D.Pozniako turnyre kovos 15 lietuvių

2017 kovo 02

news-art

Paaiškėjo Lietuvos rinktinės sudėtis, kuri kovo 7-11 dienomis kovos Vilniuje vyksiančiame tarptautiniame Dano Pozniako jaunimo bokso turnyre. Jau 12 metus iš eilės vyksiančiame turnyre Lietuvos garbę gins 15 boksininkų.

Pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono D. Pozniako turnyras yra vienas didžiausių ir stipriausių Europoje. Šiais metais Vilniuje kovos daugiau negu 100 boksininkų iš 20-ies valstybių.

Kovo 11 dieną 17:00 val. „Compensa“ koncertų salėje vyksiančius turnyro finalus tiesiogiai rodys DELFI TV.

„Tarp stipriausių pasaulyje esančios rinktinės – Kazachstanas, Uzbekija, Ukraina, Rusija, Italija, Vengrija, į Vilnių atsiveža stipriausius savo šalių jaunuosius boksininkus, laimėjusius medalius pasaulio ir Europos čempionatuose. Nepaisant to, kad daugumai lietuvių tai bus krikštas tarptautinėse jaunimo varžybose, dėl medalių kovosime ir mes. Kiekvienais metais lietuviai buvo tarp nugalėtojų, privalome tęsti šią tradiciją“, – tvirtina Lietuvos jaunimo rinktinės treneris Julius Kibas. Kibas Julius

Pernai D. Pozniako turnyro čempionais tapę ir vėliau Europos jaunimo čempionato medalius iškovoję Vytautas Balsys ir Artūras Zinkovskis jau perėjo į suaugusiųjų amžiaus grupę. Šiais metais prie favoritų priskiriami pernai D. Pozniako vicečempionu tapęs vilnietis Marekas Korolkovas ir bronzą laimėjęs kaunietis Laimonas Raibikis.

„Sunku išskirti Lietuvos rinktinės lyderius. Jaunimo varžybose gali „iššauti“ bet kas. Laimėti medalius pretenduoja ir panevėžiečiai Rokas Avižonis bei Europos čempiono Vitalijaus Karpačiausko treniruojamas Domantas Prišmantas. Daug kas priklausys ir nuo burtų, kokį varžovą gausi pirmuose etapuose. Norint nugalėti turnyre, reiks iškovoti keturias ar penkias pergales, todėl turnyrą galima lyginti netgi su Europos čempionatu“, – teigia J. Kibas.

D. Pozniako turnyre kovos ir Londono olimpiados prizininko Evaldo Petrausko jaunesnysis brolis Lukas.

Pozniako turnyro cempionas_Petrauskas

„Lukui Petrauskui tai bus pirmi metai jaunimo varžybose ir jam reiks įrodyti, kad turi tuos pačius kovotojo genus, kaip ir Evaldas, kuris daug pergalių skynė ir jaunimo varžybose – tapo jaunimo olimpinių žaidynių čempionu, Europos čempionu bei pasaulio vicečempionu, o D. Pozniako turnyrą laimėjo net keturis kartus“, – sako J. Kibas, kuris pirmuosius žingsnius bokso ringe Panevėžyje padėjo žengti legendiniam profesionalų bokso pasaulio čempionui ukrainiečiui Vitalijui Klyčko.

Preliminarios D. Pozniako turnyro kovos vyks Lietuvos edukologijos universiteto sporto salėje, o finalai kovo 11 dieną vyks „Compensa“ koncertų salėje.

Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtis:

Svorio kategorija iki 52 kgNeilas Šeputis (Klaipėda, treneris E. Vaitkus)
Svorio kategorija iki 56 kgDainoras Paukštis (Jonava, tr. R. Kulbis)
Svorio kategorija iki 60 kgLaimonas Raibikis (Kaunas, t. M. Narkevičius) ir Deividas Bogdanovičius (Panevėžys, tr. P. Prokofjevas)
Svorio kategorija iki 64 kgRokas Avižonis (Panevėžys, tr. A. Laučenkovas) ir Gustas Giraitis (Marijampolė, tr. V. Grinevičius)
Svorio kategorija iki 69 kgAirijus Vitlipas (Alytus, tr. S. Golubevas) ir Eividas Avižonis (Panevėžys, tr. A. Laučenkovas)
Svorio kategorija iki 75 kgLukas Petrauskas (Šilutė, tr. V. Murauskas) ir Andrius Šapas (Telšiai, tr. A. Nosovas)
Svorio kategorija iki 81 kgDomantas Prišmantas (Panevėžys, tr. V. Karpačiauskas)
Svorio kategorija iki 91 kgDonas Špučys (Kretinga-Panevėžys, tr. A. Balsys) ir Edvinas Makevičius (Vilnius, tr. V. Krivojus ir V. Gaibelis)
Svorio kategorija virš 91 kgMarekas Korolkovas (Vilnius, tr. I. Minkevič) ir Tichonas Krivojus (Vilnius, tr. V. Krivojus ir V. Gaibelis)

Lietuvos rinktinės treneriai: Julius Kibas ir Vincas Murauskas

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »