną savaitę atnaujinamą treniruočių tvarkaraštį rasite Facebook paskyroje – Žmonės sportuoja. Treniruotės Palangoje vyks liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Treniruote Palangoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Kaune iškilmingai paminėtas Lietuvos bokso šimtmetis

2023 gruodžio 01

news-1

Vakar Kauno sporto halėje įvyko iškilmingas Lietuvos bokso šimtmečio minėjimo…

SKAITYTI

Bokso turnyre Suomijoje dalyvavo penki lietuviai

2023 lapkričio 28

news-1

Lapkričio 24-27 dienomis Tamperėje (Suomija) vykusiame „Tammer” bokso turnyre dalyvavo…

SKAITYTI

Kėdainiuose paaiškėjo naujieji Lietuvos bokso čempionai

2023 lapkričio 18

news-1

Kėdainių arenoje baigėsi lapkričio 15–18 dienomis vykęs Lietuvos suaugusiųjų bokso…

SKAITYTI
Translate »