Bokso treniruotės sulaukė neįtikėtino susidomėjimo

2019 gruodžio 02

news-art

Vilniuje įsibėgėja nemokamų bokso treniruočių projektas, skirtas vaikams ir jaunimui. Kvietimas prisijungti prie projekto buvo išsiųstas į visas Vilniaus miesto bendrojo ugdymo įstaigas, iš kurių prie projekto prisijungė penkios mokyklos.

Projekto organizatorius „Karališkasis bokso klubas“ mokyklose siekia griauti iki šiol nusistovėjusius stereotipus, spręsti vaikų fizinio aktyvumo problemas ir siūlyti alternatyvas mokyklose vykstantiems sporto būreliams. Projekto metu siekiama su bokso sporto šaka supažindinti mažiausiai 300 vaikų, kurių amžius nuo 7 iki 12 metų. Treniruotės vyks visus mokslo metus ir per šį laikotarpį vaikai ne tik išmoks bokso pagrindų, bet ir bus mokomi pagarbos vieni kitiems, treneriams ir aplinkiniams.

„Jau pirmosios bokso treniruotės pranoko lūkesčius. Vaikai ir jaunimas labai noriai dalyvauja bekontaktinėse bokso treniruotėse. Dar daugiau entuziazmo jų veiduose būna po treniruočių, nes tai nauji potyriai, nauja veikla ir vaikams tai labai įdomu. Vyresniems – 12-18 metų moksleiviams, pasiūlėme itin populiarią „FitAli Boxing“ treniruočių programą, kuri yra paremta bokso ir fitneso pratimų visuma. Ji labai populiari ir tarp merginų, nes treniruočių metu sportuojama pagal šiuolaikinės muzikos ritmus“, – sakė projekto vadovas, „Karališkojo bokso klubo“ treneris Vitalijus Volkovas.

Įvadinėse vaikų treniruotėse jau dalyvavo ir su boksu susipažino beveik tūkstantis pradinių klasių mokinių, beveik šimtas iš jų bokso treniruotes pradėjo lankyti reguliariai. Nuo pradinių klasių mokinių neatsilieka ir vyresnieji 12-18 metų mokiniai. „FitAli Boxing“ programos įvadinės treniruotės pritraukė net 700 mokinių, beveik šimtas nuolat lanko bokso užsiėmimus. Projekte dalyvauja penkios Vilniaus miesto mokyklos – Fabijoniškių gimnazija, Antakalnio progimnazija, Žvėryno gimnazija, Pavilnio progimnazija ir Šilo specialioji mokykla.

„Ieškosime būdų į projektą įtraukti ir daugiau Vilniaus miesto mokyklų. Iniciatyvas rodo ir pačios mokyklos, nes geriausia reklama – jau nuveikti darbai ir treniruotėse dalyvaujančių vaikų bei jų mokytojų atsiliepimai“, – teigia V. Volkovas.

Projektas finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Tarptautiniame fronte – ne pėsčios: Lietuvos boksininkės turnyre Rygoje pelnė 12 medalių

2023 kovo 13

news-1

Baigėsi kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vykęs tarptautinis moterų bokso…

SKAITYTI

Lietuvos moterų bokso rinktinė dalyvaus tarptautiniame turnyre Rygoje

2023 kovo 10

news-1

Kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vyksta tarptautinis moterų bokso turnyras…

SKAITYTI

Lietuviai D. Pozniako bokso turnyre iškovojo visų spalvų medalius

2023 kovo 04

news-1

Baigėsi kovo 2-4 d. Vilniuje vykęs, jau 18 metus iš…

SKAITYTI