Jaunučių rinktinė turnyre Latvijoje ruošėsi Europos čempionatui

2023 rugpjūčio 01

news-art

Lietuvos jaunučių (gim. 2011-2012 m.) rinktinės nariai praėjusį ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį (liepos 27-29 d.) dalyvavo XIX Leonardo ir Aleksandro Purvinskų tarptautiniame turnyre Latvijoje, skirtame pasiruošti Europos jaunučių čempionatui.

Į turnyrą išvyko šalies jaunučių rinktinės nariai – Vakaris Kiseliūnas (svorio kategorija iki 38 kg, Biržai), Germanas Rusys (iki 42 kg, Palanga), Karolis Jakūbonis (iki 46 kg, Biržai), Justas Bačianskas (iki 48 kg, Pasvalys), Nojus Naumcevas (iki 48 kg, Palanga), Nedas Gaigalas (iki 54 kg, Pasvalys), Gustas Pukėnas (iki 70 kg, Biržai) ir Gerardas Šimkonis (virš 80 kg, Kaunas).

V. Kiseliūnas pusfinalyje 2:1 įveikė latvį Robertsą Martinsonsą, o finale rezultatu 3:0 pranoko kitą latvį Kirillsą Volosovsą ir iškovojo aukso medalį.

Pusfinalyje N. Gaigalas 3:0 įveikė estą Nikitą Belikovą. Lemiamoje akistatoje lietuvis 3:0 pranoko kitą estą Markussą Raumanisą ir pelnė auksinį apdovanojimą.

Sidabro medalį iškovojo G. Pukėnas, pusfinalyje 3:0 įveikęs lietuvį Mangirdą Kielą, o finale 1:2 pralaimėjęs latviui Danielsui Caune.

G. Šimkonis pusfinalyje rezultatu 3:0 įveikė estą Kirilą Baidikovą, tačiau finale 1:2 nusileido latviui Romansui Orlovskiui ir iškovojo sidabrinį apdovanojimą.

Burtų keliu į finalą patekęs J. Bačianskas rezultatu 0:3 nusileido boksininkui iš Latvijos Romansui Iljinsui ir tenkinosi antrąja vieta.

G. Rusys pusfinalyje 0:3 nusileido estui Platonui Udovenko, o K. Jakūbonis pusfinalyje rezultatu 0:3 neprilygo latviui Aleksui Blaževičiui. Vis dėlto turnyro organizatoriai nusprendė finalinę dieną suteikti lietuviams šansą draugiškai sukovoti tarpusavyje – pergalę rezultatu 3:0 šventė 4 kg sunkesnis K. Jakūbonis.

N. Naumcevas pusfinalyje 0:3 pralaimėjo Latvijos boksininkui R. Iljinsui. Finalinę dieną lietuvis draugiškoje kovoje susitiko su estu Daniilu Kasterinu, kuriam nusileido rezultatu 0:3.

Lietuvos komandą Europos jaunučių čempionatui ruošia treneriai Virgilijus Stapulionis (Biržai) ir Ąžuolas Zubė (Palanga).

Rugpjūčio 3-12 dienomis Druskininkuose vyks mokomoji treniruočių stovykla, skirta pasirengti Europos jaunučių čempionatui, kuris rugpjūčio 15-26 dienomis vyks Mariboro mieste Slovėnijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Po žinios apie A. Starovoitovos sprendimą LBF socialinis tinklas sulaukė atakos

2024 balandžio 26

news-1

Balandžio 24 d. Lietuvos bokso federacija savo socialinio tinklo „Facebook“…

SKAITYTI

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

news-1

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

SKAITYTI

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

news-1

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…