Garsiausi Lietuvos boksininkai prisideda prie paramos Ukrainai

2022 kovo 03

news-art

Dėl pasaulio profesionalų bokso čempiono diržo kovojęs Egidijus Kavaliauskas, Europos čempionai Eimantas Stanionis ir legendinis Vitalijus Karpačiauskas tiesia ranką nuo karo kenčiančiai Ukrainai. Aukcione surinktos lėšos už Lietuvos bokso žvaigždžių pirštines su jų autografais bus skirtos Ukrainai paremti.

Kovo 5 d. Vilniuje „Jeep“ arenoje vyks tarpvalstybinis bokso mačas Lietuva – Čekija. Jo metu bus renkama parama Ukrainai. Lėšos savo valstybę ginantiems ukrainiečiams bus renkamos aukcione, taip pat organizatoriai paramai dalį lėšų nuo parduotų bilietų.

Tarpvalstybiniame susitikime pirštines surems stipriausi Lietuvos ir Čekijos boksininkai. Taip pat vyks ir moterų dvikova. Bulgarijoje vykusio „Strandja“ turnyro finale su Rusijos atstove dėl šios šalies pradėto karo atsisakiusi kovoti Gabrielė Stonkutė susitiks su vokiete Leonie Muller Ayee.

Tarpvalstybinio mačo akcentu numatyta daugkartinių Lietuvos ir Čekijos čempionų Edgaro Skurdelio ir Jasuro Zaripovo dvikova svorio kategorijoje iki 60 kg.

Tituluoti varžovai laukia Europos jaunių ir jaunimo čempionatuose medalius laimėjusių ir suaugusiųjų bokse sėkmingai debiutavusių lietuvių Aro Dūdėno ir Aleksandro Trofimčiuko. Svorio kategorijoje iki 75 kg A. Trofimčiukas susitiks su penkiskart Čekijos čempionu tapusiu Milošu Bartlu, o A. Dūdėnas (iki 86 kg) kovos su Davidu Kliču.

Supersunkiasvorių virš 92 kg dvikovoje pasaulio kariškių sporto žaidynių prizininkas Algirdas Baniulis pirštines surems su Martinu Pinču. Dvi kovos vyks svorio kategorijoje iki 92 kg. Simonas Urbonavičius susitiks su Palo Hrivnaku, o Darius Vaišnorovičius su Viktoru Trushu. Svorio kategorijoje iki 63,5 kg Andriejus Lavrenovas susitiks su Petru Novaku, o Laimonas Raibikis (iki 67 kg) kovos su Janu Polaku.

Bilietus galite įsigyti Bilietai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paaiškėjo, kas 2024 m. vadovaus visų amžiaus grupių LBF rinktinėms

2024 vasario 13

news-1

Vasario 10 d. Panevėžyje prieš šalies jaunimo bokso čempionato finalus…

SKAITYTI

Pajėgiame bokso turnyre Bulgarijoje A. Kazakevičius iškovojo bronzą

2024 vasario 12

news-1

Baigėsi vasario 4–11 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykęs itin pajėgus…

SKAITYTI

Panevėžyje išaiškėjo 2024 m. Lietuvos jaunimo bokso rinktinė

2024 vasario 11

news-1

Vasario 7-10 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »