Geriausiu 2023 m. Lietuvos boksininku pripažintas Jonas Jazevičius

2023 gruodžio 27

news-art
Jonas Jazevičius, IOC / YAK Agency nuotr.

Lietuvos bokso federacijos Vykdomasis komitetas gruodžio 20 d. vykusio posėdžio metu išrinko ir patvirtino Lietuvos bokso geriausiuosius.

Geriausiu 2023 metų boksininku suaugusiųjų kategorijoje šiemet pripažintas kaunietis, sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinis Jonas Jazevičius, kuris vasarą vykusių trečiųjų Europos žaidynių svorio kategorijoje virš 92 kg užėmė penktąją vietą.

Jaunių amžiaus grupėje geriausiais išrinkti Sostinės sporto centro boksininkas Vladimiras Abramovas ir Tauragės sporto centro auklėtinė Milda Altaravičiūtė, Europos jaunių bokso čempionate pelnę bronzos medalius.

Metų treneriais išrinkti tauragiškis Eduardas Kutujevas (M. Altaravičiūtės treneris), vilnietis Valerijus Krivojus (V. Abramovo treneris) ir kaunietis Vidas Bružas (J. Jazevičiaus treneris).

Kėdainiškiai Vilmantas Bobinas ir Gintaras Šniukšta bei vilnietis Rytis Vasiliauskas už darbą pasaulinės olimpinės atrankos turnyruose Australijoje ir Kinijoje buvo pripažinti Metų teisėjais.

Metų renginiu tapo Lietuvos bokso šimtmečio minėjimo renginys, lapkričio 30 dieną vykęs Kauno sporto halėje. Jo metu buvo apdovanoti net 137 Lietuvos boksui labiausiai nusipelnę asmenys – sportininkai, treneriai, teisėjai, vadybininkai ir socialiniai partneriai, o vakarą vainikavo legendinės grupės „Hiperbolė” koncertas.

Būtent 2023-ieji yra metai, kai Lietuvos boksas švenčia šimtmetį. Šią dvikovinę sporto šaką 1923 m. į Lietuvą iš už Atlanto atskraidino legendinis pilotas Steponas Darius, o nuo tada šalį savo pasiekimais bokso ringe garsino tokie sportininkai kaip Algirdas Šocikas, Danas, Pozniakas, Vitalijus Karpačiauskas, Evaldas Petrauskas, Eimantas Stanionis ar Gabrielė Stonkutė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »