Ispanijoje kovos 10 lietuvių

2021 kovo 05

news-art

Kovo 2-6 dienomis Ispanijos mieste Kasteljon de la Plana vyksta tarptautinis bokso turnyras. 35 kartą organizuojamame turnyre kovoja 127 boksininkai ir boksininkės iš 17 valstybių: Belgijos, Čilės, Danijos, Ekvadoro, Prancūzijos, Indijos, Italijos, Kazachstano, Lietuvos, Monako, Maroko, Panamos, Puerto Riko, Rumunijos, Rusijos, Ispanijos ir JAV. Kovo 6 dieną paaiškės turnyro nugalėtojai aštuoniose vyrų ir septyniose moterų svorio kategorijose.

Lietuvos rinktinei turnyre Ispanijoje atstovauja 9 boksininkai ir 1 boksininkė. Ištraukus turnyro burtus, paaiškėjo lietuvių varžovai.

Tokijo olimpinių žaidynių atrankos turnyrui besiruošianti Gabrielė Stonkutė svorio kategorijos iki 75 kg (8 dalyvės) ketvirtfinalyje trečiadienį susitiks su ringo šeimininke ispane Patricija Cabrera Martin. Pergalės atveju, pusfinalyje G. Stonkutė pirštines surems su pasaulio čempionato prizininkės amerikietės Naomi Graham ir Puerto Riko atstovės Nisos Rodriguez poros nugalėtoja. Kitame šios svorio kategorijos ketvirtfinalyje laukia tituluotų varžovų dvikova. Dukart pasaulio ir Europos čempionė rusė Zenfira Magomedalijeva susitiks su pasaulio čempione Bylon Atheyna iš Panamos.

Vyrų varžybose pirmieji lietuviai į ringą lips jau antradienį. Du lietuviai kovos svorio kategorijoje iki 63 kg (15 dalyvių). Edgaras Skurdelis susitiks su Ekvadoro boksininku Kevinu Mosquera, o Modestas Žmuidina kovos su amerikiečiu Josephu Sheehy.

Svorio kategorijoje iki 69 kg (10 dalyvių) Saimonas Banys burtų dėka pateko į ketvirtfinalį ir ketvirtadienį susitiks su Hugo Micallefu iš Monako. Į svorio kategorijos iki 75 kg (11 dalyvių) ketvirtfinalį pateko Vytautas Balsys. Ketvirtadienį lietuvis kovos su prancūzu Cheikhmaru Kona.

Lietuviams skirtingai susiklostė burtai svorio kategorijoje iki 81 kg (9 dalyviai). Paulius Zujevas kovas turnyre pradės nuo pirmo rato ir antradienį kovos su Mohamedu Assaghiru iš Maroko. Robertas Liorančas iškart pateko į ketvirtfinalį ir ketvirtadienį pirštines surems su prancūzu Rafaeliu Monny.

Svorio kategorijos iki 91 kg (8 dalyviai) ketvirtfinalyje Tadas Tamašauskas ketvirtadienį kovos su Maroko atstovu Younesu Baalla. Pergalės atveju, T. Tamašausko varžovu pusfinalyje gali būti 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių vicečempionas ir 2017 m. pasaulio čempionato prizininkas kazachas Vasilijus Levitas.

Svorio kategorijoje virš 91 kg (7 dalyviai) burtai palankūs buvo Jonui Jazevičiui. Lietuvos čempionas iškart pateko į pusfinalį ir užsitikrino mažiausiai bronzos medalį. Pusfinalyje J. Jazevičius penktadienį susitiks su dano Kjaero Morteno Nielseno ir indo Kumaro Satisho kovos nugalėtoju. Algirdas Baniulis ketvirtfinalyje kovos su kazachu Nurlanu Saparbajumi. Pergalės atveju, A. Baniuliui pusfinalyje gali tekti kovoti su vienu tituluočiausiu turnyro boksininku – du sidabro medalius olimpinėse žaidynėse iškovojusiu dukart pasaulio čempionu italu Clemente Russo.

Turnyre Lietuvos rinktinę lydi treneris Vitalijus Vasiljevas. Teisėjauja Gintaras Šniukšta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paaiškėjo, kas 2024 m. vadovaus visų amžiaus grupių LBF rinktinėms

2024 vasario 13

news-1

Vasario 10 d. Panevėžyje prieš šalies jaunimo bokso čempionato finalus…

SKAITYTI

Pajėgiame bokso turnyre Bulgarijoje A. Kazakevičius iškovojo bronzą

2024 vasario 12

news-1

Baigėsi vasario 4–11 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykęs itin pajėgus…

SKAITYTI

Panevėžyje išaiškėjo 2024 m. Lietuvos jaunimo bokso rinktinė

2024 vasario 11

news-1

Vasario 7-10 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »