LBF atstovai aplankė bokso veteranus Prienų slaugos namuose

2024 sausio 17

news-art

Lietuvos bokso federacijos atstovai Lietuvos sporto muziejaus iniciatyva lankėsi Prienų slaugos namuose, kur aplankė sporto veteranų komplekse gyvenančius boksininkus Joną Juocevičių ir Kęstutį Dziadaravičių bei kitus slaugos namų gyventojus.

Slaugos namuose lankėsi Lietuvos bokso federacijos viceprezidentas Egidijus Rutkauskas ir treneris Vidas Bičiulaitis, o susitikimo metu savo pasirodymą atliko Lietuvos sporto muziejaus instrumentinis-vokalinis ansamblis „Ąžuolynas“.

Boksininkai J. Juocevičius ir K. Dziadaravičius tarp savo pasiekimų turi ir Lietuvos čempionų vardus. J. Juocevičius treniravosi Kaune pas trenerį Algirdą Šociką, o K. Dziadaravičius – Panevėžyje pas trenerį Algirdą Dikčių, o vėliau Kaune pas Vilių Buiką.

Tuo metu buvęs Lietuvos sporto muziejaus vadovas Pranas Majauskas išreiškė sunerimą, kad nors Prienų slaugos namų sporto veteranų kompleksas iškilmingai buvo atidarytas 2004 metais, iš 84 sportininkams skirtų vietų šiuo metu dėl aukštų slaugos namų įkainių yra užpildytos vos keturios.

Vedina šio gražaus pavyzdžio, Lietuvos bokso federacija skatina nuolatos prisiminti buvusius šalies boksininkus ir kitus bokso bendruomenės narius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »