Europos čempionate kovos 10 lietuvių

2018 spalio 10

news-art

Prasidėjo Europos jaunių bokso čempionatas. Spalio 9-16 dienomis Anapoje (Rusija) vykstančiose Senojo žemyno pirmenybėse dalyvauja net 340 boksininkų (236 vaikinai ir 104 merginos).

Lietuvos jaunių rinktinės garbę gins 10 atstovų – 1 mergina ir 9 vaikinai. Merginų ir vaikinų varžybose bus kovojama 13 svorio kategorijų.

Pirmasis iš lietuvių Europos čempionate į ringą kops Simonas Liesinas. Svorio kategorijoje iki 48 kg (18 dalyvių) lietuvis trečiadienį susitiks su anglu Joe McGrailu.

Dar trys Lietuvos boksininkai kovos ketvirtadienį. Svorio kategorijoje iki 57 kg (20 dalyvių) Nedas Gudomskas pirštines surems su ispanu Anthony Gonzalesu. Iki 60 kg (22 dalyviai) Lukas Pusvaškis susitiks su armėnu Goru Karapetyanu. Iki 63 kg (22 dalyviai) Ruslanas Žalys kausis su makedonu Ajpajum Demirovu.Bokso jauniu rinktine

Penktadienį kovos net šeši Lietuvos atstovai. Svorio kategorijoje iki 66 kg (17 dalyvių) Edvinas Griguola susikaus su Turkeshu Mustafajevu iš Azerbaidžano. Iki 70 kg (19 dalyvių) praėjusių metų Europos pirmenybių vicečempionas Aleksandras Trofimčiukas susitiks su armėnu Goru Tovmasyanu. Iki 75 kg (17 dalyvių) antrame rate Gelmius Adomkevičius susitiks su moldavo Valerijaus Razmerito ir juodkalniečio Petaro Lijesevičiaus dvikovos nugalėtoju.

Svorio kategorijoje iki 80 kg (12 dalyvių) Simonas Urbonavičius pirštines surems su graiku Markosu Michalopoulu. Virš 80 kg (15 dalyvių) Edvinas Ostapenko susitiks su armėnu Tigranu Gevorgyanu.

Penktadienį kovas Europos čempionate pradės ir Kamilė Poškauskytė. Svorio kategorijoje iki 60 kg (9 dalyvės) lietuvė burtų dėka pateko į ketvirtfinalį, kur susitiks su vokiete Ilona Sarembo. Pergalės atveju, Lietuvos boksininkė užsitikrins Europos čempionato medalį.

Lietuvos jaunių bokso rinktinę treniruoja Vidas Bičiulaitis. Kartu su juo boksininkus į Europos čempionatą atlydėjo ir treneriai Andrius Pusvaškis, Janas Romanovskis, Denisas Naidionovas ir Darius Katkevičius.

Europos čempionate teisėjauja lietuvis Vilmantas Bobinas.

Europos jaunių čempionato kovos tiesiogiai transliuojamos EUBC Youtube kanale

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paaiškėjo, kas 2024 m. vadovaus visų amžiaus grupių LBF rinktinėms

2024 vasario 13

news-1

Vasario 10 d. Panevėžyje prieš šalies jaunimo bokso čempionato finalus…

SKAITYTI

Pajėgiame bokso turnyre Bulgarijoje A. Kazakevičius iškovojo bronzą

2024 vasario 12

news-1

Baigėsi vasario 4–11 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykęs itin pajėgus…

SKAITYTI

Panevėžyje išaiškėjo 2024 m. Lietuvos jaunimo bokso rinktinė

2024 vasario 11

news-1

Vasario 7-10 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »