Išdalinti V.Karpačiausko turnyro medaliai

2015 lapkričio 10

news-art

Panevėžyje finišavo tradiciniu jau tapęs ir septynioliktą kartą surengtas Vitalijaus Karpačiausko vardo bokso turnyras. Jo metu „Cido“ arenoje jėgas išmėgino Lietuvos ir užsienio šalių boksininkai, o pertraukų metu žiūrovus linksmino „Naujosios pupytės“ bei triukus dviračiais atliekantys svečiai iš Latvijos „Green Trials“.

Turnyro fotogalerija (Tomo Markelevičiaus nuotraukos)

Geriausio visų laikų Panevėžio miesto boksininko, Europos čempiono, pasaulio vicečempiono, Atlantos olimpinių žaidynių dalyvio Vitalijaus Karpačiausko vardo turnyras šiemet surengtas „Cido“ arenoje.

Į renginį atvyko ne tik Lietuvos boksininkai, bet ir svečiai iš užsienio šalių – Latvijos, Estijos, Norvegijos, Lenkijos, Armėnijos ir kitų valstybių. Iš viso užregistruoti dalyviai net iš devynių šalių.

Ringe savo jėgas šiemet išmėgino ne tik skirtingose svorio kategorijose kovoję vaikinai, bet ir merginos. Dvi iš jų – panevėžietės. Galiausiai paskutinę turnyro dieną surengti finalai, po kurių nugalėtojams ir prizininkams ant kaklo buvo pakabinti medaliai.

Jaunių (15-16 metų) gretose, 52 kg svorio kategorijoje nugalėjo Deividas Bogdanovičius. 54 kg svorio kategorijoje – Rokas Avižonis. Abu nugalėtojai – panevėžiečiai. 63 kg įskaitoje triumfavo svečias iš Latvijos Edgars Korzenevskijs. Lenkas Lukasz Sczepaniak laimėjo 70 kg svorio kategorijos finalinę kovą.

Jaunimo (17-18 metų) svorio kategorijoje iki 49 kg. Triumfavo armėnas Mnasakan Čaratunian. 64 kg svorio kategorijoje pergalę šventė panevėžietis Renaldas Dirsė. Dar vienas Panevėžio atstovas Augustas Beliūnas nugalėjo 69 kg įskaitoje. 81 kg svorio kategorijoje geriausiai pasirodė latvis Artiomas Hanevitčius.

Bene daugiausiai plojimų ir palaikymo šūksnių sulaukė Marius Vyšniauskas. Suaugusiųjų grupėje, kategorijoje iki 52 kg panevėžietis šventė užtikrintą pergalę. 69 kg svorio kategorijoje nugalėtoju tapo Deividas Girulis. Lenkas Mateusz Kovalskij laimėjo finalą 91 kg įskaitoje. +91 kg svorio kategorijoje nugalėtoju tapo Aleksandas Baranovas.

Moterų kategorijoje šį kartą triumfavo abi čia dalyvavusios panevėžietės.

Rūta Sutkutė laimėjo finalinę jaunimo įskaitos kovą 69 kg svorio kategorijoje, o Vaida Masiokaitė šventė pergalę suaugusiųjų iki 60 kg įskaitoje.

15min.lt Tomo Markelevičiaus parengta informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Pasaulio jaunimo čempionate kovos 4 lietuvės ir 4 lietuviai

2021 balandžio 10

news-1

Balandžio 12-23 dienomis Lenkijos Kielcų mieste vyks pasaulio jaunimo bokso…

SKAITYTI

LBF Vykdomojo komiteto posėdis

2021 balandžio 03

news-1

Kaune įvyko pirmasis 2021 metais Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo…

SKAITYTI

Atnaujinta Lietuvos bokso federacijos oficiali svetainė

2021 kovo 24

news-1

Nuo šiol visus bokso gerbėjus naujienos apie Lietuvos boksą pasieks…

SKAITYTI