Europos čempionate kovos 10 lietuvių

2018 spalio 10

news-art

Prasidėjo Europos jaunių bokso čempionatas. Spalio 9-16 dienomis Anapoje (Rusija) vykstančiose Senojo žemyno pirmenybėse dalyvauja net 340 boksininkų (236 vaikinai ir 104 merginos).

Lietuvos jaunių rinktinės garbę gins 10 atstovų – 1 mergina ir 9 vaikinai. Merginų ir vaikinų varžybose bus kovojama 13 svorio kategorijų.

Pirmasis iš lietuvių Europos čempionate į ringą kops Simonas Liesinas. Svorio kategorijoje iki 48 kg (18 dalyvių) lietuvis trečiadienį susitiks su anglu Joe McGrailu.

Dar trys Lietuvos boksininkai kovos ketvirtadienį. Svorio kategorijoje iki 57 kg (20 dalyvių) Nedas Gudomskas pirštines surems su ispanu Anthony Gonzalesu. Iki 60 kg (22 dalyviai) Lukas Pusvaškis susitiks su armėnu Goru Karapetyanu. Iki 63 kg (22 dalyviai) Ruslanas Žalys kausis su makedonu Ajpajum Demirovu.Bokso jauniu rinktine

Penktadienį kovos net šeši Lietuvos atstovai. Svorio kategorijoje iki 66 kg (17 dalyvių) Edvinas Griguola susikaus su Turkeshu Mustafajevu iš Azerbaidžano. Iki 70 kg (19 dalyvių) praėjusių metų Europos pirmenybių vicečempionas Aleksandras Trofimčiukas susitiks su armėnu Goru Tovmasyanu. Iki 75 kg (17 dalyvių) antrame rate Gelmius Adomkevičius susitiks su moldavo Valerijaus Razmerito ir juodkalniečio Petaro Lijesevičiaus dvikovos nugalėtoju.

Svorio kategorijoje iki 80 kg (12 dalyvių) Simonas Urbonavičius pirštines surems su graiku Markosu Michalopoulu. Virš 80 kg (15 dalyvių) Edvinas Ostapenko susitiks su armėnu Tigranu Gevorgyanu.

Penktadienį kovas Europos čempionate pradės ir Kamilė Poškauskytė. Svorio kategorijoje iki 60 kg (9 dalyvės) lietuvė burtų dėka pateko į ketvirtfinalį, kur susitiks su vokiete Ilona Sarembo. Pergalės atveju, Lietuvos boksininkė užsitikrins Europos čempionato medalį.

Lietuvos jaunių bokso rinktinę treniruoja Vidas Bičiulaitis. Kartu su juo boksininkus į Europos čempionatą atlydėjo ir treneriai Andrius Pusvaškis, Janas Romanovskis, Denisas Naidionovas ir Darius Katkevičius.

Europos čempionate teisėjauja lietuvis Vilmantas Bobinas.

Europos jaunių čempionato kovos tiesiogiai transliuojamos EUBC Youtube kanale

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Rekordiniame A. Šociko turnyre – Europos boksininkų elitas ir svečiai iš Persijos įlankos

2023 kovo 23

news-1

Kovo 30 – balandžio 1 d. Kauno sporto halėje vyks…

SKAITYTI

Tarptautiniame fronte – ne pėsčios: Lietuvos boksininkės turnyre Rygoje pelnė 12 medalių

2023 kovo 13

news-1

Baigėsi kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vykęs tarptautinis moterų bokso…

SKAITYTI

Lietuvos moterų bokso rinktinė dalyvaus tarptautiniame turnyre Rygoje

2023 kovo 10

news-1

Kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vyksta tarptautinis moterų bokso turnyras…

SKAITYTI