LBF atstovai aplankė bokso veteranus Prienų slaugos namuose

2024 sausio 17

news-art

Lietuvos bokso federacijos atstovai Lietuvos sporto muziejaus iniciatyva lankėsi Prienų slaugos namuose, kur aplankė sporto veteranų komplekse gyvenančius boksininkus Joną Juocevičių ir Kęstutį Dziadaravičių bei kitus slaugos namų gyventojus.

Slaugos namuose lankėsi Lietuvos bokso federacijos viceprezidentas Egidijus Rutkauskas ir treneris Vidas Bičiulaitis, o susitikimo metu savo pasirodymą atliko Lietuvos sporto muziejaus instrumentinis-vokalinis ansamblis „Ąžuolynas“.

Boksininkai J. Juocevičius ir K. Dziadaravičius tarp savo pasiekimų turi ir Lietuvos čempionų vardus. J. Juocevičius treniravosi Kaune pas trenerį Algirdą Šociką, o K. Dziadaravičius – Panevėžyje pas trenerį Algirdą Dikčių, o vėliau Kaune pas Vilių Buiką.

Tuo metu buvęs Lietuvos sporto muziejaus vadovas Pranas Majauskas išreiškė sunerimą, kad nors Prienų slaugos namų sporto veteranų kompleksas iškilmingai buvo atidarytas 2004 metais, iš 84 sportininkams skirtų vietų šiuo metu dėl aukštų slaugos namų įkainių yra užpildytos vos keturios.

Vedina šio gražaus pavyzdžio, Lietuvos bokso federacija skatina nuolatos prisiminti buvusius šalies boksininkus ir kitus bokso bendruomenės narius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paaiškėjo, kas 2024 m. vadovaus visų amžiaus grupių LBF rinktinėms

2024 vasario 13

news-1

Vasario 10 d. Panevėžyje prieš šalies jaunimo bokso čempionato finalus…

SKAITYTI

Pajėgiame bokso turnyre Bulgarijoje A. Kazakevičius iškovojo bronzą

2024 vasario 12

news-1

Baigėsi vasario 4–11 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykęs itin pajėgus…

SKAITYTI

Panevėžyje išaiškėjo 2024 m. Lietuvos jaunimo bokso rinktinė

2024 vasario 11

news-1

Vasario 7-10 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »