Bokso treniruotės sulaukė neįtikėtino susidomėjimo

2019 gruodžio 02

news-art

Vilniuje įsibėgėja nemokamų bokso treniruočių projektas, skirtas vaikams ir jaunimui. Kvietimas prisijungti prie projekto buvo išsiųstas į visas Vilniaus miesto bendrojo ugdymo įstaigas, iš kurių prie projekto prisijungė penkios mokyklos.

Projekto organizatorius „Karališkasis bokso klubas“ mokyklose siekia griauti iki šiol nusistovėjusius stereotipus, spręsti vaikų fizinio aktyvumo problemas ir siūlyti alternatyvas mokyklose vykstantiems sporto būreliams. Projekto metu siekiama su bokso sporto šaka supažindinti mažiausiai 300 vaikų, kurių amžius nuo 7 iki 12 metų. Treniruotės vyks visus mokslo metus ir per šį laikotarpį vaikai ne tik išmoks bokso pagrindų, bet ir bus mokomi pagarbos vieni kitiems, treneriams ir aplinkiniams.

„Jau pirmosios bokso treniruotės pranoko lūkesčius. Vaikai ir jaunimas labai noriai dalyvauja bekontaktinėse bokso treniruotėse. Dar daugiau entuziazmo jų veiduose būna po treniruočių, nes tai nauji potyriai, nauja veikla ir vaikams tai labai įdomu. Vyresniems – 12-18 metų moksleiviams, pasiūlėme itin populiarią „FitAli Boxing“ treniruočių programą, kuri yra paremta bokso ir fitneso pratimų visuma. Ji labai populiari ir tarp merginų, nes treniruočių metu sportuojama pagal šiuolaikinės muzikos ritmus“, – sakė projekto vadovas, „Karališkojo bokso klubo“ treneris Vitalijus Volkovas.

Įvadinėse vaikų treniruotėse jau dalyvavo ir su boksu susipažino beveik tūkstantis pradinių klasių mokinių, beveik šimtas iš jų bokso treniruotes pradėjo lankyti reguliariai. Nuo pradinių klasių mokinių neatsilieka ir vyresnieji 12-18 metų mokiniai. „FitAli Boxing“ programos įvadinės treniruotės pritraukė net 700 mokinių, beveik šimtas nuolat lanko bokso užsiėmimus. Projekte dalyvauja penkios Vilniaus miesto mokyklos – Fabijoniškių gimnazija, Antakalnio progimnazija, Žvėryno gimnazija, Pavilnio progimnazija ir Šilo specialioji mokykla.

„Ieškosime būdų į projektą įtraukti ir daugiau Vilniaus miesto mokyklų. Iniciatyvas rodo ir pačios mokyklos, nes geriausia reklama – jau nuveikti darbai ir treniruotėse dalyvaujančių vaikų bei jų mokytojų atsiliepimai“, – teigia V. Volkovas.

Projektas finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Kaune iškilmingai paminėtas Lietuvos bokso šimtmetis

2023 gruodžio 01

news-1

Vakar Kauno sporto halėje įvyko iškilmingas Lietuvos bokso šimtmečio minėjimo…

SKAITYTI

Bokso turnyre Suomijoje dalyvavo penki lietuviai

2023 lapkričio 28

news-1

Lapkričio 24-27 dienomis Tamperėje (Suomija) vykusiame „Tammer” bokso turnyre dalyvavo…

SKAITYTI

Kėdainiuose paaiškėjo naujieji Lietuvos bokso čempionai

2023 lapkričio 18

news-1

Kėdainių arenoje baigėsi lapkričio 15–18 dienomis vykęs Lietuvos suaugusiųjų bokso…

SKAITYTI
Translate »