LBF atstovai susitiko su Vilniaus rajono savivaldybės meru

2024 kovo 20

news-art

Lietuvos bokso federacijos (LBF) atstovai antradienį susitiko su Vilniaus rajono savivaldybės meru ir diskutavo bokso sporto šakos vystymui aktualiais klausimais.

Susitikime dalyvavo LBF atstovai – prezidentas Darius Šaluga, generalinis sekretorius Donatas Mačianskas, vyriausiasis rinktinės treneris Vidas Bružas ir treneris Jurijus Kušlevičius, dirbantis Vilniaus rajono sporto centre.

Taip pat Vilniaus rajono savivaldybės atstovai – meras Robertas Duchnevičius, vicemerė Edita Tamošiūnaitė, Vilniaus rajono sporto centro direktorius Marijanas Kačanovskis, Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos direktorius Robertas Komarovskis ir Vilniaus rajono sporto skyriaus Kultūros, sporto ir turizmo skyrius vyr. specialistas Karolis Pacyna.

Susitikime aptartas LBF ir Vilniaus rajono savivaldybės bendradarbiavimas ruošiant būsimus ir keliant dabartinių trenerių kvalifikaciją rajone. Taip pat sutarta dėl trenerio J. Kušlevičiaus išlyginamųjų studijų kompensavimo.

Taip pat aptartos galimybės ir prisidėjimas prie rajono sportininkų, esančių Lietuvos rinktinės sudėtyje, komandiravimo į tarptautines varžybas ir Europos čempionatus. Sutarta apmokėti Vilniaus rajono sportininkų Kamilės Balukevičiūtės (svorio kategorija virš 80 kg) ir Sebastiano Truchanovičiaus (virš 92 kg) bei trenerio J. Kušlevičiaus delegavimą į Europos jaunimo čempionatą, balandžio 2-15 dienomis vyksiantį Poreče mieste Kroatijoje.

Galiausiai aptarti ir infrastruktūros klausimai dėl dabartinės bokso treniruočių salės, esančios Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro filiale Didžiųjų Kabiškių kaime, tobulinimo. Meras R. Duchnevičius informavo, kad Vilniaus rajono savivaldybės taryba atsižvelgė į bendruomenės siūlymus ir papildomas lėšas skyrė būtent bokso infrastruktūros gerinimui.

„Vilniaus rajonas yra svarbus LBF partneris, nuolat rengiantis jaunuosius boksininkus. Džiaugiamės savivaldybės požiūriu ir ketinimais dar labiau vystyti bokso sporto šaką Vilniaus rajone. Itin svarbu akcentuoti tokių susitikimų, kurių metu galime išsiaiškinti opias problemas ir tolesnio bendradarbiavimo kryptis, svarbą“, – kalbėjo LBF prezidentas D. Šaluga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

news-1

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…

SKAITYTI

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius

2024 balandžio 15

news-1

Baigėsi Porečo mieste Kroatijoje balandžio 4–14 dienomis vykęs Europos jaunimo…

SKAITYTI

Įvyko kasmetinė LBF ataskaitos konferencija

2024 balandžio 12

news-1

Viešbutyje „Art City Inn“ Vilniuje penktadienį vyko Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI
Translate »