Europos žaidynėms besiruošianti Lietuvos rinktinė dalyvaus rekordiniame turnyre Helsinkyje

2023 balandžio 13

news-art

Balandžio 13-16 dienomis Helsinkyje (Suomija) vyks ilgametis tarptautinis „Gee Bee“ bokso turnyras, kuriame varžysis 9 Lietuvos atstovai – 5 vyrai ir 4 moterys.

Turnyrą atidarys ketvirtadienį (balandžio 13 d.) vyksianti lietuvio Andriejaus Lavrenovo (svorio kategorija iki 63,5 kg) ir škoto Reese‘o Lyncho aštuntfinalio dvikova.

Ketvirtadienį į ringą lips ir dvi Lietuvos merginos. Ana Starovoitova (iki 60 kg) ketvirtfinalyje susitiks su vokiete Lena-Marie Buchner, o Austėja Aučiūtė (iki 66 kg) ketvirtfinalyje boksuosis su kita vokiete Stefanie von Berge.

Penktadienį (balandžio 14 d.) turnyro ketvirtfinalyje kovos Arvydas Dainys (iki 80 kg). Lietuviui teks atlaikyti varžovo iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Robby Gonzaleso iššūkį.

Dėl kelialapio į pusfinalį penktadienį varžysis Jonas Jazevičius (virš 92 kg), kuris ketvirtfinalyje susitiks su vokiečiu Nelvie Tiafacku.

Beata Galdikaitė (iki 63 kg) penktadienį vyksiančiame ketvirtfinalyje surems pirštines su ukrainiete Marria Bova.

Penktadienį kovos ir pasaulio bei Europos čempionė Gabrielė Stonkutė. Lietuvės varžovė moterų svorio kategorijos iki 75 kg pusfinalyje paaiškės po ketvirtadienio ketvirtfinalio kovos tarp kanadietės Tammaros Thibeault ir anglės Kerry Davis.

Šeštadienį (balandžio 15 d.) vyksiančiame pusfinalyje savo pasirodymą „Bee Gee“ turnyre pradės medalį jau užsitikrinęs Nedas Gudomskas (iki 67 kg), kuris savo jėgas išbandys prieš kanadietį Jaydeną Trudellį.

Šeštadienį bilietą į finalą iškovoti bandys ir Aleksandras Trofimčiukas (iki 75 kg), kuris pusfinalyje susitiks su suomiu Benjaminu Erikssonu.

Į turnyrą dėl patirtų traumų neišvyko Lietuvos rinktinės nariai Aras Dūdėnas (iki 86 kg) ir Simonas Urbonavičius (iki 92 kg).

Lietuvos delegacijai tarptautiniame „Gee Bee“ turnyre vadovauja nacionalinės rinktinės treneris Vidas Bružas. Į turnyrą taip pat išvyko tarptautinės kategorijos teisėjas Gintaras Šniukšta.

Rekordiniame „Gee Bee“ turnyre iš viso dalyvaus 140 boksininkų (92 vyrai ir 48 moterys) iš 15 šalių – Suomijos, Bahreino, Kanados, Danijos, Anglijos, Estijos, Vokietijos, Lietuvos, Nyderlandų, Norvegijos, Škotijos, Švedijos, Ukrainos, JAV ir Velso.

Tarptautinis „Gee Bee“ turnyras laikomas pasiruošimu birželio 21 – liepos 2 dienomis vyksiančioms Europos žaidynėms, kuriose boksininkams bus dalijami pirmieji kelialapiai į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paaiškėjo, kas 2024 m. vadovaus visų amžiaus grupių LBF rinktinėms

2024 vasario 13

news-1

Vasario 10 d. Panevėžyje prieš šalies jaunimo bokso čempionato finalus…

SKAITYTI

Pajėgiame bokso turnyre Bulgarijoje A. Kazakevičius iškovojo bronzą

2024 vasario 12

news-1

Baigėsi vasario 4–11 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykęs itin pajėgus…

SKAITYTI

Panevėžyje išaiškėjo 2024 m. Lietuvos jaunimo bokso rinktinė

2024 vasario 11

news-1

Vasario 7-10 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »