Ištraukti pasaulio jaunimo čempionato burtai

2021 balandžio 12

news-art

Lenkijos Kielcų mieste šiandien prasideda pasaulio jaunimo čempionato kovos. Planetos pirmenybėse kovos 414 boksininkų – 140 merginų ir 274 vaikinai iš 52 valstybių.

Lietuvos rinktinės garbę gins 8 atstovai – 4 vaikinai ir 4 merginos. Po burtų ceremonijos, Lietuvos boksininkai sužinojo savo varžovus. Pirmieji lietuviai į pasaulio čempionato ringą kops jau pirmą varžybų dieną antradienį vakarinėje sesijoje.

Ruslanas Žalys gausiausioje svorio kategorijoje iki 69 kg, kur kovos net 36 dalyviai, antradienį susitiks su Kirgizijos boksininku Mukhamedu Bagijevu. Pergalės atveju, R. Žalys šešioliktfinalyje susitiktų su iraniečiu Farhadu Atashgahu Moradi.

Viltė Savickaitė svorio kategorijoje iki 54 kg (20 dalyvių) antradienį kovos su čempionato šeimininke lenke Karolina Ampulska. Pergalės atveju, aštuntfinalyje Lietuvos boksininkė susitiktų su kolumbiete Maria Martinez.

Trečiadienį kovos du lietuviai. Saulė Kardokaitė svorio kategorijoje iki 60 kg (18 dalyvių) pirštines surems su moldave Cristina Chiper. Pergalės atveju, lietuvė patektų į ketvirtfinalį ir susitiktų su Čekijos arba Mongolijos atstove.

Gelmius Adomkevičius svorio kategorijoje iki 91 kg (24 dalyviai) trečiadienį pirštines surems su baltarusiu Vitalijum Astaninu. Pergalės atveju, aštuntfinalyje G. Adomkevičius susitiktų su ukrainiečiu Mykyta Gorbatenko.

Penktadienį kovas pasaulio čempionate pradės dar du lietuviai. Vaikinų varžybose Nedas Gudomskas svorio kategorijos iki 64 kg (34 dalyviai) susitiks su ringo šeimininku lenku Oliwieriu Zamojskiu. Pergalės atveju, aštuntfinalyje N. Gudomsko varžovu bus Uzbekijos, Indijos arba Slovakijos atstovas.

Aleksandras Trofimčiukas svorio kategorijos iki 75 kg (29 dalyviai) penktadienį susitiks su kroatu Antonio Grabičiumi. Jeigu iškovos pergalę, aštuntfinalyje Lietuvos atstovas susitiks su latvio ir rumuno poros nugalėtoju.

Šeštadienį pirmąsias kovas turės dvi Lietuvos boksininkės. Dija Bajelytė svorio kategorijoje iki 48 kg (19 dalyvių) burtų dėka pateko į antrą ratą ir susitiks su Nepalo atstove Susma Tamang. Laimėjusi pirmą kovą, ketvirtfinalyje D. Bajelytė kovotų su Vokietijos, Lenkijos arba Ukrainos atstove.

Beata Galdikaitė svorio kategorija iki 64 kg (16 dalyvių) šeštadienį susitiks su armėne Elida Kocharyan. Pergalės atveju, lietuvės ketvirtfinalyje lauktų dvikova su uzbekės ir prancūzės poros nugalėtoja.

Lietuvos jaunimo rinktinės treneriai – Vidas Bičiulaitis, Stasys Balčiauskas ir Denisas Naidionovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Skandalingas teisėjo sprendimas atėmė iš E. Skurdelio pergalę

2022 gegužės 25

news-1

Armėnijos sostinėje Jerevane vykstančiame Europos vyrų bokso čempionate trečiadienį į…

SKAITYTI

Europos čempionatą lietuviai pradėjo pralaimėjimais

2022 gegužės 24

news-1

Armėnijos sostinėje Jerevane prasidėjo Europos vyrų bokso čempionatas. Gegužės 23-30…

SKAITYTI

Europos čempionate kovos trys Lietuvos boksininkai

2022 gegužės 23

news-1

Pirmadienį Armėnijos sostinėje Jerevane prasideda Europos vyrų bokso čempionatas. Nuo…

SKAITYTI