Europos čempionato prizininku tapęs N.Grebnevas: Medalis motyvuoja

2021 spalio 25

Iš Europos jaunimo čempionato Lietuvos boksininkai parsivežė du bronzos medalius ir pinigines premijas. Budvoje (Juodkalnija) vykusiose Europos pirmenybėse prizininkais tapo Kamilė Aglinskaitė ir Narūnas Grebnevas.

Svorio kategorijoje iki 86 kg N. Grebnevas čempionatą pradėjo įspūdinga pergale. Jau antrame raunde lietuvis įrodė savo pranašumą prieš moldavą Victorą Skutelničių. Ketvirtfinalyje N. Grebnevas po atkaklios kovos taškais 4:1 įveikė Azerbaidžano atstovą Fatali Ismailovą. Pusfinalyje Lietuvos atstovą sustabdė čekas Davidas Polakas, laimėjęs taškais 5:0.

„Į Europos čempionatą vykau parodyti ką galiu geriausia. Aišku, svajojau apie medalį. Laimėjus pirmą kovą atsirado daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Ketvirtfinalyje buvo daug stipresnis varžovas, bet treneriai liepė daugiau spausti varžovą. Išpildžiau trenerių reikalavimus ir pavyko laimėti. Pusfinalyje irgi buvo įveikiamas varžovas, bet pritrūko daugiau iniciatyvos, ėjimo į priekį. Europos čempionato medalis labai motyvuoja, norisi dar daugiau pasiekti ir įrodyti, kad galiu laimėti medalius ir toliau“, – sako lapkričio mėnesį Lietuvos suaugusiųjų čempionate debiutuosiantis N. Grebnevas.

Bronzos medalis ir 1500 JAV dolerių piniginė premija įteikta ir K. Aglinskaitei. Burtų dėka lietuvė pateko į svorio kategorijos virš 81 kg pusfinalį. Pusfinalio kovoje K. Aglinskaitė trečiame raunde turėjo pripažinti rusės Tatjanos Bogdanovos pranašumą.

Komandinėje rikiuotėje Lietuvos rinktinė su dviem bronzos medaliais užėmė 21 vietą. Iš viso medalius iškovojo 27- valstybių atstovai.

Europos čempionate kovojo septyni Lietuvos boksininkai.

Svorio kategorijoje iki 71 kg Arnas Kazakevičius pirmoje kovoje vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo kroatą Petarą Kresimirą Kneževičių. Aštuntfinalyje A. Kazakevičius po labai atkaklios kovos taškais 2:3 pralaimėjo ukrainiečiui Viačeslavui Bryhadenko.

Svorio kategorijos iki 75 kg Arvydas Dainys taškais 4:1 nugalėjo slovėną Dejaną Leburičių. Aštuntfinalio kovoje lietuvis 0:5 pralaimėjo rusui Akimui Pavliukovui ir nepateko į Europos čempionato ketvirtfinalį.

Pirmas kovas Europos čempionate pralaimėjo Saulė Kardokaitė (svorio kategorijos iki 63 kg), Simonas Zelenekas (iki 63,5 kg) ir Nojus Ivanauskas (virš 92 kg).

Europos jaunimo čempionate iš viso kovojo 339 dalyviai – 113 merginų ir 226 vaikinai iš 38 valstybių. Čempionate teisėjavo lietuvis Gintaras Šniukšta.

Po žinios apie A. Starovoitovos sprendimą LBF socialinis tinklas sulaukė atakos

2024 balandžio 26

Balandžio 24 d. Lietuvos bokso federacija savo socialinio tinklo „Facebook“…

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…